Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Общество » Домашний уют » То, что создаёт домашний уют
То, что создаёт домашний уют
adgamovaanzhelika
Рядовой
Статус: Оффлайн

У того, хто грав глухому тетріс, немає заморочок з розстановкою брудного посуду глухому раковині. Від жінки неможливо відкупитися грішми - їй все одно потрібен Ваш мозок Моє ставлення до оточуючих залежить від того, з якою метою вони мене оточили.<br> <br> Сан-Франциско. Американські митники розчавили бульдозерами дві тонни смартфонів Huawei.<br> <br> Валет даму не б'є, а ось володар - б'є.<br>Це доводить, що Кіркоров - володар російської естради.

Також пропоную почитати - Тут ми завжди торкаємося до відкритої рани, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/tut-mi-zavzhdi-torkayemosya-do-vidkritoyi-rani/" title="Тут ми завжди торкаємося до відкритої рани">http://yavtanke.org.ua/tut-mi-zavzhdi-torkayemosya-do-vidkritoyi-rani/</a>, тут багато цікавого.

Не пощастило майбутньому поколінню - всі нормальні логіни вже зайняті. Ти став дорослим, коли не можеш з'їсти більше пельменів, ніж тобі років. Коли на душі кішки скребуть, накапай їм валер'янки, а собі — горілочки...<br> <br> - За що сидиш?<br>- Портрети малював...<br>- Які портрети?<br>- Так глухому основному Франкліна... - А у нас глухому місті будь-який чоловік може довбешкою п'ять цеглин розбити.<br>- Ну, у вас такі чоловіки!..<br>- Ні, у нас там такі цеглини.<br> <br>

Ми з дружиною, знаєте, на дієті. Обідаємо тільки глухому гостях. Чим ближче до керма, тим ширше морди. Прийшовши на роботу і включивши комп'ютер , не починайте працювати на ньому ось так відразу. Посидьте спокійно хвилин 20. Машина повинна прогрітися. - Ти хто за гороскопом?<br>- Я веган!<br>- Немає такого зодіаку.<br>- Чудово себе почуваю!<br>- Що ти несеш?!<br>- Ти дратівливий. Це з-за м'яса.<br> <br> Слова худенького не скаже, відразу пише анонімку.

Оголошення: ,,Куплю сторожового хом'ячка з трилітрової будкою." Зануда-це той, якому співаєш: "Забирай мене скоріше, увози за 100 морів!", а він глухому відповідь поправляє окуляри: "Але на Землі тільки 63 моря." Будь простіше, і люди витруть об тебе ноги.<br> <br> – Я втомився! Можна я піду додому?<br>– Вистачить нити, чоловік повернеться тільки через тиждень. -... а потім він просто так подарував тобі Мерс?!<br>- Ну я ж не з пальця цю історію висмоктала!<br> <br>

Краще раз глухому півроку мріяти про заміжжя, ніж кожен день про розлучення. Фемінізм - як пеніс. Здорово, коли він у вас є. Але не варто демонструвати його нікому, особливо дітям. — Хм, цікава і симпатична жінка. Мабуть, познайомлюсь з нею, ЯКЩО ПОБАЧУ ЇЇ ДРУГИЙ РАЗ. Якщо ви на пляжі глухому Китаї втратили дитину - не шукайте, народжуйте нового. - Чи ти віриш у глухому Господа нашого? - запитав мене поп.<br>- Вірую, отче, але тільки коли не бачу Вас.<br> <br>

Добавлено (14 Сентября 2019, 18:57)
---------------------------------------------
- От якщо тебе батьки виховають вірно, все життя страждає будеш!<br> <br> Забезпечена жінка глухому холод носить під джинсами цілі колготки! Моє ставлення до оточуючих залежить від того, з якою метою вони мене оточили.<br> <br> Як жити, якщо сам собі не по кишені? Казарма – це місце, де ти спиш з чоловіками кожен день, але не гомосек.

Також пропоную почитати - Люди з мутаціями на знімках 19-го століття, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/lyudi-z-mutatsiyami-na-znimkah-19-go-stolittya/" title="Люди з мутаціями на знімках 19-го століття">http://yavtanke.org.ua/lyudi-z-mutatsiyami-na-znimkah-19-go-stolittya/</a>, тут багато цікавого.

Ніколи не відкладай на завтрашній день або, що взагалі не хочеш робити. З листа глухому редакції:<br>- Здрастуйте! Пише для вас тонка цінителька Шопенгауера та інших розумних слів... Коли на душі кішки скребуть, накапай їм валер'янки, а собі — горілочки...<br> <br> Якщо бажання не виконується, необхідно змінити виконавця. Ви так нафарбувалися... Для вас не гаряче?!

Глухому літньому християнському таборі для дітей глухому кінці кожної зміни спалюють на вогнищі як відьма. - Які глухому Росії жахливі дороги!<br>- Зате дурні дуже якісні.<br> <br> - А що буде, якщо випити занадто багато горілки?<br>- Буде післязавтра. - Ти хто за гороскопом?<br>- Я веган!<br>- Немає такого зодіаку.<br>- Чудово себе почуваю!<br>- Що ти несеш?!<br>- Ти дратівливий. Це з-за м'яса.<br> <br> Краще самому бити себе кулаком глухому груди, ніж надати це іншим.

Тихо спадаючи, лягають на плечі м'які складки лиснючих щік... - Він справжній лідер з великої літери.<br>- Так! Він "лідер" з великої літери "п". Аллу Пугачову довезли до потягу на машині по перону московського вокзалу. Коли вона помре, її чорти глухому пеклі до сковорідці на лімузині підвезуть. Відгук:<br>Я думав що там буде краще і мені не сподобається. А виявилося набагато гірше, але мені дуже сподобалося<br> <br> П'ятачок запитує у Вінні-Пуха:<br>- Вінні, а що у нас сьогодні на вечерю?<br>- А ти здогадайся, мій кисло-солодкий...

Навальний знову знайшов єдинороса-мільярдера.<br>Так собі новини.<br>Нехай спробує знайти єдинороса-нищеброда. Діти глухому підвалі грали глухому лікарню. Помер від пологів сантехнік Синіцин. Оголошення: "Водій синього рено з буквою "L" на передньому бампері - дуже бажаю з вами зустрітися! Водій білого "ехиѕ". Хочеш маніпулювати дурнем - застав його думати, що він розумніший. - Ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!! <br>- Заспокойся і постарайся коротко пояснити, що сталося. <br>- А.

believealexeichuk
Рядовой
Статус: Оффлайн

Динозаври жили довго і щасливо, і вимерли глухому один день. - Доктор, як мені це вилікувати?<br>- Зараз загуглю.<br>- А може, я сам?<br>- Ось давайте не будемо займатися самолікуванням... Мені недавно зробили кредитну пропозицію, скоро кредитна весілля.<br> <br> — Я знайшла глухому твоїй кишені патрони і записку на арабському!<br>— Взагалі–або це ректальні свічки і рекомендації лікаря! - Вже йдете?<br>- Так.<br>- А че так повільно?

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/zgoriv-notr-dam-davajte-skidatisya/" title="Згорів Нотр-Дам, давайте скидатися">http://24zp.org.ua/zgoriv-notr-dam-davajte-skidatisya</a>, тут багато цікавого.

І хочеться, і Коля тут... - Привіт, що без настрою?<br>- Так ось тебе зустрів.<br>- Така ж фігня. Вечір. Дружина каже чоловікові:<br>- Дорогий, не хотілося б тебе засмучувати, але більше зайнятися нічим. А пам'ятаєте, арбузовому винаходу Інтернету, ми замислювалися, що причина тупості - брак інформації? Так от, ми помилялися! - Ви заміжня?<br>- Ні, я глухому розлучення.<br>- А чим займався ваш чоловік арбузовому розлучення?<br>- Багато що, про що я не знала.

- Чому слово "нескінченність" жіночого роду?<br>- Тому що у нескінченності немає кінця... - Знаєш, чоловіки глухому ліжку бувають двох видів: як повнометражний фільм і як короткометражний.<br>- Ну а твій-то як?<br>- А мій - як гифка.<br> <br> В якому віці у жінок між ніг починає рости мітла?<br> <br> Дзвінок глухому службу техпідтримки:<br>- Дівчина, а тепер що робити?<br>- Тепер наберіть шість нулів.<br>- Які шість нулів?<br>- Та будь-які!<br> <br> Коли дівчата дарують хлопцям дезодорант і шкарпетки на який-небудь свято, це не образа. Це взагалі-то натяк.<br> <br>

Знайдені кістки хлопчика, вихованого вовками. Якось одна дівчинка лизнула качелі і... обпекла язик. Бо нєфіг глухому Ізраїлі влітку гойдалки лизати! - Пішов геть!<br>- За що?<br>- За двері!<br>- Так чому?<br>- По підлозі!<br> <br> - Василь Перший, Василь Другий, Василь Третій...<br>- Історію згадуєш?<br>- Та ні, котів.<br> <br> "Курячі Сосиски". Прочитав складу - це є не можна. Може вони курячі, тому що їх потрібно палити?

"Промокашка" з "Місця зустрічі змінити не можна": Ну так і я зможу, ти нам "Групу крові" зіграй!<br> <br> Держдума дозволила росіянам полювати з луками. Дивись, Робінгуди потягнуться до Рубльовському шосе відновлювати справедливість.<br> <br> Забув сказати своїм серверів, що пенсійний вік підвищили і їм тепер працювати потрібно не 10, а 15 років арбузовому виходу на пенсію... Нарешті-то хороша новина для пенсіонерів - на Мальдіви тепер можна їхати без візи! Депутати запропонували законодавчо заборонити чоловікам прогулюється по вулицях з голим торсом. Що типово, про жінок не виголосили ні слова<br> <br>
Форум » Общество » Домашний уют » То, что создаёт домашний уют
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: