Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Общество » Культура и общество » Куда сходить культурно отдохнуть в нашем городе?
Куда сходить культурно отдохнуть в нашем городе?
ganitsewasar
Рядовой
Статус: Оффлайн

Завдяки інтернету кількість прозаїків і поетів збільшується глухому геометричній прогресії. Поголів'я читачів починає помітно відставати.<br> <br> Лікар – пацієнту:<br>- Курите?<br>- Так.<br>- П'єте?<br>- Так.<br>- І що ви хочете після цього?<br>- Жінку! Вдачу, як і здоров'я, з роками краще не стає. Якщо жінка не пам'ятає де її сумочка, зовсім не означає, що вона забула, або, що ти обіцяв їй рік тому! Добре, коли країною править сильна долоня. Погано, коли ви щодня натикаєтеся на неї глухій своїй кишені.

Також пропоную почитати - Сам не хам, а іншим не дам, детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/10/04/sam-ne-ham-a-inshim-ne-dam/" title="Сам не хам, а іншим не дам">http://vport.org.ua/2018/10/04/sam-ne-ham-a-inshim-ne-dam/</a>, тут багато цікавого.
- Ти цікава тільки термітів.<br>- Що?<br>- Кажу, колода ти! Це тільки від великого розуму горі, а від малеханького — легка гірчинка. Тільки справжній друг здатний винести муку, коли ви ділитеся з ним своїм щастям. Оголошення. Пляшки з-під Хеннесі 90-х. О. будуть прийматися тільки у бомжів глухому ношеном Версаче.<br> <br> Більшість з посланих так швидко виходять із себе, ніби бояться запізнитися за вказаною адресою.

- Якщо Yandex стане як Гугл, або він буде багатшим Гугла!<br>- Чому?<br>- Адже він буде ще трішечки розносити їжу. Варто було людині винайти гроші, як перед ним тут же виникла проблема - де їх взяти?<br> <br> Життя — це черга з нахабних бабок, а ти глухому неї — «я просто запитати». - А покажіть, будь ласка, мультик, як нам буде добре і просто працювати після 60-ти. У респектабельної людини машина повинна бути німецька, годинник швейцарські, французький парфум, а "Доширак" яловичий.

У ПАРЄ вирішили, що клоуни це, звичайно, непогано, але гроші краще.<br> <br> У сліпих людей поліпшується слух, у глухих - зір, а у безмозких поліпшується здатність мати і висловлювати свою думку з будь-якого питання. Люди були абсолютнопрямоходящими поки не винайшли спиртні напої. Ми живемо бідненько, тому відро для сміття виносимо раз глухому тиждень. Історична правда - це міф.

Валера був прихильником сімейних цінностей. Але забрати їх з ломбарду шансів вже не було. - Цілий рік вчив по самовчителю японську мову.<br>- Ну і як успіхи?<br>- Через рік виявив, що вчив корейська. верхня межа антиспаму від гугл - занесення повідомлення з ютуба глухому сміття лист Щастя іноді приходить зовсім несподівано. Як говориться, якщо пощастило - вытерпи! Досвідчений сталевар не розуміє, глухому чому кайф - сидіти біля каміна.

Добавлено (14 Сентября 2019, 05:10)
---------------------------------------------
Сталін: Товариш Жуков, чому у вас таке дивне ім'я, Маршал? Лікар – пацієнту:<br>- Курите?<br>- Так.<br>- П'єте?<br>- Так.<br>- І що ви хочете після цього?<br>- Жінку! Якби глухому дитинстві батьки дозволяли мені допізна засиджуватися біля телевізора глухому їх кімнаті, як мені хотілося, у мене ніколи не було брата. Якщо жінка не пам'ятає де її сумочка, зовсім не означає, що вона забула, або, що ти обіцяв їй рік тому! Я гуманіст. Але лише арбузовому тих пір, поки яка-небудь тварина глухому цьому не засумнівається.

Також пропоную почитати - Прекрасне не народжується із страждань, детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/09/08/prekrasne-ne-narodzhuyetsya-iz-strazhdan-2/" title="Прекрасне не народжується із страждань">http://vport.org.ua/2018/09/08/prekrasne-ne-narodzhuyetsya-iz-strazhdan-2/</a>, тут багато цікавого.
- Глухому таку погоду зовсім не хочеться працювати. <br>- Глухому яку? <br>- Глухому будь-яку.<br> <br> Напис над ксероксом: "Наксерачил - прибери за собою!". Тільки справжній друг здатний винести муку, коли ви ділитеся з ним своїм щастям. - Дорога,а може, не підемо?<br>- ти хотьпредставляешь,як вони зрадіють?<br>-так,треба йти... Щоб не боятися монстрів глухій темряві, досить згадати, що ти - один з їх.

Якщо геніальність - це хвороба, або у мене залізне здоров'я. Чи знаєте ви, що, глухому середньому, жінка говорить на 75% швидше, ніж чоловік її слухає? Життя — це черга з нахабних бабок, а ти глухому неї — «я просто запитати». Я дуже витривалий. Мене весь час виносить. - Мила, я так скучив, шалено бажаю тебе побачити!<br>- Приїжджай швидше, чекаю!<br>- Та не, не зараз, сьогодні я вже з мальчуганами.

Все легше стає важко жити... Ніколи не пийте за кермом. Тому що коли глухому вас вріжеться той, хто пише смс за кермом - винуватими опинитеся ви. Люди були абсолютнопрямоходящими поки не винайшли спиртні напої. Ми живемо бідненько, тому відро для сміття виносимо раз глухому тиждень. Квартиру Наташки глухому дитинстві сусіди називали Ватикан, тому що щотижня на балкон виходив курити новий папа.<br> <br>

Валера був прихильником сімейних цінностей. Але забрати їх з ломбарду шансів вже не було. - Це мій новий хлопець!<br>- А де старий?<br>- Не доведете! Скачав програму на телефон, є реклама. Буває так, поки йде реклама, фоном йде інша реклама. Щастя іноді приходить зовсім несподівано. Як говориться, якщо пощастило - вытерпи! Ну може і на книгах скоро будуть писати: книжковий продукт не містить здорового глузду...<br> <br>

Добавлено (14 Сентября 2019, 09:03)
— Скажи, а ти катаєшся на велосипеді?<br>— Так! Як блискавка!<br>— Зигзагами?<br>— Ні. Постійно глухому дерево потрапляю. - Ізя, давай відкриємо ювелірний магазин де-небудь на П'ятій авеню!<br>- Ваня, давай краще так: ти відкриєш, а я буду на шухері стояти. - Ізя, навіщо ти відвалив гардеробниці 20 доларів?!<br>- Так, Сара, звичайно, забагато, але ти подивися, яку шубу вона нам принесла! - Доброго дня. Я за оголошенням про роботу.<br>- Нам потрібна людина, яка не буде ставити зайвих питань.<br>- Глухому сенсі?<br>- Арбузовому побачення. Добре, коли країною править сильна долоня. Погано, коли ви щодня натикаєтеся на неї глухій своїй кишені.

Також пропоную почитати - До першої крові, детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/10/08/do-pershoyi-krovi/" title="До першої крові">http://vport.org.ua/2018/10/08/do-pershoyi-krovi/</a>, тут багато цікавого.
У старовину неврози лікували виключно травами. <br>Наприклад, пучком кропиви по дупі. Ходити глухому тренажерний зал дуже втомлює. Набагато простіше привчити себе відвертатися, коли проходиш повз дзеркала.<br> <br> - Молода людина, я можу скрасити Ваше дозвілля.<br>- Спасибі, але боюся мені потім доведеться дуже довго фарбу віддирати. Оголошення. Пляшки з-під Хеннесі 90-х. О. будуть прийматися тільки у бомжів глухому ношеном Версаче.<br> <br> Більшість з посланих так швидко виходять із себе, ніби бояться запізнитися за вказаною адресою.

Смерть забирає кращих з нас. <br>Але я ще живий.<br>Важкий удар по самооцінці. Варто було людині винайти гроші, як перед ним тут же виникла проблема - де їх взяти?<br> <br> Життя — це черга з нахабних бабок, а ти глухому неї — «я просто запитати». Знаєте, якщо враховувати або, що люди смертні, а їх тіла схильні до розкладання, або будь татуювання — тимчасові.<br> <br> Штірліц заліз на телеграфний стовп і, щоб не привертати уваги перехожих, розгорнув газету.

Гостинність по грузинськи:<br>Можна запропонувати гостю почесне місце, але якщо він сяде на нього, або він тим самим образить господаря... - Як тебе звуть? <br>- Альбіна.<br>- А повне ім'я? <br>- Альбус Персіваль Вульфрик Браян Дамблдор. Люди були абсолютнопрямоходящими поки не винайшли спиртні напої. Ми живемо бідненько, тому відро для сміття виносимо раз глухому тиждень. Квартиру Наташки глухому дитинстві сусіди називали Ватикан, тому що щотижня на балкон виходив курити новий папа.<br> <br>

— Дорогий, тобі зі мною не цікаво?!<br>— Мила, мені з тобою завжди цікаво, але дуже моторошно... Собака Микити Михалкова не повиливает хвостом, а велить. верхня межа антиспаму від гугл - занесення повідомлення з ютуба глухому сміття лист - Люди, що стежать за фігурою, ви що, їй не довіряєте?<br>- Ні, звичайно! Тільки відволікся, вона вже щось жере!<br> <br> Досвідчений сталевар не розуміє, глухому чому кайф - сидіти біля каміна.

adgamovaanzhelika
Рядовой
Статус: Оффлайн

Даішник починає наводити порядок глухому країні саме з тебе. - Як ваш стан? <br>- Для вас краще знати, доктор, глухому процесі лікування воно, практично, стало вашим. Моє ставлення до оточуючих залежить від того, з якою метою вони мене оточили.<br> <br> Сан-Франциско. Американські митники розчавили бульдозерами дві тонни смартфонів Huawei.<br> <br> Вовочку відправили глухому театральний гурток.<br>- Вовочка, покажи чайничок.<br>- Чайничок можу показати, але з носика пити не раджу.<br> <br>

Також пропоную почитати - Леонід Ілліч Брежнєв – бойовий офіцер, який відрізнявся особистою мужністю і хоробрістю, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/leonid-illich-brezhnyev-bojovij-ofitser-yakij-vidriznyavsya-osobistoyu-muzhnistyu-i-horobristyu/" title="Леонід Ілліч Брежнєв – бойовий офіцер, який відрізнявся особистою мужністю і хоробрістю">http://yavtanke.org.ua/leonid-illich-brezhnyev-bojovij-ofitser-yakij-vidriznyavsya-osobistoyu-muzhnistyu-i-horobristyu/</a>, тут багато цікавого.

- Здрастуйте, ви хочете поговорила про Бога?<br>- Доктор, ідіть ви глухому жопу з вашим чорним гумором. Ти став дорослим, коли не можеш з'їсти більше пельменів, ніж тобі років. Коли на душі кішки скребуть, накапай їм валер'янки, а собі — горілочки...<br> <br> Кожен чоловік ранешным чи пізно повинен одружитися! Глухому зрештою, щастя - це не головне глухому життя...<br> <br> Брак однієї коми часто перетворює аксіому глухому финомене або сарказм глухому проповідь.

На наші білі зарплати навіть глухому чорну п'ятницю особливо не розгуляєшся. Не опускайтеся арбузовому зарозумілості! Прийшовши на роботу і включивши комп'ютер , не починайте працювати на ньому ось так відразу. Посидьте спокійно хвилин 20. Машина повинна прогрітися. - Милий! Мені так добре, так добре - ніяким мурашки по шкірі бігають.<br>- Так? А я-то думаю - що це на мене заповзати початок. Замкнене коло - поняття не законні, а закони не зрозумілі.

Тихо спадаючи, лягають на плечі м'які складки лиснючих щік... Зануда-це той, якому співаєш: "Забирай мене скоріше, увози за 100 морів!", а він глухому відповідь поправляє окуляри: "Але на Землі тільки 63 моря." На допомогу розбитому жіночому серцю приходить не аптечка, а косметичка. Реакція іноземців на цукерки "Пташине молоко":<br>- У вас що, птахів доять?<br>- У нас глухому Росії доять всіх! П'ятачок запитує у Вінні-Пуха:<br>- Вінні, а що у нас сьогодні на вечерю?<br>- А ти здогадайся, мій кисло-солодкий...

Живеш повним, насиченим життям, а потім виявляється, що просто переїдаєш.<br> <br> Депутати продовжують обговорення заповіді "Не вкради". <br>Вже внесено 589 поправок.<br> <br> — Хм, цікава і симпатична жінка. Мабуть, познайомлюсь з нею, ЯКЩО ПОБАЧУ ЇЇ ДРУГИЙ РАЗ. Якщо ви на пляжі глухому Китаї втратили дитину - не шукайте, народжуйте нового. - Чи ти віриш у глухому Господа нашого? - запитав мене поп.<br>- Вірую, отче, але тільки коли не бачу Вас.<br> <br>

Добавлено (14 Сентября 2019, 12:10)
Якщо ти народжений без крил, або не заважай їм рости. Від жінки неможливо відкупитися грішми - їй все одно потрібен Ваш мозок Дружина – чоловікові:<br>- Ненавиджу, коли ти робиш таке обличчя!<br>- Яке?<br>- Будь! Як жити, якщо сам собі не по кишені? Оголошення:<br>- Чоловік допоможе красивій дівчині отримати материнської капітал.

Також пропоную почитати - Софі Лорен — 84 і вона як і раніше прекрасна! 7 порад для жінок від актриси, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/sofi-loren-84-i-vona-yak-i-ranishe-prekrasna-7-porad-dlya-zhinok-vid-aktrisi/" title="Софі Лорен — 84 і вона як і раніше прекрасна! 7 порад для жінок від актриси">http://yavtanke.org.ua/sofi-loren-84-i-vona-yak-i-ranishe-prekrasna-7-porad-dlya-zhinok-vid-aktrisi/</a>, тут багато цікавого.

Ніколи не відкладай на завтрашній день або, що взагалі не хочеш робити. - Чия фірма Аррle?<br>- Українська, звичайно.<br>- Чому?<br>- Так яблуко-то надкушене. Завдяки параної я став краще стежити за собою. Якщо бажання не виконується, необхідно змінити виконавця. Ви так нафарбувалися... Для вас не гаряче?!

- Поговоримо за життя?<br>- А матом можна?<br>- Ні. Закон "про образу влади" вже вступив глухому силу.<br> <br> Навіть якщо знання роздаються безкоштовно - приходити треба все одно зі своєю тарою. Прийшовши на роботу і включивши комп'ютер , не починайте працювати на ньому ось так відразу. Посидьте спокійно хвилин 20. Машина повинна прогрітися. - Ти хто за гороскопом?<br>- Я веган!<br>- Немає такого зодіаку.<br>- Чудово себе почуваю!<br>- Що ти несеш?!<br>- Ти дратівливий. Це з-за м'яса.<br> <br> Замкнене коло - поняття не законні, а закони не зрозумілі.

-Хворий, у мене дві новини. Одна погана, а друга ще гірше!<br> <br> Незважаючи на проведене лікування, хворий залишився живий. Аллу Пугачову довезли до потягу на машині по перону московського вокзалу. Коли вона помре, її чорти глухому пеклі до сковорідці на лімузині підвезуть. – Я втомився! Можна я піду додому?<br>– Вистачить нити, чоловік повернеться тільки через тиждень. "Було б найбільшою помилкою думати."<br> Глухого.І.Ленін, Зібрання творів, том VII, стор 162

Чоловік - це тимчасово, а ось колишній чоловік - це назавжди! Хлопчик: гасить всіх глухому вуличній бійці <br>Чоловік: гасить іпотеку Оголошення: "Водій синього рено з буквою "L" на передньому бампері - дуже бажаю з вами зустрітися! Водій білого "ехиѕ". Лібералізм глухому Росії здавна вже нагадує гомеопатію. Ніхто випадково не глухому курсі, глухому якому переході можна купити диплом полковника ФСБ або хоча б МВС? Дуже потрібно!

Добавлено (14 Сентября 2019, 13:03)
Відбулася зустріч Папи Римського з Татом Російською. Від жінки неможливо відкупитися грішми - їй все одно потрібен Ваш мозок Дружина – чоловікові:<br>- Ненавиджу, коли ти робиш таке обличчя!<br>- Яке?<br>- Будь! Довго милася шампунем-кондиціонером і застудилася. Казарма – це місце, де ти спиш з чоловіками кожен день, але не гомосек.

Також пропоную почитати - Іван Ургант і лід подолбил, і попіарився, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/ivan-urgant-i-lid-podolbil-i-popiarivsya/" title="Іван Ургант і лід подолбил, і попіарився">http://yavtanke.org.ua/ivan-urgant-i-lid-podolbil-i-popiarivsya/</a>, тут багато цікавого.

Тарганів глухому моїй голові зжерла білочка.<br> <br> Ти став дорослим, коли не можеш з'їсти більше пельменів, ніж тобі років. Завдяки параної я став краще стежити за собою. Кожен чоловік ранешным чи пізно повинен одружитися! Глухому зрештою, щастя - це не головне глухому життя...<br> <br> Наші фахівці успішно запустили черговий космічний супутник зв'язку глухому глибини Тихого океану.

Єдиний спосіб зберегти здоров'я — це є або, чого не хочеш, пити або, чого не любиш, і робити або, що не подобається. Чим ближче до керма, тим ширше морди. Прийшовши на роботу і включивши комп'ютер , не починайте працювати на ньому ось так відразу. Посидьте спокійно хвилин 20. Машина повинна прогрітися. - Це ж неможливо дивитися!<br>- Що?!<br>- Ось це!<br>- Дай гляну. Краще самому бити себе кулаком глухому груди, ніж надати це іншим.

Дружини, матері і тещі у чинуш, едросов і полковників такі круті бізнес-вумен, що містять своїх недолугих чоловіків, синів і зятів. - Він справжній лідер з великої літери.<br>- Так! Він "лідер" з великої літери "п". Якщо під час дискусії опонент перестав відповідати на ваше хамство, не радійте: ви не переспорили, просто люди втомилися від вашої смороду. Реакція іноземців на цукерки "Пташине молоко":<br>- У вас що, птахів доять?<br>- У нас глухому Росії доять всіх! Пацієнт прийшов до психолога:<br>- Знаєте, доктор, мене ніхто не розуміє!<br>- Пробачте, не зрозумів, що у вас?

Живеш повним, насиченим життям, а потім виявляється, що просто переїдаєш.<br> <br> Прес-конференція — це вміння відповідати на питання, які не ставили, з метою не відповідати на ті, які задали. Раніше програму «В гостях у казки» на телебаченні вела тітка Валя, а зараз веде дядько Вова. Лібералізм глухому Росії здавна вже нагадує гомеопатію. - Чи ти віриш у глухому Господа нашого? - запитав мене поп.<br>- Вірую, отче, але тільки коли не бачу Вас.<br> <br>

Добавлено (14 Сентября 2019, 13:23)
Відбулася зустріч Папи Римського з Татом Російською. Життя така, що все частіше глухому слові начиння хочеться поставити кому. - Чим відрізняється кінець свят від кінця світу?<br>- Після кінця світу не буває бодуна... Сан-Франциско. Американські митники розчавили бульдозерами дві тонни смартфонів Huawei.<br> <br> Вовочку відправили глухому театральний гурток.<br>- Вовочка, покажи чайничок.<br>- Чайничок можу показати, але з носика пити не раджу.<br> <br>

Також пропоную почитати - Panhard — Символ Пятої республіки, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/panhard-simvol-pyatoyi-respubliki/" title="Panhard — Символ Пятої республіки">http://yavtanke.org.ua/panhard-simvol-pyatoyi-respubliki/</a>, тут багато цікавого.

- Здрастуйте, ви хочете поговорила про Бога?<br>- Доктор, ідіть ви глухому жопу з вашим чорним гумором. — Вибирай, орел або решка?<br>(Перша шлюбна ніч співачки Монеточки). Завдяки параної я став краще стежити за собою. - За що сидиш?<br>- Портрети малював...<br>- Які портрети?<br>- Так глухому основному Франкліна... Наші фахівці успішно запустили черговий космічний супутник зв'язку глухому глибини Тихого океану.

Єдиний спосіб зберегти здоров'я — це є або, чого не хочеш, пити або, чого не любиш, і робити або, що не подобається. - Ти знаєш, хто поділив рік на дванадцять місяців?<br>- Точно не знаю, але, напевно, той, хто придбав його глухому розстрочку. Молоді через півроку після весілля:<br>- Дорогий, ти не можеш натякнути своєму батькові, що він у нас загостился.<br>- А я думав, що це твій батько.<br> <br> - Ти хто за гороскопом?<br>- Я веган!<br>- Немає такого зодіаку.<br>- Чудово себе почуваю!<br>- Що ти несеш?!<br>- Ти дратівливий. Це з-за м'яса.<br> <br> Краще самому бити себе кулаком глухому груди, ніж надати це іншим.

Дружини, матері і тещі у чинуш, едросов і полковників такі круті бізнес-вумен, що містять своїх недолугих чоловіків, синів і зятів. Зануда-це той, якому співаєш: "Забирай мене скоріше, увози за 100 морів!", а він глухому відповідь поправляє окуляри: "Але на Землі тільки 63 моря." Якщо під час дискусії опонент перестав відповідати на ваше хамство, не радійте: ви не переспорили, просто люди втомилися від вашої смороду. Грузинська кухня дуже ординарна. Одна половина страв робиться з кінзи, у другу половину кінза просто додається. Пацієнт прийшов до психолога:<br>- Знаєте, доктор, мене ніхто не розуміє!<br>- Пробачте, не зрозумів, що у вас?

Краще раз глухому півроку мріяти про заміжжя, ніж кожен день про розлучення. Фемінізм - як пеніс. Здорово, коли він у вас є. Але не варто демонструвати його нікому, особливо дітям. Оголошення: "Водій синього рено з буквою "L" на передньому бампері - дуже бажаю з вами зустрітися! Водій білого "ехиѕ". Побував сьогодні на свіжому повітрі. А нічого - і там люди живуть.<br> <br> Ніхто випадково не глухому курсі, глухому якому переході можна купити диплом полковника ФСБ або хоча б МВС? Дуже потрібно!

Добавлено (14 Сентября 2019, 14:01)
Якщо ти народжений без крил, або не заважай їм рости. Забезпечена жінка глухому холод носить під джинсами цілі колготки! - Які предмети ви використовуєте для самонавчання?<br>- Бумеранг і граблі. Як жити, якщо сам собі не по кишені? Валет даму не б'є, а ось володар - б'є.<br>Це доводить, що Кіркоров - володар російської естради.

Також пропоную почитати - 9 доказів того, що повнить не колір одягу, а фасон і пропорції, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/9-dokaziv-togo-shho-povnit-ne-kolir-odyagu-a-fason-i-proportsiyi/" title="9 доказів того, що повнить не колір одягу, а фасон і пропорції">http://yavtanke.org.ua/9-dokaziv-togo-shho-povnit-ne-kolir-odyagu-a-fason-i-proportsiyi/</a>, тут багато цікавого.

Варто один раз заснути на роботі - і вже ніколи не зможеш спати. Ти став дорослим, коли не можеш з'їсти більше пельменів, ніж тобі років. Коли на душі кішки скребуть, накапай їм валер'янки, а собі — горілочки...<br> <br> Якщо бажання не виконується, необхідно змінити виконавця. Наші фахівці успішно запустили черговий космічний супутник зв'язку глухому глибини Тихого океану.

Глухому літньому християнському таборі для дітей глухому кінці кожної зміни спалюють на вогнищі як відьма. - Ти знаєш, хто поділив рік на дванадцять місяців?<br>- Точно не знаю, але, напевно, той, хто придбав його глухому розстрочку. Молоді через півроку після весілля:<br>- Дорогий, ти не можеш натякнути своєму батькові, що він у нас загостился.<br>- А я думав, що це твій батько.<br> <br> - Милий! Мені так добре, так добре - ніяким мурашки по шкірі бігають.<br>- Так? А я-то думаю - що це на мене заповзати початок. - Стій! Хто йде?!<br>- Свої з пляшкою.<br>- Пляшка до мене, решта - на місці.<br> <br>

Оголошення: ,,Куплю сторожового хом'ячка з трилітрової будкою." Незважаючи на проведене лікування, хворий залишився живий. На допомогу розбитому жіночому серцю приходить не аптечка, а косметичка. Відгук:<br>Я думав що там буде краще і мені не сподобається. А виявилося набагато гірше, але мені дуже сподобалося<br> <br> Пацієнт прийшов до психолога:<br>- Знаєте, доктор, мене ніхто не розуміє!<br>- Пробачте, не зрозумів, що у вас?

Краще раз глухому півроку мріяти про заміжжя, ніж кожен день про розлучення. Хлопчик: гасить всіх глухому вуличній бійці <br>Чоловік: гасить іпотеку Оголошення: "Водій синього рено з буквою "L" на передньому бампері - дуже бажаю з вами зустрітися! Водій білого "ехиѕ". Якщо ви на пляжі глухому Китаї втратили дитину - не шукайте, народжуйте нового. - Чи ти віриш у глухому Господа нашого? - запитав мене поп.<br>- Вірую, отче, але тільки коли не бачу Вас.<br> <br>

Добавлено (14 Сентября 2019, 15:16)
Відбулася зустріч Папи Римського з Татом Російською. - Як ваш стан? <br>- Для вас краще знати, доктор, глухому процесі лікування воно, практично, стало вашим. - Чим відрізняється кінець свят від кінця світу?<br>- Після кінця світу не буває бодуна... Скоріше б вже онуки з'явилися і свідчили мені: "блін, дід, не починай". І начинааать. Вовочку відправили глухому театральний гурток.<br>- Вовочка, покажи чайничок.<br>- Чайничок можу показати, але з носика пити не раджу.<br> <br>

Також пропоную почитати - Опубліковані фотографії і характеристики флагманського смартфона Xiaomi Mi 9, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/opublikovani-fotografiyi-i-harakteristiki-flagmanskogo-smartfona-xiaomi-mi-9/" title="Опубліковані фотографії і характеристики флагманського смартфона Xiaomi Mi 9">http://yavtanke.org.ua/opublikovani-fotografiyi-i-harakteristiki-flagmanskogo-smartfona-xiaomi-mi-9/</a>, тут багато цікавого.

- Здрастуйте, ви хочете поговорила про Бога?<br>- Доктор, ідіть ви глухому жопу з вашим чорним гумором. Прочитав тут глухому одному журналі "Сильним жінкам труси не потрібні". Задумався, куди поставити наголос...<br> <br> Завдяки параної я став краще стежити за собою. Якщо бажання не виконується, необхідно змінити виконавця. - А у нас глухому місті будь-який чоловік може довбешкою п'ять цеглин розбити.<br>- Ну, у вас такі чоловіки!..<br>- Ні, у нас там такі цеглини.<br> <br>

Ми з дружиною, знаєте, на дієті. Обідаємо тільки глухому гостях. Чим ближче до керма, тим ширше морди. Прийшовши на роботу і включивши комп'ютер , не починайте працювати на ньому ось так відразу. Посидьте спокійно хвилин 20. Машина повинна прогрітися. - Милий! Мені так добре, так добре - ніяким мурашки по шкірі бігають.<br>- Так? А я-то думаю - що це на мене заповзати початок. Краще самому бити себе кулаком глухому груди, ніж надати це іншим.

-Хворий, у мене дві новини. Одна погана, а друга ще гірше!<br> <br> Незважаючи на проведене лікування, хворий залишився живий. Якщо під час дискусії опонент перестав відповідати на ваше хамство, не радійте: ви не переспорили, просто люди втомилися від вашої смороду. Грузинська кухня дуже ординарна. Одна половина страв робиться з кінзи, у другу половину кінза просто додається. "Було б найбільшою помилкою думати."<br> Глухого.І.Ленін, Зібрання творів, том VII, стор 162

Чоловік - це тимчасово, а ось колишній чоловік - це назавжди! Плани на літо: з'їсти 30 кг черешні. — Хм, цікава і симпатична жінка. Мабуть, познайомлюсь з нею, ЯКЩО ПОБАЧУ ЇЇ ДРУГИЙ РАЗ. Хочеш маніпулювати дурнем - застав його думати, що він розумніший. Ніхто випадково не глухому курсі, глухому якому переході можна купити диплом полковника ФСБ або хоча б МВС? Дуже потрібно!

Форум » Общество » Культура и общество » Куда сходить культурно отдохнуть в нашем городе?
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: