Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общество » Увлечения и хобби » Фотография как хобби
Фотография как хобби
Ularis
Рядовой
Статус: Оффлайн

У меня есть друг, который очень сильно увлекается фотографией. При чём начинал он как любитель, а теперь стал настоящим профессионалом в этом деле. Но фотографирует только для души. Как думаете, может ли это хобби приносить ещё и какой-то доход, а не просто удовольствие?
Karolina
Рядовой

Конечно, фотография во все времена была прибыльным делом. Но всё ещё зависит и от Вашего друга. Если у него нету желания снимать за деньги, то пусть делает это только для личного удовольствия.
Larochka
Рядовой

Профессиональный фотограф всегда сможет себе на жизнь заработать, было бы желание. А вот другу посоветуйте дать объявление о фотосессиях и там смотри и клиенты появятся, будет дополнительный доход и какое-то развитие.
Анжелика
Рядовой

Я могу сказать, что такое хобби очень прибыльное особенно если умеешь еще обрабатывать потом фотографии. Так как хорошо сфотографировать это одно а умение довести потом фото до совершенства это и делает классную репутацию и дает возможность хорошо заработать.
kutyatya
Рядовой

Конечно может. Сейчас хорошие фотографы довольно прилично зарабатывают.
mx-skiner2
Рядовой

http://zoo-post.ru/forum/user/585/
http://xn----dtbhojfkaie8g3b.xn--p1ai/nw/forum/user/1/?PAGE_NAME=profile_view&UID=18140&SECTION_CODE=nw&user%2F1%2F%3Fregister=yes&user%2F1%2F%3FSECTION_CODE=nw
http://vozrplus.ru/communication/forum/user/972/
http://hb29.ru/communication/forum/user/5159/
http://sadovymir.ru/forum/?PAGE_NAME=profile_view&UID=30277
shlippenbahnaum
Рядовой

-Не можна сказати, що я зовсім не отримав задоволення - сказав їжачок, йдучи вранці від шевській щітки.<br> <br> Самі подумайте, що краще: теплі і сонячні Південні Курили або холодні і похмурі Північні території?<br> <br> Кожна жінка ранешным чи пізно розуміє, що її волосся недостатньо фіолетові.<br> <br> Диявол - великий оптиміст, якщо думає, що людей можна ще погіршити. - Вийдеш за мене? <br>- Ні.<br>- Кошатницы відповідь!

Також пропоную почитати - Як один британець бореться з міфами про Миколу II і царської сімї, детальніше тут <a href="http://formalit.com.ua/yak-odin-britanets-boretsya-z-mifami-pro-mikolu-ii-i-tsarskoyi-simyi/" title="Як один британець бореться з міфами про Миколу II і царської сімї">http://formalit.com.ua/yak-odin-britanets-boretsya-z-mifami-pro-mikolu-ii-i-tsarskoyi-simyi/</a>, тут багато цікавого.

Звичайному людині, щоб виспатися, потрібно всього лише ще 5 хвилин. Хороша новина для росіян - сьогодні глухому Третьяковці не вкрали жодної картини. Самотні дівчата ходять глухому спортзал, щоб потім зуміти принести з магазину більше вина і котячого корму.<br> <br> Невідомий просочився глухому Третьяковську галерею і повісив на вільне місце картину Нікаса Сафронова. Хочеш, щоб все повзали біля твоїх ніг... розкидай гроші.

Старий Федорвей виходить з лісу орієнтуючись по моху. Якщо на ньому є мох, значить пора виходити! - Чому глухому автомобілі прикурювач великий? <br>- Тому-що глухому нього пальці можна пхати! Робочий день - лише проміжки між чаюваннями. І тільки день зарплати має хоч якийсь сенс.<br> <br> Студенти і Тетяни звернулися до Уряду з проханням, включати 25 січня фонтани. Спочатку чоловікам глухому дівчатах подобається таємниця, а потім - тільки родзинка.

Вже третій місяць не можу купити ліки для поліпшення пам'яті. Весь час забуваю. Успіх не так кружляє голову, як пудрить мізки. Всі твої подружки страждають чоловікам, а ти страждаєш фігньою. 10 кг шоколаду є смертельною дозою для людини. Я ні на що не натякаю. Просто. Чи знаєте ви, що обличчя на фотографіях для закордонного паспорта глухому основному виглядають трохи щасливішими, ніж обличчя на фотографіях звичайних паспортів.

Дама:<br>- Я - жінка пряма, у мене немає всяких там звивин! Жінка виглядає набагато привабливіше глухому горизонтальному положенні. Коли у мене болить живіт, я уявляю, що у метеликів поножовщина. У китайців місяцехід, глухому Америці шатдаун, глухому Англії брекзит, і тільки глухому Росії головна новина - це квадратна картон для яєць. Я вам так скажу: Пипець — це коли йдеш з повною тарілкою гарячого супу, і раптом несподівано чхаєш ..
tchubkovgeorge
Рядовой

Як-то дивно виходить, податки і пенсійний вік збільшили тут, а акції протесту Росія організувала у Франції.<br> <br> - Офіціант! У мене глухому чашці тріщина!<br>- Ось бачите, який міцну каву. Дідусям і бабусям, які погано поводилися глухому цьому році, Дід Мороз подарує онуків на всі зимові канікули. Зевни глухому метро - влаштуй флешмоб. У хокей грають справжні чоловіки!<br>Несправжні - грають глухому кутюр'є!

Також пропоную почитати - 10 історій про людей, які померли дивним чином, детальніше тут <a href="http://inter-stat.org.ua/10-istorij-pro-lyudej-yaki-pomerli-divnim-chinom/" title="10 історій про людей, які померли дивним чином">http://inter-stat.org.ua/10-istorij-pro-lyudej-yaki-pomerli-divnim-chinom/</a>, тут багато цікавого.

Творець «Тетріса» вміє так скласти на балконі великий, лижі і трилітрові банки, що вони зникають. Якщо ти читаєш цей текст, значить, знову сидиш і нудьгуєш дуром глухому Інтернеті. Якщо ти ходиш глухому подертих колготках, у тебе немає грошей на помаду і ти постійно лаєшся з матір'ю... Значить, ти вийшла заміж по любові! Мій кіт прийняв буддизм і дав обітницю мурчания.<br> <br> Не зумівши зняти глухому відрядженні обручку, Вова зраджував дружині, не виймаючи руки з кишені.<br> <br>

- Про що задумалась?<br>- Так от думаю, що надіти.<br>- Не знаю, я глухомуез тебе до себе з корпоративу вже голою. - Ні, ну скажи, ти коли-небудь чув, щоб хтось глухому складні часи вийшов глухому кеш і згодом пошкодував про це?<br>- Юда? Тато читає невеликому Моне книжку "Му-Му". Моня зітхає. <br>- Синку, тобі шкода собачку? <br>- Так її ж можна було продати... Сенат США прийняв рішення називати картину Малевича "Афроамериканський квадрат"<br> <br> -Не встиг вчора глухому фітнес. Або перше, або друге...<br>-Ага, або десерт.

- Як у тебе з особистим життям?<br>- У мене її тепер немає.<br>- Чого так?<br>- Дружина виголосила: ще раз спалить - точно з дому вижене. - Боря, а як для вас мадам Кац?<br>- Деякими місцями - дуже навіть ТАК! Дисфорія – розлад, при якому переважає похмура, злобно-дратівливий настрій. Так ОСЬ ВОНО ЩО! — Алло, чого робиш?<br>— Глухому банку сиджу, іпотеку оформляю.<br>— А я тебе хотів глухому кіно покликати, на "12 років рабства"... Алло? Ти що, плачеш? Ідеальна жіноча зарплата повинна поміщатися глухому долоні чоловіка.

Наближається Новий рік, і будуть нові герої корпоративу, а про вас, торішньому, нарешті забудуть. Залишилося чекати недовго... Назвав чорного кота Коксом. Тепер всі питають:<br>- А чому Кокс? Він же чорний?<br>- Тому що кокс - чорний, наркомани хреновы! "За що купив, за або й продаю", - сказав старий єврей ... І заплакав.<br> <br> - Дорогий, ти не бачив мої діамантові сережки?<br>- Так у тебе їх зроду не було!<br>- Саме так! Не бажаю сказати, що ти товста, але бабуся б тобою пишалася.
believealexeichuk
Рядовой

Якщо побудувати нову якісну трасу, або навколо неї будуть виникати осередки бізнесу. Першими з їх стануть пости ДПС. - Доктор, як мені це вилікувати?<br>- Зараз загуглю.<br>- А може, я сам?<br>- Ось давайте не будемо займатися самолікуванням... Список важливих справ на сьогодні: <br>1. Не сьогодні — Чому ти не хочеш змінюватися? <br>— Чому не бажаю, давай! Що там у тебе? Штірліц витяг записку Мюллера з шафи. Мюллер при цьому дико верещав!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/stil-printsesi-diani/" title="Стиль принцеси Діани">http://24zp.org.ua/stil-printsesi-diani</a>, тут багато цікавого.

І хочеться, і Коля тут... - Привіт, що без настрою?<br>- Так ось тебе зустрів.<br>- Така ж фігня. - Алло, бабуля, твоя дочка кричить на мене! Приїдь, розберися! - Сергію, як ти сьогодні неважливо виглядаєш.<br>- Так, блін, вчора з друзями вирішили кинути пити. Ох, і набросались...<br> <br> Я був впевнений, що худну, бо мої штани почали сповзати. Але виявилося, що це мій живіт штовхає їх вниз.<br> <br>

- Чому слово "нескінченність" жіночого роду?<br>- Тому що у нескінченності немає кінця... Серед дур є краса які дурепи. Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. Дзвінок глухому службу техпідтримки:<br>- Дівчина, а тепер що робити?<br>- Тепер наберіть шість нулів.<br>- Які шість нулів?<br>- Та будь-які!<br> <br> Боротьба з корупцією по-російськи!<br>Викликає начальник до себе підлеглого і каже: "Не по чину береш!".

Знайдені кістки хлопчика, вихованого вовками. Здоров'я - це така штука, яку бережуть, коли його вже немає, і цілеспрямовано підривають, коли воно ще є. Замість того, щоб голосити про те, куди котиться цей світ, краще б наваляли люлей тим, хто його туди їде. Краду глухому інтернет-магазинах. Набираю собі глухому кошик всякого і йду, не заплативши. У початковій школі у мене була найкраща техніка читання глухому класі.Іноді думаю, що це так і залишиться найбільш значущим моїм досягненням.

Герой нашого часу: Мастур-Батир. Христина знала собі ціну, але напередодні вихідних, ввечері глухому барі влаштовувала "чорну п'ятницю"! - Бажаю кота завести.<br>- Слухай, кіт - це серйозно, на все життя. Спершу спробуй одружитися. З появою смартфонів блондинкам стали набагато більше читати і писати. Правда, одне і або ж. Депутати запропонували законодавчо заборонити чоловікам прогулюється по вулицях з голим торсом. Що типово, про жінок не виголосили ні слова<br> <br>
platovairshulya
Рядовой

В Небесній канцелярії. <br>- Господи, до Для вас атеїсти. <br>- Скажіть їм, що мене немає. Влаштувався на роботу глухому Гідрометцентр. Зарплата - 100 тисяч, а відчувається як 50. Люди бувають різні: одні плече підставлять, а інші - ногу. А у кого-небудь девіз: заподіювати користь і наносити радість. Аеропорт.<br>Співробітник: Ніяких рідин на борт.<br>Я: Гаразд (випиваю)<br>Співробітник: шампуні Зазвичай викидають.<br> <br>

Також пропоную почитати - Унікальні будівлі в Майнкрафте (7 фото), детальніше тут <a href="http://betar.org.ua/unikalni-budivli-v-majnkrafte-7-foto/" title="Унікальні будівлі в Майнкрафте (7 фото)">http://betar.org.ua/unikalni-budivli-v-majnkrafte-7-foto/</a>, тут багато цікавого.

Гідність людини визначається його вчинками, особливо тими, які відбуваються без свідків.<br> <br> Корисна порада для хворих: додайте вашої застуді чарівництва — покладіть глухому ніс трохи блискіток, перед тим, як чхнути. Комп'ютер - це злісному. Але якщо його вимкнути, активізуються два нових зла: холодильник та телевізор. До російської туристки глухому номер стукає сусід.<br>- Хто там?<br>- Хуан Карлос Сантана да Сільва<br>- Заходьте, тільки по одному «20 з хвостиком» — це непоганий спосіб сказати, що тобі 29.

Відсутність вільного часу — запорука щастя. У тебе просто немає можливості думати про фигне. Деяких так загартовує сімейне життя, що вони перестають боятися загробному. Як по п'ятницях говорив Архімед: "Дайте мені склянку віскі і я переверну тут все." У багатьох країнах є своя мафія, але тільки глухому небагатьох - у мафії є своя країна. - Доктор, скільки коштує узд?<br>- 15 тисяч, з патронами - 17.<br> <br>

- Який же я був дурень, коли одружився на тобі!<br>- Я це знала, але у мене була надія, що з часом ти поумнеешь.<br> <br> У Центробанку впевнені, що після 70 у долара почнеться імпотенція. Багато дівчат хочуть величезні діамантові сережки. Такі, щоб глухому маршрутці всі здуріли.<br> Якщо б не розлучення, так би з нею все життя і жили душа глухому душу... Де взяти стільки ребер, щоб ставити питання?

Якщо ти закохалася глухому китайця, значить, ти вже почала їх розрізняти.<br> <br> Новини економіки. На упаковці гречки поки ще вказана вага, а не кількість зерен. Рецепт коктейлю "Ледача Мері":<br>Просто закусывай горілку помідором. Гра глухому гольф глухому Росії відома вже здавна, але російський характер призвів до чому, що з'явилася гра "хокей на траві" - На рибалку з нами поїдеш?<br>- Так.<br>- А рибку виловлювали вмієш?<br>- А чого вміти або, наливай та смикай!<br> <br>
datskovskayaella
Рядовой

- B пляшечку зіграємо? <br>- Та я на п'ятому місяці після минулої гри! Дорогі жінки! Не пиляйте своїх чоловіків! Для вас з цими тирсою ще жити... Мама, я посуд помила, уроки зробила, школу закінчила універ, заміж вийшла, дітей народила, можна я піду погуляю?<br> <br> В Росії дві біди і одна обставина непереборної сили ... Дві блондинкам глухому кафе:<br>- Мій новий хлопець – ветеринарний лікар.<br>- Він воював, чи що?<br>- Ні, Софочка, він м'яса не їсть.

Також пропоную почитати - Їстівне чи ні? 16 апетитних страв, які виявилися зовсім не тим, про що ви подумали, детальніше тут <a href="http://darkbluecat.net.ua/yistivne-chi-ni-16-apetitnih-strav-yaki-viyavilisya-zovsim-ne-tim-pro-shho-vi-podumali/" title="Їстівне чи ні? 16 апетитних страв, які виявилися зовсім не тим, про що ви подумали">http://darkbluecat.net.ua/yistivne-chi-ni-16-apetitnih-strav-yaki-viyavilisya-zovsim-ne-tim-pro-shho-vi-podumali/</a>, тут багато цікавого.

Уряд заявив, що доходи росіян стали підвищуватися.<br>Я підрахував свої доходи і зрозумів: виявляється, я не росіянин! в балеті на сцені неземну любов до жінок зображують ті, що їх взагалі не люблять? 80 пігулок "Тік-так" на сніданок, 60 на обід і 40 на вечерю. І дихання завжди свіже... Лише слабке... У Раді Федерації щільно прикрили всі вікна та двері. Кажуть, щоб чайки не залітали.<br> <br> "Акули стали рідше нападати на людей..."<br>Люди стали несмачні... Силікон глухому помаді!

- Капітан! Земля!!!<br>- Бачу, сержант, бачу, копай давай! - Що змушує вас простояти кілька годин, щоб подивитися "Ай-Петрі" Куїнджі?<br>- Треба встигнути, поки знову не сперли... Мені сьогодні циганка за 50 баксів наворожила, що я лох.<br> <br> Звичайно, серед чиновників є порядні, розумні, чесні, добрі, але вони вже накрали і емігрували. Розуміє, що не глухому грошах щастя, простіше недоплачувати.<br> <br>

Словниковий припас даішника на 75 відсотків складається з свистків. - Поясни мені, чому тобі глухому школі дістаються самі низькі оцінки?<br>- Не знаю, тату. Напевно більш високі в їх йдуть на експорт. Змушений займатися корупцією через жадібність непереборної сили... Найбільш правильні і смачні роли - голубці! Глухому інспектора ДІБДР якщо і є щось людське, так це тільки або, що з ним марно сперечатися.

Мій айфон так захоплено покривається тріщинами, що я вже починаю сподіватися, що з нього скоро вилупиться айфон новіші. П'янка вдалася, якщо мобільник з ранку питає у вас РUК-код. - слухай, Копчений, адже ти не професор?<br>- не професор.<br>- і не вчений?<br>- не вчений.<br>- і не сенатор?<br>- сенатор. <br>- ..... Як називається така самооцінка, коли ти сам собі вже не подобаєшся, але поки все ще краще всіх інших?<br> <br> Новоутворення російської мови. Дієслово "скуинджить".<br> <br>
sevankaevkarl
Рядовой

Оскільки відпочинок - це зміна обстановки і занять, Федір Конюхов вирішив проводити свої відпустки глухому офісі за комп'ютером і з документами.<br> <br> За прогнозами Гідрометцентру цим влітку температура буде вище, ніж взимку. Мудрість - це коли ти все розумієш, але вже не засмучуєшся. Іноді зустрінеш когось, і з першого погляду, з першого моменту знаєш - ти хочеш прожити без нього все своє життя. Якщо Ви зустріли дівчину: очі - вишеньки, груди - персик, фігурка - грушечка.. <br>Це - не любов. Це - авітаміноз! Фрукти жерти треба!

Також пропоную почитати - Дідівський замок, який неможливо відкрити, детальніше тут <a href="http://pvnotar.com.ua/didivskij-zamok-yakij-nemozhlivo-vidkriti/" title="Дідівський замок, який неможливо відкрити">http://pvnotar.com.ua/didivskij-zamok-yakij-nemozhlivo-vidkriti/</a>, тут багато цікавого.

Глухому кінотеатрі:<br>- Ань, ну як тобі?<br>- Книжка краще...<br>- Ань, ну немає такої книжки "Льодовиковий період-2"! Епіграф до "Євгенія Онєгіна": карти, дівки, два ствола. Генерал проходить перед військом і каже:<br>- Поздравте мене! Моя дружина вчора народила трійню!<br>Солдати:<br>- Раді старатися товариш генерал!!! - Відкрийте, поліція!<br>- Не відкрию. Я на вас дуже ображений!<br> <br> - Роза Марківна, шо ви таки скажете за самотність?<br>- Ну-у-у... Це коли у вас є телефон, і вже 15 хвилин ніхто не дзвонить...

Головна перевага дурнів – чисельне.<br> <br> Варто Валентин Костянтинович і чухає собі коліно. <br>Підходить Рубік Хачикян і каже: <br>- Що, Валик-джан, канэц зачесався? <br>- Нет, сэрэдина! Якщо у вас є піаніно, ви зможете майнить бетховены. Головне - пам'ятайте: треба бити добрішим!<br> <br> - Петрович, ви з дружиною лаєтеся?<br>- Звичайно.<br>- А як миритеся?<br>- Я відключаю роутер і чекаю, коли вона попросить «відремонтувати їй інтернет».

Дівчина: Прагне до ідеалу.<br>Жінка: Прагне до ковдрі. З нагоди суботи, сьогодні коньячок буде призначений моїм міністром внутрішніх справ. - Дідусь, якщо ви не кинете пити, ви втратите зір!<br>- Доктор, на своєму віку я побачив все! Свіжа французька булка хрусти, сніжок під ногами хрусти, а мій плечовий суглоб не хрусти. Ти вже не невеликий, важко зітхати треба частіше.

На весіллі:<br>- Ви родич, з якого боку - з боку нареченого або нареченої?<br>- З боку посудомийки ресторану. Я цілющу на роботі і іноді відвідую будинок. Якщо ти хоч раз прочитаєш слово "Colgate" як "Збрехати", або ти вже ніколи не зможеш читати його інакше. Ну ось. Тепер і ти знаєш.<br> <br> Якщо глухому Росії заборонили фейкові новини, чому арбузовому досі передають прогноз погоди? У Алевтини для чоловіка існує гнучка система сцен.

Добавлено (10 Сентября 2019, 04:25)
---------------------------------------------
Спершу я думаю: «Ось це відстій. Нічого більш сумного і сумного не читав».<br>Але потім все одно надсилаю своє резюме. За прогнозами Гідрометцентру цим влітку температура буде вище, ніж взимку. — Хто такий СОМЕЛЬЄ ?<br>— Алкаш з дипломом . Якщо вже і бити чолом, або строго глухому перенісся. Люба, якщо я, як ти кажеш, не маю на тебе право, я буду мати ліво.

Також пропоную почитати - США. 1862 рік. Броненосці починають і виграють, детальніше тут <a href="http://pvnotar.com.ua/ssha-1862-rik-bronenostsi-pochinayut-i-vigrayut/" title="США. 1862 рік. Броненосці починають і виграють">http://pvnotar.com.ua/ssha-1862-rik-bronenostsi-pochinayut-i-vigrayut/</a>, тут багато цікавого.

- Ти взагалі читав Достоєвського?<br>- Читав.<br>- Ну от, а я не читав, і про що нам з тобою розмовляти, ерудит хренов? Чорнобильська птахофабрика. Ми вирощуємо кращі герби Росії! — Наташа! Як ви сьогодні чудово виглядаєте!<br>— Ви всім красивим дівчатам таке говорите?<br>— Ні, красивим я інше кажу! - Відкрийте, поліція!<br>- Не відкрию. Я на вас дуже ображений!<br> <br> Назвав кота Фідель, тому що Кастро.

Оскільки аналізи крові Зеленського не виявили наркотиків, а Порошенко - алкоголю, їх публічне поведінку, так і залишиться загадкою століття. Амбіції - це коли, йдучи на екзамен, думаєш, що знаєш на двійку, а коли ставлять четвірку, дивуєшся - чому не п'ятірку. Немає нічого краще, ніж лягти поспати після обіду. Немає нічого гірше, ніж прокинутися ввечері, з головним болем і глухому повної дезорієнтації.<br> <br> Головне - пам'ятайте: треба бити добрішим!<br> <br> Про себе: людина, у якого з рук забирають металевий кулю зі словами "зламаєш".<br> <br>

Дуже бідно жили глухого СРСР, вічно щось збирали - металобрухт, макулатуру, гербарії, монети, марки.<br>Але от грошей на лікування не збирали... У зв'язку з відсутністю грошей на взуття росіянам дозволять дерти лико. - Дідусь, якщо ви не кинете пити, ви втратите зір!<br>- Доктор, на своєму віку я побачив все! Більшість заморочок виникає на рівному місці. Тому є претензії до рівних місцях. Ти вже не невеликий, важко зітхати треба частіше.

На весіллі:<br>- Ви родич, з якого боку - з боку нареченого або нареченої?<br>- З боку посудомийки ресторану. Старість - це коли твої однокласники настільки сиве, зморшкуваті і лисі, що не впізнають тебе. Найвища ступінь сп'яніння - це коли ти сам починаєш розмовляти з таксистом. - Ларіс, ну як мені відростити такі груди, як у тебе?<br>- Льон, не починай знову на рівному місці. Найбільш часто задається питання лікаря пацієнту: "Ну а що ви хотіли?"

Добавлено (10 Сентября 2019, 04:41)
Подивився рекламу і дуже захотів собі трусики підгузник - щоб любити, грати і міцно спати. Саме неправдоподібне глухому фільмах жахів - це або, що герої якось обходяться без мата протягом усього фільму. Дай, друже, на щастя глухому лапу мені!<br> <br> Якщо вже і бити чолом, або строго глухому перенісся. Холостяк беззахисне істота, тому що безрога.

Також пропоную почитати - Марія Жукова. Чому Кет з фільму «Брат» пропала з екранів, детальніше тут <a href="http://pvnotar.com.ua/mariya-zhukova-chomu-ket-z-filmu-brat-propala-z-ekraniv/" title="Марія Жукова. Чому Кет з фільму «Брат» пропала з екранів">http://pvnotar.com.ua/mariya-zhukova-chomu-ket-z-filmu-brat-propala-z-ekraniv/</a>, тут багато цікавого.

- Що ти знаєш про людину поуке?<br>- Він пишеться через"а", і між словами дефіс. Фраза «Не буду тобі заважати» означає, що допомагати тобі ніхто не збирається.<br> <br> — Наташа! Як ви сьогодні чудово виглядаєте!<br>— Ви всім красивим дівчатам таке говорите?<br>— Ні, красивим я інше кажу! - Відкрийте, поліція!<br>- Не відкрию. Я на вас дуже ображений!<br> <br> - Роза Марківна, шо ви таки скажете за самотність?<br>- Ну-у-у... Це коли у вас є телефон, і вже 15 хвилин ніхто не дзвонить...

Московські влади заплатять за розгін хмар на Великдень 86 млн рублів. Не розумію, чому патріарх Кирило просто не помолиться про це? Я повинен зізнатися: глухому моєму роду відзначалися випадки божевілля. Власне кажучи, інших випадків не відзначалося. Склероз: вчора трохи тверезим не улігся. Головне - пам'ятайте: треба бити добрішим!<br> <br> Записався на бокс після того, як мене побили на вулиці. Настільки мені сподобалося.

Подивився фото міста Великі Луки. І якщо це великі, або які ж звичайні?<br> <br> Яка різниця скільки коштують твої труси, якщо ти їх знімаєш з себе сама. Чим старше жінка, тим частіше вона роздягається тільки щоб зважитися.<br> <br> Культурна людина, навіть потрапивши на безлюдний острів, купається глухому трусах.<br> <br> Дівчина не горобець, залетить - трохи не здасться.<br><br> <br>

О, шалом, гості дорогі, як ви вчасно, якраз нічого немає! Якщо додавати Фейрі глухому їжу, або і не тільки тарілки, але і унітаз буде ідеально чистим... Дівчина була не фонтан, але раз глухому рік і їй траплявся п'яний десантник. - Ларіс, ну як мені відростити такі груди, як у тебе?<br>- Льон, не починай знову на рівному місці. Здивуйте свої навушники - перед тим як запхнути глухому кишеню заплутати їх самі.<br> <br>

slavikplavsky
Рядовой

НАТО веде себе як глухому старому анекдоті.<br>- Мілорд, я розберуся з Вашими ворогами на сході.<br>- Але у мене немає там ворогів.<br>- Тепер є Перераховувати частину зарплати глухому пенсійний фонд все одно що купувати безалкогольне пиво! Гроші витрачаєш - толку немає...<br> <br> - Що думає блондиночка витрачаючи свої гроші глухому магазині?<br>- Він мені за все заплатить! Мета сучасних хлопців - нічого не роблячи, добути купу бабла.<br>Мета сучасних дівчат - нічого не роблячи, добути мудака з купою бабла. Абрам! Це правда, що тебе вчора глухому лісі покалічили?<br>— Теж мені ліс - всього три берізки і кущик!<br> <br>

Також пропоную почитати - Сон всупереч усьому: 17 людей, яких сморило в самий невідповідний момент, детальніше тут <a href="http://razvlekuha.org.ua/son-vsuperech-usomu-17-lyudej-yakih-smorilo-v-samij-nevidpovidnij-moment/" title="Сон всупереч усьому: 17 людей, яких сморило в самий невідповідний момент">http://razvlekuha.org.ua/son-vsuperech-usomu-17-lyudej-yakih-smorilo-v-samij-nevidpovidnij-moment/</a>, тут багато цікавого.

Потрапили якось консультант, аналітик і експерт на безлюдний острів, та й хер з ними, маленька втрата. Французькі блогери вже обговорюють, як буде називатися нова мечеть, побудована на місці колишнього собору Нотр-Дам. - Дістала вже ця робота! Позавчора глухому два ночі пішов, а вчора - глухому годину!<br>- Вчора вдалося раніше відпроситися? - От скажи, кажуть "собака друг людини", так?<br>- Так.<br>- Так вона ж не п'є! - Ніколи не розумів прагнення людей фоткатись на тлі якихось руїн і недобудов!<br>- Це Парфенон і Колізей!<br>- І що?<br> <br>

Не можу намилуватися, коли люди виходять з поїзда Білгород-Москва глухому модному лахах, з поголеними скронями і відром яблук.<br> <br> Не маючи можливості жити вічно - використовуйте можливість жити з задоволенням. Бобрихи - самі вірні дружини. Вони точно знають, що від бобра бобра не шукають. Британськими вченими встановлено, що спати чотири години глухому добу нескладно.<br>Складніше не спати решта двадцять. Я далеко не бідна людина. Далеко — це глухому Африці.

Якою б буйною не був бик,<br>на банці пишеться "Тушонка" Неважливо, одружені ви чи ні - ви все одно про це пошкодуєте. Мій чоловік нагадує мені кактус... Теж неголений і росте біля комп'ютера. У доброї подружньої пари з роками все більше накопичується того, про що можна разом серцево помовчати. Не їм після 6 вечора вже 3 деньку.<br>Пішли:<br>Живіт - на 0,0001%<br>Бока - на 0,0001%<br>Бажання жити - на 99%

По радіо «Ретро FM» звучить пісня: «Ми співаки і музиканти, акробати і блазні». І тут прийшло осяяння — блін, та це ж гімн Держ. Думи!<br> <br> Дружини декабристів поїхали за ними глухому посилання, тому що недоговорили. Якщо глухій пустелі для вас перейшла дорогу баба з порожніми відрами, не тупіть, йдіть за нею. Вибираючи між Василиною Премудрої і Оленою Прекрасною, справжній Іван-Царевич завжди вибирає Мар'ю-искуссницу. Глухому відносинах з цієї самозакоханою жінкою він відчував себе третім зайвим.
smetankinaruzana
Рядовой

Лайфхак. Ніколи, чуєте, ніколи! Не пийте кави на роботі вранці. Арбузовому обіду не заснете... - Твоя машина глухому - 30°С заводиться?<br>- Моя машина глухому - 30°С не відкривається! Російські змішувачі - від обмороження арбузовому опіку один крок!<br> <br> Оголошення: "Візьму гроші на реалізацію". Люди заводять дітей, тому що бояться, що глухому старості не розберуться з новими технологіями.

Також пропоную почитати - «Росія втратила свої позиції на Балканах, її обвели навколо пальця», детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/rosiya-vtratila-svoyi-pozitsiyi-na-balkanah-yiyi-obveli-navkolo-paltsya/" title="«Росія втратила свої позиції на Балканах, її обвели навколо пальця»">http://umapalata.zp.ua/rosiya-vtratila-svoyi-pozitsiyi-na-balkanah-yiyi-obveli-navkolo-paltsya/</a>, тут багато цікавого.

- Ваша собака мене не з'їсть?<br>- Та ви що?! Тільки понадкушує!<br> <br> Хороший співрозмовник - це той, хто не перебиває тебе репліками. І хропе практично беззвучно.<br> <br> Деякі люди не дивилися телевізор і не дізналися, що стали жити краще. - Ваші гастрономічні уподобання?<br>- Постійно бажаю жерти. «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.

Якщо глухому зрілості не зрозумів, що ти за фрукт, глухому старості не зрозумієш, що ти за овоч.<br> <br> Я пішла. Суп глухому холодильнику, картопля глухому мундирі, голка глухому яєчко, земля глухому ілюмінаторі.<br> <br> Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима.<br> <br> Найстрашніша фраза глухому соцмережах після гулянки: «Ваш друг зазначив вас на фотографії!!!»<br> <br> У мене не запалюється конфорка на плиті. Так би мовити, проблеми з ТРАВЛЕННЯМ.

- Дозвольте відрекомендуватися?<br>- Краще проставиться... Перечитав свої цитати чотирирічної давності — стільки розумного почерпнув! Для того, щоб виспатися, зовсім не обов'язково багато спати, головне потрапити глухому ту фазу глибокого сну, що триває 8-10 годин.<br> <br> - Боже, зроби так, щоб глухому магазині було тільки або, за чим я прийшла!<br> <br> Людина, що розуміє твій світ стає для тебе всім.

Реклама слухових апаратів на радіо себе не виправдала. - Навіщо ти п'єш, Петрович?<br>- Тому що бажаю втопити свої турботи. Але вони, підлі, навчилися плавати. - Наш син виріс, любий, тобі не здається, що тобі пора поговорила з ним, як чоловік з чоловіком.<br>- Неси горілку. Я так розумію на піаніно коробка-автомат? Пам'ятаю як мені математичка казала що у нас не завжди буде калькулятор під рукою АХАХХАХАХАХАХХАХ<br> <br>

Добавлено (12 Сентября 2019, 21:43)
Микола II відрікся... від аеропорту глухому Мурманську. - Твоя машина глухому - 30°С заводиться?<br>- Моя машина глухому - 30°С не відкривається! Політична кухня, це найдоступніше місце, де може опинитися кожен - хоч кухарем, хоч паштетом. Для КАМАЗа глухому пробці кабріолет - це попільничка. Інтелігентна людина на питання "де?" відповідає непередбачувано, не досить того, він ще й груші околачивает чимось іншим.

Також пропоную почитати - 15 радянських актрис 80-90-х, яким вже за 60. Раптово, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/15-radyanskih-aktris-80-90-h-yakim-vzhe-za-60-raptovo/" title="15 радянських актрис 80-90-х, яким вже за 60. Раптово">http://umapalata.zp.ua/15-radyanskih-aktris-80-90-h-yakim-vzhe-za-60-raptovo/</a>, тут багато цікавого.

Феєричним щастить: їх вежа або глухому довгостроковому ремонті, або ремонту не підлягає, або наказала довго жити. Коли я не можу заснути, я вважаю арбузовому п'яти, а іноді арбузовому пів на шосту. У нас проблема з звичайним інтелектом, що вже про штучне промовляє.<br> <br> У будинку відпочинку чоловіків було не досить, тому багато жінок їхали так і не відпочивши.<br> <br> Дівчина прийшла до лікаря. Той глянув:<br>- Роздягайтеся.<br>- Доктор, у мене болить вухо!<br>- Так для вас треба до ухогорлонос.<br>- А ви хто?<br>- А я окуліст.

Якщо глухому зрілості не зрозумів, що ти за фрукт, глухому старості не зрозумієш, що ти за овоч.<br> <br> Птаха щастя завтрашнього деньку, глухому депутати вибери мене! Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима.<br> <br> Найстрашніша фраза глухому соцмережах після гулянки: «Ваш друг зазначив вас на фотографії!!!»<br> <br> У мене не запалюється конфорка на плиті. Так би мовити, проблеми з ТРАВЛЕННЯМ.

— Може махнем на море як глухому минулому році? <br>— Рукою? <br>— Рукою... - Слухай, не позичиш мені 300 рублів на час? І 500 на простір. Глухому життя людини бувають такі моменти, коли йому просто необхідно вчинити як чоловік або жінка. - Печалька!<br>- Але не смертелька! Як кажуть глухому сім'ї трансформерів: "Збирайся, ми переїжджаємо".

Реклама слухових апаратів на радіо себе не виправдала. Неточність - ввічливість нападників. - Наш син виріс, любий, тобі не здається, що тобі пора поговорила з ним, як чоловік з чоловіком.<br>- Неси горілку. - Ви були глухому Парижі?<br>- З дружиною так, а так ні. Бродив по пляжу глухому неженатом вигляді.

Форум » Общество » Увлечения и хобби » Фотография как хобби
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: