Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общество » Домашние животные » Какой домашний питомец лучше всего?
Какой домашний питомец лучше всего?
Giorgia
Рядовой
Статус: Оффлайн

Ребёнок попросил купить ему домашнего питомца, но я вот задумалась, так как ребенок ещё маленький, весь уход за зверем будет на мне, поэтому актуальный вопрос в следующем - какого животного лучше всего завести, чтобы проблемы в уходе были минимальными?
Виктория
Рядовой

Как по мне так минимальный уход будет за черепашкой. С ней и поиграть немного можно, воду главное не забывать раз в неделю примерно поменять и корм кинуть. Котенок конечно интереснее, но проблем с черепашкой меньше в разы.
Ularis
Рядовой

Ещё аквариум с рыбками замечательное развлечение для детей. На сколько было мною замечено, деткам интересно наблюдать за такими питомцами, а вот убирать за ними не нужно, только кормить и воду менять периодически.
Karolina
Рядовой

И черепаха и рыбки - это, конечно, здорово, но вот пушистому другу ребенок будет больше радоваться. Сама себя вспоминаю, в каком восторге я была от котёнка. Так что не ленитесь, приучите и ребенка ухаживать за котом или собакой, главное радость в глазах малыша.
Анжелика
Рядовой

Ну тут уже родителям выбирать за чем проще будет ухаживать, так как практика показывает дети кричат что будут смотреть,а в итоге их хватаем максимум на месяц. Так что собаку точно брать не стоит.
Matthewtat
Сержант

Детский спортивный комплекс для дома “KindWood Color Plus 1” оснащён всеми игровыми элементами и спортивными атрибутами, необходимыми для полноценного развития ребёнка. В комплектацию изделия входят следующие спортивные элементы: 1. Шведская стенка. 2. Гладиаторская сетка. 3. Рукоход Ракета 4. Детская горка Волна 5. Кольца Все эти спортивные атрибуты способствуют развитию ловкости и силы малыша, его мелкой моторики, реакции и координации движений. Характеристики: Высота: 150 см Ширина: 85 см Длина: 132 см Перекладины: Бук Гимнастические кольца: Пластик Подробнее.
Введите код, указанный на картинке:

http://journal-gorproekt.ru/forum/user/9704/
https://www.image-factor.ru/forum/?PAGE_NAME=profile_view&UID=1308
http://test.petushki.info/forum/user/42424/
http://hifistereo.org/communication/forum/user/22937/
https://ivanovosvadba.ru/communication/forum/user/11479/

Вес изделия: 58 кг.
Вес изделия: 105кг.
believealexeichuk
Рядовой

Держава вирішила завертіти гайки, коли вже спижжены болти. Я помчав глухому лікарню, коли дізнався, що мій брат не може ні прогулюється, ні промовляє. Потім дізнався, що всі новонароджені такі. Список важливих справ на сьогодні: <br>1. Не сьогодні — Чому ти не хочеш змінюватися? <br>— Чому не бажаю, давай! Що там у тебе? - Вже йдете?<br>- Так.<br>- А че так повільно?

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/pasazhir-kinuv-u-dvigun-litaka-monetki-na-udachu-a-v-pidsumku-siv-u-vyaznitsyu/" title="Пасажир кинув у двигун літака монетки на удачу, а в підсумку сів у вязницю">http://24zp.org.ua/pasazhir-kinuv-u-dvigun-litaka-monetki-na-udachu-a-v-pidsumku-siv-u-vyaznitsyu</a>, тут багато цікавого.

Годі вже є парові котлетки. Пора перебігає на електричні!<br> <br> - Мені церква палити кинути допомогла!<br>- Ого! А як?<br>- Та я коли дізнався хто сигаретний бізнес тримає - тут же куріння як рукою відбило. - Скільки тобі було років, коли ти глухому перший раз поцілувався?<br>- 25... Зараз мені 24, але я сподіваюся... Культурні люди завжди використовують гондони. Закон "Durex".<br>Гондони завжди використовують культурних людей. Закон життя. Польща висловила протест проти візиту Дмитра Медведєва глухому Смоленськ.<br>Адже це місто глухому 1611-1654 роках був споконвічно польською територією.

Коли повернулися діти, собака прикинулася мертвою. Кіт - не встиг. - Чому твій телефон весь час блимає?<br>- Постійно смс-ки від банку приходять. Я їх не читаю. Вони мене засмучують... Ніхрена сьогодні не зробив, як і планував. Дзвінок глухому службу техпідтримки:<br>- Дівчина, а тепер що робити?<br>- Тепер наберіть шість нулів.<br>- Які шість нулів?<br>- Та будь-які!<br> <br> Деякі з жінок віддають перевагу екологічно чистий вид транспорту - мітлу.

Єдиний недолік грошей - їх нестача.<br> <br> Здоров'я - це така штука, яку бережуть, коли його вже немає, і цілеспрямовано підривають, коли воно ще є. - Пішов геть!<br>- За що?<br>- За двері!<br>- Так чому?<br>- По підлозі!<br> <br> - Василь Перший, Василь Другий, Василь Третій...<br>- Історію згадуєш?<br>- Та ні, котів.<br> <br> "Курячі Сосиски". Прочитав складу - це є не можна. Може вони курячі, тому що їх потрібно палити?

Ніколи не треба заважати пива з горілкою! Христина знала собі ціну, але напередодні вихідних, ввечері глухому барі влаштовувала "чорну п'ятницю"! Пенсійна реформа: так як грошей стало не багато, всі отримають по e-балу.<br> <br> З появою смартфонів блондинкам стали набагато більше читати і писати. Правда, одне і або ж. Що буде, якщо Кіркорова з'їсть крокодил? Він ще довго буде какати стразами.

Добавлено (05 Сентября 2019, 00:51)
---------------------------------------------
Держава вирішила завертіти гайки, коли вже спижжены болти. У Росії на держслужбі не буває службових романів тому, що там скрізь працюють родичі. Мені недавно зробили кредитну пропозицію, скоро кредитна весілля.<br> <br> - Я навіть не знаю, як висловити для вас мою подяку. <br>- З тих пір, як людство вигадало гроші, це закінчило бути проблемою. Штірліц витяг записку Мюллера з шафи. Мюллер при цьому дико верещав!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/tak-bidni-shho-zmusheni-buti-hakerami-10-prichin-chomu-rosiyu-ne-rozumiyut/" title="Так бідні, що змушені бути хакерами. 10 причин, чому Росію не розуміють">http://24zp.org.ua/tak-bidni-shho-zmusheni-buti-hakerami-10-prichin-chomu-rosiyu-ne-rozumiyut</a>, тут багато цікавого.

– Дурень ти і жарти в тебе тупі!<br>– Виходь за мене заміж...<br>– Ой, вибач мене, будь ласка. Ти серйозно?<br>– Жартую, жартую... Вже півроку ходжу займатися орігамі, але з аркуша паперу у мене весь час виходить тільки ... кульок. Підкажіть, може - це не моє? - Скільки тобі було років, коли ти глухому перший раз поцілувався?<br>- 25... Зараз мені 24, але я сподіваюся... - Сергію, як ти сьогодні неважливо виглядаєш.<br>- Так, блін, вчора з друзями вирішили кинути пити. Ох, і набросались...<br> <br> Я був впевнений, що худну, бо мої штани почали сповзати. Але виявилося, що це мій живіт штовхає їх вниз.<br> <br>

- Чому слово "нескінченність" жіночого роду?<br>- Тому що у нескінченності немає кінця... - Знаєш, чоловіки глухому ліжку бувають двох видів: як повнометражний фільм і як короткометражний.<br>- Ну а твій-то як?<br>- А мій - як гифка.<br> <br> В якому віці у жінок між ніг починає рости мітла?<br> <br> <br>Що означає "Дивишся глухому книгу, а бачиш фігу"? Заначка пропала! Коли дівчата дарують хлопцям дезодорант і шкарпетки на який-небудь свято, це не образа. Це взагалі-то натяк.<br> <br>

Єдиний недолік грошей - їх нестача.<br> <br> Всі лисі – вороги перукарів! - Пішов геть!<br>- За що?<br>- За двері!<br>- Так чому?<br>- По підлозі!<br> <br> Лікарі влаштували страйк і вийшли на мітинг, але ніхто не зміг зрозуміти їх вимог за написами на плакатах. У початковій школі у мене була найкраща техніка читання глухому класі.Іноді думаю, що це так і залишиться найбільш значущим моїм досягненням.

Фото сім'ї глухому автомобілі, підпис до фото:<br>- Вже шостий годину їдемо зі столиці додому. Поки Москва!<br>- Кому пропустила після поки.<br>- Ні. Алкоголь унікальна речовина: увечері він отрута, а вранці - протиотруту! - Бажаю кота завести.<br>- Слухай, кіт - це серйозно, на все життя. Спершу спробуй одружитися. З появою смартфонів блондинкам стали набагато більше читати і писати. Правда, одне і або ж. Вона: - Я йду від тебе.<br>Він: - Це все через мою ірраціональної параної?<br>Вона: - Так.<br>Він: - Це собака тебе напоумила?

dmitbabackov
Рядовой

Дружина – чоловікові:<br>- Паростки глухому магазин за молоком, візьми дві пляшки...<br>- А скільки молока?<br> <br> Старший син купив спортивний байк. Чоловік, подивившись, сказав:<br>- Нічого, на цей випадок у нас вас троє. Перш ніж забороняти мат, потрібно заасфальтувати дороги... У більшості жінок є губи або ганчірки для взуття, у мужиків для цього є вчорашній носок. — Скільки для вас років?<br>— Мені ближче до тридцяти, ніж до двадцяти п'яти.<br>— А точніше?<br>— П'ятдесят п'ять.

Також пропоную почитати - Атмосферні фото американців і їх стильних авто в 50-х роках, детальніше тут <a href="http://polyinform.zp.ua/atmosferni-foto-amerikantsiv-i-yih-stilnih-avto-v-50-h-rokah/" title="Атмосферні фото американців і їх стильних авто в 50-х роках">http://polyinform.zp.ua/atmosferni-foto-amerikantsiv-i-yih-stilnih-avto-v-50-h-rokah/</a>, тут багато цікавого.

Чи Не краще замість того, щоб перейменовувати Астану глухому Нурсултан, просто додати до назви "витесь". Є багато способів домогтися успіху глухому шоу-бізнесі, але у жінок їх на один більше. Втім, ні, тепер вже і тут повна рівність статей.<br> <br> - Арбузовому 16 років я був глухому твердому переконанні, що всі дівчата дуже красиві!<br>- А потім що сталося?<br>- Перестав соромитися і став носити окуляри! - Глухому Росії знову відмінок губернаторів. <br>- Напевно, у їх не було щеплень. <br>- Від кору? <br>- Ні, від хабарів. Мама кричить дитині з балкона:<br>- Сергію, ти збираєшся йти додому?!<br>- Так, збираюся.<br>- І довго будеш збиратися?<br>- Ще пару годинок!<br> <br>

- А Петька у мене м'ячик відібрав і не отдаееет :(((<br>- По-моєму, футболіст ви так собі.<br> <br> Дивно, що зброя називається "масового ураження". Чому поразки, а не перемоги?! Від стримування ще ніхто не помер... <br>Але і не народився! Дізнавшись, скільки за 5 років Росія вклала глухому Крим, жителі Тверській області вирішили провести референдум про входження глухому складу Росії. Немає дівчини, яка не хоче відносин. Є дівчина, яка не хоче відносин з тобою.

Назвати столицю країни Нурсултаном так само дико, як назвати столицю країни Вашингтоном. Небагато дівчат приваблюють таку ж увагу, як невеликий поплавок на риболовлі. - Я зробив все, що міг.<br>- Але ти ж нічого не зробив.<br>- А я нічого й не міг. Це яку весілля треба закотити, щоб твої свідки створили секту?<br> <br> - Я свого кота іменувала Adobe.<br>- Чому це?<br>- Ой, ти б бачила, який він акробат!

Ставимо кому самі:<br>"Не можна змусити поважати!"<br>© Н-Ялинка Найскладніше глухому приготуванні їжі — це вирішити, що ж все-таки приготувати сьогодні! Організм працює як годинник. Спочатку як цифрові, потім як механічні, а під кінець життя як пісочний. - Ваше сімейне становище?<br>- Сплю глухому ліжка по діагоналі. Стародавні греки вигадали оргії, а римляни здогадалися покликати на їх жінок.<br> <br>
boltovskayaeric
Рядовой

Вірменська родина так обожнювала вибачатися, що взяла прізвище Сорян. Якісь дивні проти нас санкції. Ті, проти кого вони спрямовані, тільки жиріють, а ті, хто ніби ні при чому - віддуваються... До тридцяти років жінка знає собі ціну, а потім хто скільки дасть. - Що означає "живе пиво"?<br>- Як усе живе, на 80% з води. Крапля нікотину вбиває п'ять хвилин робочого часу.

Також пропоную почитати - Телескоп Хаббл і його безцінна роль в освоєнні Всесвіту (25 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/teleskop-habbl-i-jogo-beztsinna-rol-v-osvoyenni-vsesvitu-25-foto/" title="Телескоп Хаббл і його безцінна роль в освоєнні Всесвіту (25 фото)">http://ppsls.org.ua/teleskop-habbl-i-jogo-beztsinna-rol-v-osvoyenni-vsesvitu-25-foto/</a>, тут багато цікавого.

Діти, народжені через 10-20 років, не будуть шуміти і гудіти, коли будуть грати машинками. - Знаєте, як у нас називають прагнення людей до свободи і справедливості? <br>- Спланованою акцією США. Найгірше віддає свої борги держава. Кожній рибі своя нажива: кредити ідіотам, а мікрокредити макрокретинам. Глухому ідеальному світі кількість жінок і банкірів збігається.

Лікар:<br>- Для вас запропонована найсуворіша дієта!<br>Пацієнт:<br>- Арбузовому їди чи після?<br> <br> Найвища піраміда була побудована не рабами глухому Єгипті, а греком глухому Росії. — Який найскладніший трюк глухому скейтбордингу?<br>— Жити окремо від батьків.<br> <br> - Я десь чула, що Wi-Fi особливо шкідливий для жінок.<br>- Звичайно, шкідливий! Підлоги не помиті, жратва не готова, а все тому, що Wi-Fi! Щоб отримати політичний притулок глухому Білорусії, можна звернутися глухому будь-яку Крихту-Картоплю.<br> <br>

Тупість повинна замінювати щастя. Але вона дається не всім. - "Ромео і Джульєтта" - це твір про те, як важливо точно розраховувати таймінги, - підсумував син програміста. Оголошення:<br>Потрібен продавець косметики глухому книжковий відділ продовольчого магазину.<br> <br> Закохалася глухому хлопця, але він вміє розмовляти з іншими молодицями. Що робити? Рогалик - це одружений колобок

Я починаю вірити глухому загробне життя.<br>Подивіться, як багато політики і бізнесмени збирають гроші, які глухому цьому житті не можна витратити. Всім цікаво, коли вже Microsoft Windows почне роздільний збір сміття глухому кілька кошиків: документи — окремо, програми — окремо... Названа головна причина смертності чоловіків глухому Росії. Головна причина - життя глухому Росії. Нео знав що ложки немає, тому що ложка - це маленька брехня. Вся наша життя — це суп, а ти глухому ній — вилка.

Добавлено (09 Сентября 2019, 20:42)
Показуючи чого ти стоїш - ризикуєш тим, що тебе не куплять, а продадуть. Та я нормально ставлюсь до людей! У мене навіть друзі - люди. Я на студентському фестивалі глухомуел себе добре і тому хотів би отримати номери телефонів тих дівчат, які вели себе погано! - Що означає "живе пиво"?<br>- Як усе живе, на 80% з води. Крапля нікотину вбиває п'ять хвилин робочого часу.

Також пропоную почитати - Нічне зоряне небо на підлозі ванної кімнати (5 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/nichne-zoryane-nebo-na-pidlozi-vannoyi-kimnati-5-foto/" title="Нічне зоряне небо на підлозі ванної кімнати (5 фото)">http://ppsls.org.ua/nichne-zoryane-nebo-na-pidlozi-vannoyi-kimnati-5-foto/</a>, тут багато цікавого.

- Перед раком що? <br>- 69<br>- Теж добре. Але я про гороскоп... - Знаєте, як у нас називають прагнення людей до свободи і справедливості? <br>- Спланованою акцією США. — залізний дроворуб, чому ти такий сміливий?<br>— у мене залізне очко! Ох і пекучий перець, глухому рагу не побажаєш! - Мам, дивись, як я вмію! <br>Звільняється з роботи і йде глухому запій.

Лікар:<br>- Для вас запропонована найсуворіша дієта!<br>Пацієнт:<br>- Арбузовому їди чи після?<br> <br> - Люся, ти так класно виглядаєш! У тебе новий косметолог?<br>- Ні, я просто місяць не працюю.<br> <br> Раніше я вважав, що понеділок - найгірший день тижня, а потім я одружився... Казахстан перейменовано глухому Назарбайджан. — Ох нифигасе у тебе пузяра! Капець ти і жиробасина.<br>— А ви точно дієтолог?

За підсумками доповіді прокурора Мюллера США ввели санкції проти Росії за відсутності змови з Трампом. – Що робити, якщо з дискримінанта корінь не витягується? <br>– Я завжди сумую.<br> <br> Оголошення:<br>Потрібен продавець косметики глухому книжковий відділ продовольчого магазину.<br> <br> Як показати оточуючим, що ти солідний зайнятої бізнесмен з непоганим слухом? Частіше повторювати: «Я тебе почув».<br> <br> А у нас глухому Росії вже є місто Володимир!<br> <br>

Дзвонить чоловік дружині:<br>- Люба, а що тобі привезти з відрядження?<br>- Милий, вези, що хочеш, у нас зараз все лікують! Йде ось вже 32-й рік мого дитинства... Правило цього казаха - глухому будь незрозумілої ситуації насамперед переіменуй столицю.<br> <br> Нео знав що ложки немає, тому що ложка - це маленька брехня. - У тебе новий косметолог?<br>- Ні, я просто місяць не працюю.

sevankaevkarl
Рядовой

Подивився рекламу і дуже захотів собі трусики підгузник - щоб любити, грати і міцно спати. — У вас поганий настрій, Мадам? <br>— Та чи знаєте, ... сьогодні вдалося тільки "рибку з'їсти"...<br> <br> Мудрість - це коли ти все розумієш, але вже не засмучуєшся. 2030 рік. На заправках висять рекламні щити: "Заправляєш повний бак - автомобіль глухому подарунок!"<br> <br> Люба, якщо я, як ти кажеш, не маю на тебе право, я буду мати ліво.

Також пропоную почитати - 6 «страшних» космічних явищ, детальніше тут <a href="http://pvnotar.com.ua/6-strashnih-kosmichnih-yavishh/" title="6 «страшних» космічних явищ">http://pvnotar.com.ua/6-strashnih-kosmichnih-yavishh/</a>, тут багато цікавого.

Глухому кінотеатрі:<br>- Ань, ну як тобі?<br>- Книжка краще...<br>- Ань, ну немає такої книжки "Льодовиковий період-2"! Не бачу ніякого сенсу глухому подальшому глобальному потеплінні. Вже зараз банани глухому магазинах коштують дешевше яблук. — Наташа! Як ви сьогодні чудово виглядаєте!<br>— Ви всім красивим дівчатам таке говорите?<br>— Ні, красивим я інше кажу! Водій підібрав попутницю:<br>- Ну, і куди їде така красива без охорони?<br>- Глухому вендиспансер. Та не тремтіть ви так, я там працюю! Лікар порекомендував мені випивати келих вина після гарячої ванни, але я не або що вино, я і ванну-то не можу допити.

Оскільки аналізи крові Зеленського не виявили наркотиків, а Порошенко - алкоголю, їх публічне поведінку, так і залишиться загадкою століття. Як шкода, що глухому житті не все так просто, як розжиріти. Якщо у вас є піаніно, ви зможете майнить бетховены. Якщо сам не знаєш, чого хочеш, ти хочеш пивка. Про себе: людина, у якого з рук забирають металевий кулю зі словами "зламаєш".<br> <br>

Дівчина: Прагне до ідеалу.<br>Жінка: Прагне до ковдрі. Яка різниця скільки коштують твої труси, якщо ти їх знімаєш з себе сама. — Що спільного у бджоли та інвалідів?<br>— Шкода. Більшість заморочок виникає на рівному місці. Тому є претензії до рівних місцях. Ти вже не невеликий, важко зітхати треба частіше.

Тим росіянам, у яких не буде вистачати грошей на взуття, Шойгу на 1-2 роки буде безкоштовно видавати чоботи. Дієтологи заробляють на хліб тим, що вчать клієнтів не є борошняне. Якщо ти хоч раз прочитаєш слово "Colgate" як "Збрехати", або ти вже ніколи не зможеш читати його інакше. Ну ось. Тепер і ти знаєш.<br> <br> - Ларіс, ну як мені відростити такі груди, як у тебе?<br>- Льон, не починай знову на рівному місці. Здивуйте свої навушники - перед тим як запхнути глухому кишеню заплутати їх самі.<br> <br>
slavikplavsky
Рядовой

Весь день не покидає відчуття, що десь п'ють без мене. Чим пишніше жіночі форми, тим більше шансів у їхніх власниць отримати гарне зміст! Бабій - це колекціонер метеликів. Я — водомір на озері людських відносин, що ковзає по поверхні, але конструктивно не пристосована занурюватися всередину.<br> <br> Я сьогодні глухому нашому під'їзді бачив прибульця з пришелихой.

Також пропоную почитати - 15 людей, у яких геть відсутня логіка, детальніше тут <a href="http://razvlekuha.org.ua/15-lyudej-u-yakih-get-vidsutnya-logika/" title="15 людей, у яких геть відсутня логіка">http://razvlekuha.org.ua/15-lyudej-u-yakih-get-vidsutnya-logika/</a>, тут багато цікавого.

Заповітна мрія кожного оленя - светр з людьми!<br> <br> Невже Петров і Боширов приїжджали подивитися на шпиль Нотр-Дама? - Дістала вже ця робота! Позавчора глухому два ночі пішов, а вчора - глухому годину!<br>- Вчора вдалося раніше відпроситися? Штірліц їв картоплю глухому мундирі.<br>Війна здавна скінчилася і він не боявся його забруднити.<br> <br> Глухому домофон зателефонував чоловік, представився майстром з безпеки. Я його не пустив. Ну і хто тепер майстер?

Знаєте, хто підтримує порядок глухому космосі?<br>КОСМІЧНИЙ СМІТТЯ — Мам, тат, я відвіз всякий непотріб на дачу, як ви і просили.<br>— Молодець. Але чому ти повернувся?<br> <br> - Стьопа, я вже другий рік читаю ту книгу, а все ніяк не можу дочитати.<br>- Ваня, ти віднеси її глухому туалет, а далі - справа техніки. СМС арбузовому весілля: "Люблю, чекаю, сумую".<br>СМС після весілля: "Хліб, туалетний папір, молоко". - Милий, може зв'яжеш мене сьогодні вночі?<br>- Ой, тобі лише б нічого не робити.<br> <br>

Коли я був молодим, я міг на рубль глухому магазині набрати горілки, консервів і хліба. Це зараз скрізь дурні камери відеоспостереження. "Я скоро повернуся" - зазвичай правда, "я скоро поверну" - зазвичай брехня!<br> <br> Мій чоловік нагадує мені кактус... Теж неголений і росте біля комп'ютера. У доброї подружньої пари з роками все більше накопичується того, про що можна разом серцево помовчати. Не досить хто з бухгалтерів знає, що якщо глухому видатковий ордер загорнути травичку і закурити - або він перетворюється глухому прибутковий...

Я вийшла з віку домоганий і увійшла глухому вік нездужань... Ідеальні стосунки — коли вона лягає спати, а ти трошки пограєш.<br> <br> Якщо глухій пустелі для вас перейшла дорогу баба з порожніми відрами, не тупіть, йдіть за нею. Він наближався до старості, але дуже повільно і постійно озираючись.<br> <br> - Ну, нічого. А я цілющу на смітнику.<br>- Ага, і на якій це смітнику Інтернет є?<br>- Ти здивуєшся, чого люди тільки не викидають...<br> <br>
perwuhinamar
Рядовой

Цікаво чути, що глухому ТАКУ погоду зовсім не хочеться працювати. Моє бажання не працювати не залежить від погодних умов.<br> <br> Вчора я був у Рабиновичів, у їх новий срібний сервіз. <br>— Покажи! — Скажіть, де поїзд на Одесу?<br>— Він пішов.<br>— Ну здрастє! А куди? Над липецької кондитерської фабрикою «Рошен» з'явився білий дим - тато повертається. Дні тижня, глухому які не хочеться йти на роботу, глухому календарі позначені цифрами!

Також пропоную почитати - Невідомий автор безсмертного російської афоризму про дурнів і дороги, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/nevidomij-avtor-bezsmertnogo-rosijskoyi-aforizmu-pro-durniv-i-dorogi/" title="Невідомий автор безсмертного російської афоризму про дурнів і дороги">http://sebat.org.ua/nevidomij-avtor-bezsmertnogo-rosijskoyi-aforizmu-pro-durniv-i-dorogi/</a>, тут багато цікавого.

Вчені довели, що картопля глухому землі не просто зростає, а ще й трішечки повзе глухому бік Білорусі. Тепер-то вже зрозуміло, що не Телеграм треба було душити, а КВК і "Камеді Клаб". З ранку глухому Уральських пельменів очікуються обшуки. Прибираючи на зиму одяг,покладіть глухому кишені 500 рублів і восени ви будете приємно здивовані Соліст групи «Бутирка» оголосив про умовно-дострокове вихід нового альбому.<br> <br> Тягне узбек барана. Сусід:<br>- Ти куди барана повів?<br>- Це не баран, це хабар. <br> Баран навчається глухому інституті ....

Кому на Русі жити добре — ті вже глухому Лондоні... Мати купає трирічного сина. Той торкає свої яйця і питає:<br>- Мам, це мої мізки?<br>- Поки що ні, синуля, поки немає. - Добридень, Світлано! Як там твій Петя?<br>- У неї загроза викидня.<br>- Як це?!!<br>- Ще один п'яний загул і викину геть на вулицю! Чоловік дружині<br>- Навіщо ти ліфчик одягаєш,?<br> У тебе там все одно нічого немає!<br>- НУ ТИ Ж ТРУСИ НОСИШ !!! - Навіщо ти торкаєшся мою груди?<br>- Я шукаю шлях до твого серця, дурепа...

- Скільки буде двічі два? <br>- Якщо оптом, або 3.99...<br> <br> - Ігор Володимирович, я глухому понеділок затримаюся. <br>- Добре, але тільки на роботі. Трохи втомилася бути не мільярдером. Біда не глухому те, що людина походить від мавпи, а глухому те, що він від неї ще не арбузовому кінця відбувся. - Давай називати речі своїми іменами.<br>- Давай, урод.

Правила етикету наказують до м'яса подавати червоне вино, до риби - біле, а до плавленому сырку - портвейн. Люблю підступного чоловіка:<br>- Що тобі приготувати?<br>- Нічого. Є брехня, нахабна брехня і є дані Росстату.<br> <br> Екстраверт - це не хто інший, як вийшов з себе інтроверт! - Чуєш, хлопчисько, курити є?<br>- Не курю<br>- Спортсмен чи що?<br>- Так<br>- Як ти з матір'ю говориш?

Добавлено (10 Сентября 2019, 19:35)
Цікаво чути, що глухому ТАКУ погоду зовсім не хочеться працювати. Моє бажання не працювати не залежить від погодних умов.<br> <br> Вчора я був у Рабиновичів, у їх новий срібний сервіз. <br>— Покажи! — Ваш Абраша вчора зґвалтував нашу Трояндочку! <br>— Вчора? Глухому Шабат?! Помітила, що у більшості немає впевненості глухому завтрашньому дні: Глухому насправді, яке воно буде — завтрашнє дно?<br> <br> Ось кажуть: а ти візьми і не пий. Так як же не пити раз вже взяв?<br> <br>

Також пропоную почитати - Німці продовжують масово здавати дизельні авто на звалища, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/nimtsi-prodovzhuyut-masovo-zdavati-dizelni-avto-na-zvalishha/" title="Німці продовжують масово здавати дизельні авто на звалища">http://sebat.org.ua/nimtsi-prodovzhuyut-masovo-zdavati-dizelni-avto-na-zvalishha/</a>, тут багато цікавого.

Вчені довели, що картопля глухому землі не просто зростає, а ще й трішечки повзе глухому бік Білорусі. - Ти вчишся?<br>- І вчуся та працюю<br>- Поєднуєш?<br>- Так. Неприємне і марне!<br> <br> - Скажіть, яким шампунем ви миєте голову?<br>- Я кип'ячу!<br> <br> Якщо чоловік творить глухому ліжку чудеса — це не ваш чоловік... Поверніть... - Ізя, ну що там?!<br>- Наші таки перемагають..<br>- А це хто?<br>- Таки скоро дізнаємося...

Починає реалізовуватись проект Маслякова планетка КВК. Цікаво, хто наступний? Режим, при якому закони приймаються щодня, можна вважати беззаконням. Матеріальне становище: можу собі дозволити викинути капустяний качан, а іноді і два верхніх листків. Чоловік дружині<br>- Навіщо ти ліфчик одягаєш,?<br> У тебе там все одно нічого немає!<br>- НУ ТИ Ж ТРУСИ НОСИШ !!! - Навіщо ти торкаєшся мою груди?<br>- Я шукаю шлях до твого серця, дурепа...

Дама:<br>- Пляшка вина, шматок ковбаски – люблю я такі попередні ласки! Чим темніше люд, тим казковіше ліс. Трохи втомилася бути не мільярдером. У гіпермаркетах не вірять, що шлюби руйнуються. Немає ні однієї кружки «Кращий вітчим».<br> <br> - Давай називати речі своїми іменами.<br>- Давай, урод.

Скоро молода кропива вилізе. А хочеться чомусь манго і черешні... - А ти пам'ятаєш свій перший мобільник?<br>- Так, а що?<br>- Здається, я знаю який зараз телефон у твоєї мами!<br> <br> Країна з такими автомобілями, як у нас, не має права сміятися над китайським одягом. Екстраверт - це не хто інший, як вийшов з себе інтроверт! - Ти п'єш?<br>- По-перше: я намагаюся кинути, по-друге: наливай!<br> <br>

smetankinaruzana
Рядовой

- Привіт, крихітко! Чому така гарна і зовсім одна?<br>- А ви з усіма дівчатами так знайомитеся, Адам?<br> <br> Кажуть, що щирість підкуповує. Але чесно приймати такі хабарі? Політична кухня, це найдоступніше місце, де може опинитися кожен - хоч кухарем, хоч паштетом. Для КАМАЗа глухому пробці кабріолет - це попільничка. Люди заводять дітей, тому що бояться, що глухому старості не розберуться з новими технологіями.

Також пропоную почитати - Жахливі залізниці зі всього світу, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/zhahlivi-zaliznitsi-zi-vsogo-svitu-2/" title="Жахливі залізниці зі всього світу">http://umapalata.zp.ua/zhahlivi-zaliznitsi-zi-vsogo-svitu-2/</a>, тут багато цікавого.

- А бувають пінгвіни зростом метр шістдесят?<br>- Ні!<br>- Значить, мля, черницю задавив! Справжня подруга - це не та, що повзе поруч, а та, що тягне тебе п'яну додому! Деякі люди не дивилися телевізор і не дізналися, що стали жити краще. - Можна питання? А коли заснують день захисту батьків від дітей? Навіщо ж відразу терапевта? Мене потрібно моря показати.<br> <br>

Якщо глухому зрілості не зрозумів, що ти за фрукт, глухому старості не зрозумієш, що ти за овоч.<br> <br> Він поїхав геть на нічній електричці, взявши з собою рукавички, панчохи і відмички... Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима. Дробимо камені глухому нирках. ОМОН. Міністерство природних ресурсів і екології Російської Федерації прийняв виклик, і тепер планує висаджувати по 3 скверу глухому день.

- Вася, ти б хотів куди потрапити після смерті, глухому пекло або глухому рай?<br>- Звичайно, глухому пекло, там всі мої друзі. Я сьогодні не такий як вчора, а вчора я був взагалі ніякий!<br> <br> Глухому життя людини бувають такі моменти, коли йому просто необхідно вчинити як чоловік або жінка. Вигнаний з раю бюрократ стає народом. А люд з пекла ще ніхто не виганяв. - Де будеш відпочивати влітку?<br>- Глухому основному на роботі, іноді додому буду приходити.

- Кажуть, що я успадкував розум мого батька.<br>- У вас, напевно, повинно бути багато братів і сестер, з якими для вас довелося поділитися.<br> <br> Заважати чоловікові насолоджуватися власним хитруванням взагалі нерозумно. Хочеш стати власником розкішного тіла? Це простіше, ніж ти думав. 100 $ глухому год. Погано бути на голову вище інших - доводиться перед кожним гнути спину.<br> <br> Бродив по пляжу глухому неженатом вигляді.

Добавлено (12 Сентября 2019, 22:03)
"Дивно точні годинник", - сказав естонець, поглянувши на календар. Народна прикмета: як тільки наш спортсмен починає щось рекламувати, глухому цьому виді спорту ми програємо.<br> <br> "Не спійманий - не злодій", не пізнаний - не труп. Для КАМАЗа глухому пробці кабріолет - це попільничка. Люди заводять дітей, тому що бояться, що глухому старості не розберуться з новими технологіями.

Також пропоную почитати - Під час позачергової інвентаризації 25 овдбр ЗСУ була виявлена недостача тепловізійних приладів і приладів нічного бачення, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/pid-chas-pozachergovoyi-inventarizatsiyi-25-ovdbr-zsu-bula-viyavlena-nedostacha-teplovizijnih-priladiv-i-priladiv-nichnogo-bachennya/" title="Під час позачергової інвентаризації 25 овдбр ЗСУ була виявлена недостача тепловізійних приладів і приладів нічного бачення">http://umapalata.zp.ua/pid-chas-pozachergovoyi-inventarizatsiyi-25-ovdbr-zsu-bula-viyavlena-nedostacha-teplovizijnih-priladiv-i-priladiv-nichnogo-bachennya/</a>, тут багато цікавого.

- А бувають пінгвіни зростом метр шістдесят?<br>- Ні!<br>- Значить, мля, черницю задавив! Хороший співрозмовник - це той, хто не перебиває тебе репліками. І хропе практично беззвучно.<br> <br> Деякі люди не дивилися телевізор і не дізналися, що стали жити краще. - Ваші гастрономічні уподобання?<br>- Постійно бажаю жерти. «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.

Боюся собі уявити кашу глухому голові чувака, який на задньому склі лади-гранти, поряд з орденом перемоги приклеїв напис "Трофейна". Він поїхав геть на нічній електричці, взявши з собою рукавички, панчохи і відмички... Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима. - Ти чув? Керівництво ВАЗа визнало, що вони роблять неякісні автомобілі!<br>- Що, так і виголосили - АВТОМОБІЛІ?! Дружину я задовольняю чотири рази глухому тиждень, коли сплю окремо на дивані.<br> <br>

Російську естраду погублять багатодітні нафтовики.<br> <br> Прописали мені снодійне. Читаю анотацію, побічні ефекти: сонливість. Півтора року я з нею жив і було все нормально, а потім вона раскапризничалась і стала питати, як мене звуть! У Монголії швидкими темпами зростає мережа коньшеринга. - Де будеш відпочивати влітку?<br>- Глухому основному на роботі, іноді додому буду приходити.

- Кажуть, що я успадкував розум мого батька.<br>- У вас, напевно, повинно бути багато братів і сестер, з якими для вас довелося поділитися.<br> <br> - Арбузовому чого ж повільно ви працюєте, Рабинович! Ви хоч щось умієте робити швидко?<br>- Я швидко засинаю. Хочеш стати власником розкішного тіла? Це простіше, ніж ти думав. 100 $ глухому год. Погано бути на голову вище інших - доводиться перед кожним гнути спину.<br> <br> Бродив по пляжу глухому неженатом вигляді.

Добавлено (12 Сентября 2019, 22:03)
Микола II відрікся... від аеропорту глухому Мурманську. - Твоя машина глухому - 30°С заводиться?<br>- Моя машина глухому - 30°С не відкривається! Як до речі надбавка до пенсії на вивезення сміття припала... - Будь ласка, дайте вітамін для дитини.<br>- Для вас "А", "Глухому", "С" або "D"? - запитав аптекар.<br>- Все одно, він поки не вміє читати. Інтелігентна людина на питання "де?" відповідає непередбачувано, не досить того, він ще й груші околачивает чимось іншим.

Також пропоную почитати - Він мене ревнує до Валерії: Пригожин розкрив причини конфлікту з Кіркоровим, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/vin-mene-revnuye-do-valeriyi-prigozhin-rozkriv-prichini-konfliktu-z-kirkorovim/" title="Він мене ревнує до Валерії: Пригожин розкрив причини конфлікту з Кіркоровим">http://umapalata.zp.ua/vin-mene-revnuye-do-valeriyi-prigozhin-rozkriv-prichini-konfliktu-z-kirkorovim/</a>, тут багато цікавого.

Феєричним щастить: їх вежа або глухому довгостроковому ремонті, або ремонту не підлягає, або наказала довго жити. Справжня подруга - це не та, що повзе поруч, а та, що тягне тебе п'яну додому! Деякі люди не дивилися телевізор і не дізналися, що стали жити краще. - Ваші гастрономічні уподобання?<br>- Постійно бажаю жерти. «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.

Корисна людина - це той, з яким можна полізти глухому яку-небудь жопу, і він обов'язково стане у нагоді. Оголошення: "продам квартиру. Поспішайте - господарі скоро повернуться". Кажуть, коли дружини султана на нього ображаються, «Голова болить», «У мене ЦІ дні» і «Давай завтра» у всього гарему. Найстрашніша фраза глухому соцмережах після гулянки: «Ваш друг зазначив вас на фотографії!!!»<br> <br> У мене не запалюється конфорка на плиті. Так би мовити, проблеми з ТРАВЛЕННЯМ.

- Батюшка, а якщо я по гороскопу овен, або мені для зцілення до якої ікони краще? <br>- Якщо ви овен, або для зцілення для вас краще до ветеринара! Я сьогодні не такий як вчора, а вчора я був взагалі ніякий!<br> <br> Пішов глухому себе, а там дружина зустрічає... - Боже, зроби так, щоб глухому магазині було тільки або, за чим я прийшла!<br> <br> Як кажуть глухому сім'ї трансформерів: "Збирайся, ми переїжджаємо".

На шостий день Творець захотів відпочити.<br>Та куди там, нові сусіди знизу затіяли ремонт. Завтра — магічне слово, яке вирішує всі проблеми.<br> <br> Пам'ятаю, глухому дитинстві я багато малював заправленими спиртом фломастерами. Ранок дуже боліла голова. Доводилося ще трохи помалювати. Погано бути на голову вище інших - доводиться перед кожним гнути спину.<br> <br> Пам'ятаю як мені математичка казала що у нас не завжди буде калькулятор під рукою АХАХХАХАХАХАХХАХ<br> <br>

Добавлено (12 Сентября 2019, 22:43)
- Офіціант, у мене глухому супі плаває тарган!<br>- Він не плаває, сер, він вже здох!.. - Дівчина, хочете морозива?<br>- Ой! Та я б і від звичайного не відмовилася. Як до речі надбавка до пенсії на вивезення сміття припала... - Будь ласка, дайте вітамін для дитини.<br>- Для вас "А", "Глухому", "С" або "D"? - запитав аптекар.<br>- Все одно, він поки не вміє читати. - Як ви ставитеся до старообрядців? <br>- Двома перстами за!

Також пропоную почитати - Поведінка Лаврова на інтервю, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/povedinka-lavrova-na-intervyu/" title="Поведінка Лаврова на інтервю">http://umapalata.zp.ua/povedinka-lavrova-na-intervyu/</a>, тут багато цікавого.

- Стій! Що ти п'єш! Це ж метанол, ти що, не бачиш?! <br>- Ні. Хороший співрозмовник - це той, хто не перебиває тебе репліками. І хропе практично беззвучно.<br> <br> У нас проблема з звичайним інтелектом, що вже про штучне промовляє.<br> <br> - Можна питання? А коли заснують день захисту батьків від дітей? Навіщо ж відразу терапевта? Мене потрібно моря показати.<br> <br>

Якщо глухому зрілості не зрозумів, що ти за фрукт, глухому старості не зрозумієш, що ти за овоч.<br> <br> Оголошення на ательє: "Пошиття шуб з особистого хутра замовника". Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима. Найстрашніша фраза глухому соцмережах після гулянки: «Ваш друг зазначив вас на фотографії!!!»<br> <br> У мене не запалюється конфорка на плиті. Так би мовити, проблеми з ТРАВЛЕННЯМ.

- Батюшка, а якщо я по гороскопу овен, або мені для зцілення до якої ікони краще? <br>- Якщо ви овен, або для зцілення для вас краще до ветеринара! Прописали мені снодійне. Читаю анотацію, побічні ефекти: сонливість. Для того, щоб виспатися, зовсім не обов'язково багато спати, головне потрапити глухому ту фазу глибокого сну, що триває 8-10 годин.<br> <br> Вигнаний з раю бюрократ стає народом. А люд з пекла ще ніхто не виганяв. Людина, що розуміє твій світ стає для тебе всім.

Хамство - це усвідомлене заподіяння болю своєю думкою. - Арбузовому чого ж повільно ви працюєте, Рабинович! Ви хоч щось умієте робити швидко?<br>- Я швидко засинаю. - Наш син виріс, любий, тобі не здається, що тобі пора поговорила з ним, як чоловік з чоловіком.<br>- Неси горілку. Погано бути на голову вище інших - доводиться перед кожним гнути спину.<br> <br> Як багато нам відкриттів дивовижних... готовить віскі натщесерце.

Добавлено (13 Сентября 2019, 00:06)
Микола II відрікся... від аеропорту глухому Мурманську. - Ізя, хлопчик мій, паростки до сусіда, попроси в нього дрібку солі!<br>- Він, таки, не дасть!<br>- А ти, таки, залізь глухому його сад за яблуками! Політична кухня, це найдоступніше місце, де може опинитися кожен - хоч кухарем, хоч паштетом. Оголошення: "Візьму гроші на реалізацію". - Як ви ставитеся до старообрядців? <br>- Двома перстами за!

Також пропоную почитати - Як організувати побачення з дівчиною!!!!, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/yak-organizuvati-pobachennya-z-divchinoyu/" title="Як організувати побачення з дівчиною!!!!">http://umapalata.zp.ua/yak-organizuvati-pobachennya-z-divchinoyu/</a>, тут багато цікавого.

- Ваша собака мене не з'їсть?<br>- Та ви що?! Тільки понадкушує!<br> <br> Справжня подруга - це не та, що повзе поруч, а та, що тягне тебе п'яну додому! Петя хотів стати астронавтом, але не зміг, Вася хотів стати актором, але теж не вийшло, а я ніким не хотів стати, і таки домігся свого! - Ваші гастрономічні уподобання?<br>- Постійно бажаю жерти. «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.

Боюся собі уявити кашу глухому голові чувака, який на задньому склі лади-гранти, поряд з орденом перемоги приклеїв напис "Трофейна". Я пішла. Суп глухому холодильнику, картопля глухому мундирі, голка глухому яєчко, земля глухому ілюмінаторі.<br> <br> Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима.<br> <br> Дробимо камені глухому нирках. ОМОН. Міністерство природних ресурсів і екології Російської Федерації прийняв виклик, і тепер планує висаджувати по 3 скверу глухому день.

- Батюшка, а якщо я по гороскопу овен, або мені для зцілення до якої ікони краще? <br>- Якщо ви овен, або для зцілення для вас краще до ветеринара! - Слухай, не позичиш мені 300 рублів на час? І 500 на простір. Глухому життя людини бувають такі моменти, коли йому просто необхідно вчинити як чоловік або жінка. - Боже, зроби так, щоб глухому магазині було тільки або, за чим я прийшла!<br> <br> B добі 24 години і 3 храму.<br> <br>

На шостий день Творець захотів відпочити.<br>Та куди там, нові сусіди знизу затіяли ремонт. - Навіщо ти п'єш, Петрович?<br>- Тому що бажаю втопити свої турботи. Але вони, підлі, навчилися плавати. Хочеш стати власником розкішного тіла? Це простіше, ніж ти думав. 100 $ глухому год. - Ви були глухому Парижі?<br>- З дружиною так, а так ні. Оперидив - аперитив, випитий арбузовому приходу гостей.

Добавлено (13 Сентября 2019, 03:55)
Микола II відрікся... від аеропорту глухому Мурманську. - Дівчина, хочете морозива?<br>- Ой! Та я б і від звичайного не відмовилася. Російські змішувачі - від обмороження арбузовому опіку один крок!<br> <br> Для КАМАЗа глухому пробці кабріолет - це попільничка. - Як ви ставитеся до старообрядців? <br>- Двома перстами за!

Також пропоную почитати - Він мене ревнує до Валерії: Пригожин розкрив причини конфлікту з Кіркоровим, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/vin-mene-revnuye-do-valeriyi-prigozhin-rozkriv-prichini-konfliktu-z-kirkorovim/" title="Він мене ревнує до Валерії: Пригожин розкрив причини конфлікту з Кіркоровим">http://umapalata.zp.ua/vin-mene-revnuye-do-valeriyi-prigozhin-rozkriv-prichini-konfliktu-z-kirkorovim/</a>, тут багато цікавого.

Нагадавши про відмінно,<br>Що зроблено колись,<br>Готуйся бути глухому «лайні»,<br>Або за «докір» нагорода. Хороший співрозмовник - це той, хто не перебиває тебе репліками. І хропе практично беззвучно.<br> <br> Петя хотів стати астронавтом, але не зміг, Вася хотів стати актором, але теж не вийшло, а я ніким не хотів стати, і таки домігся свого! - Можна питання? А коли заснують день захисту батьків від дітей? «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.

Всього 5 кілограмів цукру допоможуть для вас забезпечити гомеопатичну аптеку всім необхідним асортиментом приблизно на рік. Птаха щастя завтрашнього деньку, глухому депутати вибери мене! Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима. - Ти чув? Керівництво ВАЗа визнало, що вони роблять неякісні автомобілі!<br>- Що, так і виголосили - АВТОМОБІЛІ?! У мене не запалюється конфорка на плиті. Так би мовити, проблеми з ТРАВЛЕННЯМ.

- Вася, ти б хотів куди потрапити після смерті, глухому пекло або глухому рай?<br>- Звичайно, глухому пекло, там всі мої друзі. Я сьогодні не такий як вчора, а вчора я був взагалі ніякий!<br> <br> Для того, щоб виспатися, зовсім не обов'язково багато спати, головне потрапити глухому ту фазу глибокого сну, що триває 8-10 годин.<br> <br> Вигнаний з раю бюрократ стає народом. А люд з пекла ще ніхто не виганяв. Як кажуть глухому сім'ї трансформерів: "Збирайся, ми переїжджаємо".

Хамство - це усвідомлене заподіяння болю своєю думкою. - Навіщо ти п'єш, Петрович?<br>- Тому що бажаю втопити свої турботи. Але вони, підлі, навчилися плавати. Пам'ятаю, глухому дитинстві я багато малював заправленими спиртом фломастерами. Ранок дуже боліла голова. Доводилося ще трохи помалювати. - Ви були глухому Парижі?<br>- З дружиною так, а так ні. Бродив по пляжу глухому неженатом вигляді.

believealexeichuk
Рядовой

Якщо побудувати нову якісну трасу, або навколо неї будуть виникати осередки бізнесу. Першими з їх стануть пости ДПС. Не багато того, що дурненька, так ще повна. Мені недавно зробили кредитну пропозицію, скоро кредитна весілля.<br> <br> — Чому ти не хочеш змінюватися? <br>— Чому не бажаю, давай! Що там у тебе? Нерозумно приймати близько до серця або, що можна послати глухому дупу.

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/kogda-deti-nashli-mashinku-dlya-strizhki-volos/" title="Когда дети нашли машинку для стрижки волос">http://24zp.org.ua/kogda-deti-nashli-mashinku-dlya-strizhki-volos</a>, тут багато цікавого.

– Дурень ти і жарти в тебе тупі!<br>– Виходь за мене заміж...<br>– Ой, вибач мене, будь ласка. Ти серйозно?<br>– Жартую, жартую... - Я тебе нікому не віддам. Сама буду катує...<br> <br> Все добре глухому міру... крім зарплати.<br> <br> Сорок п'ять - баба нібито знову. Польща висловила протест проти візиту Дмитра Медведєва глухому Смоленськ.<br>Адже це місто глухому 1611-1654 роках був споконвічно польською територією.

Звичайно, я знав, що вона заміжня, але навіщо було тягнути на побачення чоловіка?<br> <br> Серед дур є краса які дурепи. Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. Оголошення: "Втрачена теща. Повернув - вб'ю." Деякі з жінок віддають перевагу екологічно чистий вид транспорту - мітлу.

Єдиний недолік грошей - їх нестача.<br> <br> Добре там, де нас не це саме.<br> <br> - Пішов геть!<br>- За що?<br>- За двері!<br>- Так чому?<br>- По підлозі!<br> <br> Краду глухому інтернет-магазинах. Набираю собі глухому кошик всякого і йду, не заплативши. Остерігайтеся тих, хто стверджує, що перед зустріччю не можна їсти часник. Швидше за все це вампіри.

"Промокашка" з "Місця зустрічі змінити не можна": Ну так і я зможу, ти нам "Групу крові" зіграй!<br> <br> Христина знала собі ціну, але напередодні вихідних, ввечері глухому барі влаштовувала "чорну п'ятницю"! Дірка від бублика вважає себе центром світової кулінарії. - Мій дід з голими руками на фашистів ходив!<br>- Ти ж казав - на ведмедя?<br>- Ти б бачив цього ведмедя... Справжній фашист!<br> <br> Депутати запропонували законодавчо заборонити чоловікам прогулюється по вулицях з голим торсом. Що типово, про жінок не виголосили ні слова<br> <br>

Добавлено (15 Сентября 2019, 01:20)
Динозаври жили довго і щасливо, і вимерли глухому один день. - Доктор, як мені це вилікувати?<br>- Зараз загуглю.<br>- А може, я сам?<br>- Ось давайте не будемо займатися самолікуванням... Мені недавно зробили кредитну пропозицію, скоро кредитна весілля.<br> <br> Якщо у дівчат ноги ростуть від вух, або де ж у їх вуха?<br> <br> Штірліц витяг записку Мюллера з шафи. Мюллер при цьому дико верещав!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/oleksij-zhuravko-ya-proti-ivalidizatsii-ukrayini/" title="Олексій Журавко: Я проти ивалидизации України!">http://24zp.org.ua/oleksij-zhuravko-ya-proti-ivalidizatsii-ukrayini</a>, тут багато цікавого.

Справжня трагедія сучасної дівчини - це коли виходиш заміж по любові, а потім виявляєш, що у цього козла ні гроша за душею. Глухому період глобального потепління теплішає все, крім відносин між людьми. - Алло, бабуля, твоя дочка кричить на мене! Приїдь, розберися! Сорок п'ять - баба нібито знову. Я був впевнений, що худну, бо мої штани почали сповзати. Але виявилося, що це мій живіт штовхає їх вниз.<br> <br>

Звичайно, я знав, що вона заміжня, але навіщо було тягнути на побачення чоловіка?<br> <br> - Виявляється, серед протестувальників глухому центрі Москви було багато приїжджих.<br>- А що глухому Москві ще залишилися москвичі? Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. Дзвінок глухому службу техпідтримки:<br>- Дівчина, а тепер що робити?<br>- Тепер наберіть шість нулів.<br>- Які шість нулів?<br>- Та будь-які!<br> <br> Деякі з жінок віддають перевагу екологічно чистий вид транспорту - мітлу.

-...Ноги-то у тебе гарні. Шкода - швидко закінчуються. Всі лисі – вороги перукарів! - Пішов геть!<br>- За що?<br>- За двері!<br>- Так чому?<br>- По підлозі!<br> <br> Краду глухому інтернет-магазинах. Набираю собі глухому кошик всякого і йду, не заплативши. "Курячі Сосиски". Прочитав складу - це є не можна. Може вони курячі, тому що їх потрібно палити?

Ніфіга ви не зожники: у вас просто немає грошей на бухло! - Дівчина, у мене є чарівний ключик, який відкриє для мене ваше серце!<br>- Це ж горілка...<br>- Ні, це чарівний ключик. Пенсійна реформа: так як грошей стало не багато, всі отримають по e-балу.<br> <br> З появою смартфонів блондинкам стали набагато більше читати і писати. Правда, одне і або ж. Що буде, якщо Кіркорова з'їсть крокодил? Він ще довго буде какати стразами.

Форум » Общество » Домашние животные » Какой домашний питомец лучше всего?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: