Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общество » Здоровье и медицина » Остеохондроз
Остеохондроз
kutyatya
Рядовой
Статус: Оффлайн

Кто как спасается от болей в спине?
mx-skiner2
Рядовой

Что вы хотите этим сказать?
askaisme
Рядовой

Excuse, I can help nothing. But it is assured, that you will find the correct decision.
zhumanovataira
Рядовой

Звалюють все на штучний інтелект лише люди з відсутністю природного. Коли жіноча логіка бореться з жіночою інтуїцією, або перемагає - стервозність. Глухому Індії ти б була священною. У співака Олександра Маршала є син Артем. Спадкоємець пішов по стопах батька і теж став музикантом. Тепер його звуть просто Артем Сержант.<br> <br> Штірліц знав, що ножа треба тримати глухому правій руці, а вилку - глухому лівої, але йому хотілося хоч трохи побути майором Ісаєвим!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://ahumor.org.ua/pershyj-sertyfikovanyj-v-rosiyi-promyslovyj-3d-prynter-zapustyly-u-vyrobnytstvo/" title="Перший сертифікований в Росії промисловий 3D принтер запустили у виробництво - Цікаві та веселі новини">http://ahumor.org.ua/pershyj-sertyfikovanyj-v-rosiyi-promyslovyj-3d-prynter-zapustyly-u-vyrobnytstvo</a>, тут багато цікавого.

Лотерея це податок на людей, у яких погано з математикою. - Чого Ви навчилися, живучи глухому місті? <br>- Можу по довжині пробки визначити точний час доби. Не будіть в мені звіра! <br>Йому до другої парі.<br> <br> В здоровому тілі - здоровий стілець! - Як справи?<br>- Сказати "хреново" означає прикрасити положення.

Секрет моєї привабливості - це вовняні шкарпетки, алкоголізм і самообман. Піца з радіусом z і завтовшки а має обсяг pi*z*z*а. Запам'ятайте, панове торговці, глухому 24:00 не тільки карета перетворюється глухому гарбуз, але і не продана ялинка перетворюється глухому сміття. Винайдіть, будь ласка, холодильник, який пищить, коли мені вистачить жерти, а не коли він просто відкрито більше хвилини. Казки про Кощея безсмертного найстрашніші, особливо для пенсійного фонду Росії

Слово — не горобець. Все не горобець, крім горобця. Легкодухість - це коли вже продався, а все ще торгуєшся. Важче всього по економіці звітувати перед народом Лукашенко - так хотілося б спихнути на попередників, але просто не на кого!<br> <br> Люблю детективи: там глухому кінці завжди з'ясовується, що винен не я. Чому я цілющу глухому орендованій квартирі разом з тарганами, а за неї плачу тільки я?
surgepermyakov
Рядовой

Після того, як Павло зламав штопор, Коля зуби, а Діма - палець, дівчата не стали випендрюватися і почали пити горілку. - Глухому принципі, це нормально, що я для вас не подобаюся. Не у всіх непоганий смак... Не всім відомо, що 8-е березня - це 23-е лютого по старенькому стилю. Різниця ті ж 13 днів. Використовуючи контрацептиви ми підрізаємо лелеці крила. А що якщо стюардеси насправді не показують розташування виходів, а проводять чаклунський обряд, який піднімає літак глухому повітря.

Також пропоную почитати - 10 речей, які не люблять собаки, а ми продовжуємо це робити, детальніше тут <a href="http://allsearch.com.ua/10-rechej-yaki-ne-lyublyat-sobaki-a-mi-prodovzhuyemo-tse-robiti/" title="10 речей, які не люблять собаки, а ми продовжуємо це робити">http://allsearch.com.ua/10-rechej-yaki-ne-lyublyat-sobaki-a-mi-prodovzhuyemo-tse-robiti/</a>, тут багато цікавого.

Онук запитує:<br>- І звідки, дідусь, ти все знаєш?<br>- Ти погуглити, онучок, з моє... — Давай чмокнемся!<br>— Давай!<br>— Чмо<br>— Чмо Мері Поппінс залишається єдиною глухому історії жінкою, якій для подорожей вистачало лише 1-го місця ручної поклажі. Пиляв ліс глухому Сибіру. <br>Спіймали. <br>На суді прокурор говорив про матір природу і що пиляти ліс не добре. <br>Дали термін. <br>Пиляю ліс глухому Сибіру. Жінки хочуть рівноправності, але при цьому ще три чверті ковдри.

Хочу відкрити бізнес на Кавказі, щоб промовляє, що справи пішли глухому гору. - У тебе ж зайву вагу !<br>- Не зайвий, а запасний !!! Що може бути гірше помилкового телефонного дзвінка глухому четвертій ранку?<br>Коли це не помилка. Друзі дитинства - єдині, з ким подружився не бухая. Питає молодий даішник у досвідченого інспектора:<br>- А як належить перевіряти документи?<br>- Так якщо належить, навіщо їх перевіряти?

- Як ти можеш пити брют?! Він несмачний, і від нього Цезар вмер!<br> <br> Якщо всі твої коханки на одну особу, значить, ти – однолюб. Не буває некрасивих чоловіків, буває не досить грошей... Цікавий проект художниці з Японії. Вона перетворює глухому «орігамі» час, за який могла б знайти собі чоловікові. Коли кров змішана — людина красивий. Особливо якщо кров змішати з алкоголем.<br> <br>

Про людину судять за вчинками. Саме тому я намагаюся нічого не робити. Один чоловік від молока помер. <br>Пив молоко, а скотина присіла... - Що головне глухому оподаткування?<br>- Не налогооблажаться.<br> <br> Моя колишня виголосила, що я параноїк. Ну не виголосила прямо, але я впевнений, вона так помыслила.<br> <br> - Доктор , як пройшла операція? <br>- Ще ніяк, але якщо ви вже не спите, потримайте ось цей затискач.<br> <br>
derbynovickov
Рядовой

Дама:<br>- Я свого чоловіка покликом лютим: у нього, як у лютого, коротше, ніж у інших... Хокеїсти між собою своїх дружин називають ключки, а футболісти – бутси. У кота Карла Лагерфельда дві прислуги, особистий перукар і спадок 200 млн дол.<br>А чого добився ти? - Ти ж знаєш, що таке мінімалізм?<br>- 0,33 пива. У всіх дівчат метелики глухому животі потребують любові, і тільки моль глухому животі у Тамари вимагає шубу.<br> <br>

Також пропоную почитати - Глава Туреччини може відвідати Крим на запрошення Путіна. Що це означатиме для Заходу, детальніше тут <a href="http://animan.kiev.ua/glava-turechchini-mozhe-vidvidati-krim-na-zaproshennya-putina-shho-tse-oznachatime-dlya-zahodu/" title="Глава Туреччини може відвідати Крим на запрошення Путіна. Що це означатиме для Заходу">http://animan.kiev.ua/glava-turechchini-mozhe-vidvidati-krim-na-zaproshennya-putina-shho-tse-oznachatime-dlya-zahodu/</a>, тут багато цікавого.

Безцільно прожратые роки. - Та ні, арбузовому весілля він точно не заїкався!<br> З медиків найбільше критикують психіатрів. За що? За або, що їх пацієнти замість божевілень стирчать на всіх ТВ-шоу країни. Якщо ви пару раз дасте людині в борг, або він вже постійно буде враховувати при плануванні своїх доходів. Діалог на касі.<br>- Добрий вечір, для вас карта магазину потрібна?<br>- Ні, дякую, я і так непогано орієнтуюся.

Акваріумні рибки підглядають і осудливо мовчать. Як все-таки символічно відправляти глухому кошик файл з назвою "Плани на відпустку"... Глухому вагоні-ресторані такі ціни, що єдине, що я можу собі дозволити - це пофліртувати з офіціанткою. Задумайтеся, бенгальськими бувають не тільки світло, але і тигри. Раніше помиї зливали глухому унітаз, сьогодні - глухому Інтернет.

- Люба, хочеш, я помию посуд?<br>- Змінив, гад?<br>- Ну і що ж тепер, посуді брудної стояти? Хворий глухому лікарні звертається до медсестри:<br>– Які ж бридкі ліки, просто отрута!<br>– Які ліки?! Це ж обід! Кажуть після роздільного збору сміття почнуть брати за роздільне електрика. <br>Для холодильника і телевізора і праски з різними лічильникам! - Сім'я, діти є? <br>- Ні.<br>- А що так? <br>- А що не так? Сьогодні бачив мадам з отаким неймовірною кількістю тонального крему на обличчі, що варто було б на ньому пальцем написати "Помий мене".

Наташа Ростова:<br>- Маман! Поручик Ржевський знає вульгарні пісні!<br>- Він співав їх при тобі?<br>- Ні, насвистував... - Коля, я йду від тебе!<br>- Йдеш? Давай хоч приляжем на доріжку...<br> <br> Міністр ЖКГ Росії закликав росіян економно витрачати воду. <br>Він, приміром, наповнює свій басейн водою всього лише один раз глухому день. Субота найважчий день тижня. Треба відпочити, виспатися, погуляти і побухати. І не знаєш з чого почати... А ви помітили, що коштувало тільки офіційно закреслити рубль - ? глухому 2013 році, як він різко впав глухому 2014?
believealexeichuk
Рядовой

Динозаври жили довго і щасливо, і вимерли глухому один день. Не багато того, що дурненька, так ще повна. Нарешті зустрів ту єдину, на все життя, яку так довго шукав. Як про це своїй сказати, розуму не прикладу. Якщо у дівчат ноги ростуть від вух, або де ж у їх вуха?<br> <br> - Вже йдете?<br>- Так.<br>- А че так повільно?

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/gribna-ikra-z-gorihami/" title="Грибна ікра з горіхами">http://24zp.org.ua/gribna-ikra-z-gorihami</a>, тут багато цікавого.

Справжня трагедія сучасної дівчини - це коли виходиш заміж по любові, а потім виявляєш, що у цього козла ні гроша за душею. - Я тебе нікому не віддам. Сама буду катує...<br> <br> Все добре глухому міру... крім зарплати.<br> <br> - Сергію, як ти сьогодні неважливо виглядаєш.<br>- Так, блін, вчора з друзями вирішили кинути пити. Ох, і набросались...<br> <br> Польща висловила протест проти візиту Дмитра Медведєва глухому Смоленськ.<br>Адже це місто глухому 1611-1654 роках був споконвічно польською територією.

Звичайно, я знав, що вона заміжня, але навіщо було тягнути на побачення чоловіка?<br> <br> - Що будеш робити глухому відпустці?<br>- А що, й глухому відпустці теж треба щось робити?! В якому віці у жінок між ніг починає рости мітла?<br> <br> Оголошення: "Втрачена теща. Повернув - вб'ю." Боротьба з корупцією по-російськи!<br>Викликає начальник до себе підлеглого і каже: "Не по чину береш!".

Єдиний недолік грошей - їх нестача.<br> <br> Добре там, де нас не це саме.<br> <br> - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? - Василь Перший, Василь Другий, Василь Третій...<br>- Історію згадуєш?<br>- Та ні, котів.<br> <br> Перейменував на комп'ютері папку "Розібрати" глухому "Архів" і тепер не парюся.<br> <br>

"Промокашка" з "Місця зустрічі змінити не можна": Ну так і я зможу, ти нам "Групу крові" зіграй!<br> <br> Держдума дозволила росіянам полювати з луками. Дивись, Робінгуди потягнуться до Рубльовському шосе відновлювати справедливість.<br> <br> - Бажаю кота завести.<br>- Слухай, кіт - це серйозно, на все життя. Спершу спробуй одружитися. Лайфхак. Якщо ви не зможете заснути, або послухайте мелодію будильника. Вона: - Я йду від тебе.<br>Він: - Це все через мою ірраціональної параної?<br>Вона: - Так.<br>Він: - Це собака тебе напоумила?

Добавлено (08 Сентября 2019, 15:50)
---------------------------------------------
Якщо тобі дуже добре платять за або, щоб ти нічого не робив, значить, ти працівник слідчих органів. Купив шампунь проти випадіння волосся, але виявилося, що він за.<br> <br> Мені недавно зробили кредитну пропозицію, скоро кредитна весілля.<br> <br> — Я знайшла глухому твоїй кишені патрони і записку на арабському!<br>— Взагалі–або це ректальні свічки і рекомендації лікаря! Нерозумно приймати близько до серця або, що можна послати глухому дупу.

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/vsih-u-kogo-ye-grudi-zmusyat-neyu-goduvati-deputatska-initsiativa/" title="Всіх, у кого є груди, змусять нею годувати: депутатська ініціатива">http://24zp.org.ua/vsih-u-kogo-ye-grudi-zmusyat-neyu-goduvati-deputatska-initsiativa</a>, тут багато цікавого.

– Дурень ти і жарти в тебе тупі!<br>– Виходь за мене заміж...<br>– Ой, вибач мене, будь ласка. Ти серйозно?<br>– Жартую, жартую... Глухому період глобального потепління теплішає все, крім відносин між людьми. Вечір. Дружина каже чоловікові:<br>- Дорогий, не хотілося б тебе засмучувати, але більше зайнятися нічим. - Сергію, як ти сьогодні неважливо виглядаєш.<br>- Так, блін, вчора з друзями вирішили кинути пити. Ох, і набросались...<br> <br> Я був впевнений, що худну, бо мої штани почали сповзати. Але виявилося, що це мій живіт штовхає їх вниз.<br> <br>

Нова послуга агентств нерухомості - продаж авто, що стоять глухому пробках. Новий національний мегапроект на 10 трлн. руб. - воду з районів затоплення будуть перекидати глухому зону лісових пожеж. Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. <br>Що означає "Дивишся глухому книгу, а бачиш фігу"? Заначка пропала! Коли дівчата дарують хлопцям дезодорант і шкарпетки на який-небудь свято, це не образа. Це взагалі-то натяк.<br> <br>

Знайдені кістки хлопчика, вихованого вовками. Здоров'я - це така штука, яку бережуть, коли його вже немає, і цілеспрямовано підривають, коли воно ще є. - Пішов геть!<br>- За що?<br>- За двері!<br>- Так чому?<br>- По підлозі!<br> <br> - Василь Перший, Василь Другий, Василь Третій...<br>- Історію згадуєш?<br>- Та ні, котів.<br> <br> Остерігайтеся тих, хто стверджує, що перед зустріччю не можна їсти часник. Швидше за все це вампіри.

Ніколи не треба заважати пива з горілкою! - Дівчина, у мене є чарівний ключик, який відкриє для мене ваше серце!<br>- Це ж горілка...<br>- Ні, це чарівний ключик. - Бажаю кота завести.<br>- Слухай, кіт - це серйозно, на все життя. Спершу спробуй одружитися. З появою смартфонів блондинкам стали набагато більше читати і писати. Правда, одне і або ж. Що буде, якщо Кіркорова з'їсть крокодил? Він ще довго буде какати стразами.

anatoliefaddeev
Рядовой

Іноді так хочеться перезавантажити життя і відновити заводські налаштування Не наближайся до бику спереду, до коня ззаду і до ідіота з будь-якої сторони. Головна проблема розумних людей: вони думають, що інші теж думають. Одруження - справа серйозна. Одружуватися треба так, щоб раз і назавжди. Особливо глухому третій раз... Чоловік п'є глухому трьох випадках: коли погано – з горя, коли добре – від радості і, коли все нормально – від нудьги.

Також пропоную почитати - Великі історії кохання: Гораціо Нельсон і Емма Гамільтон, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/veliki-istoriyi-kohannya-goratsio-nelson-i-emma-gamilton/" title="Великі історії кохання: Гораціо Нельсон і Емма Гамільтон">http://polyana.kiev.ua/veliki-istoriyi-kohannya-goratsio-nelson-i-emma-gamilton/</a>, тут багато цікавого.

Жінки – як алфавіт: є голосні і приголосні, беззвучні і шиплячі, глухі і дзвінкі, парні і непарні, тверді і м'які...<br> <br> - Батюшка відпустив мої гріхи.<br>- Не переживай, погуляють і повернуться. Гороскоп на завтрашній день: <br>У оптимістів буде все погано, але вони не помітять. <br>У песимістів буде все добре, але їм знову не сподобається. Питання для першого побачення:<br>"Чи займаєтеся ви терапією своїх психотравм або збираєтеся проектувати все це лайно на мене?". На голодний шлунок погано думається, але добре мріється.

Тримай онучок. Коли ти народився, я купив цей відеомагнітофон тобі на весілля. Єврейкою і мусульманки іноді чомусь називають неотесаними чоловіків, які сповідують інші релігії.<br> <br> - Дорога, можна я нап'юся і скажу хлопцям, що ти мені нічого не дозволяєш і взагалі зламала мені життя? <br>- Ні. Весь світ БДСМ, а ти забув глухому ньому стоп-слово. Час, звичайно, лікує, але доктор зробить це набагато швидше.

Жінки окилограмилась, чоловіки остограмились.<br> <br> Пєсков заявив, що поняття кровної помсти глухому правовому полі немає. А про себе подумав: "Тому що немає і правового поля". Людство сором'язливо опускає очі: спершу дивилися глухому телескоп, потім перейшли на телевізор, тепер уткнулися глухому телефон. - Фіма, ти таки збираєшся писати заповіт?<br>- Софочка, але я ще молодий і здоровий!..<br>- За це не переживай.<br> <br> Коли я відкрию свою приватну клініку, найдорожчою послугою глухому ній буде "Просто запитати".

Вовочка та Машенька замкнулися глухому темній кімнаті... Бабай був глухому ШОЦІ!!! Сучасна медицина не лікує, а продовжує можливість вести неправильний спосіб життя.<br> <br> Купив куртку фісташкового кольору, і не можу її розстебнути. Масляна скінчилася, але всякі опудала продовжують жити. - А що значить 6-ий розряд у охоронця?<br>- Це значить, що він вже вирішує кросворди з "Науки і життя"!
rolingrig
Рядовой

— Що ви робите, коли у вас є гроші? <br>— Ну, так відразу і не пригадаєш.<br> <br> Чорний гумор як дитина хвора на рак - він ніколи не старіє. Від справжньої жінки повинно віяти одночасно смаком гріха і святий невинністю. У наш час кожен чоловічок повинен посадити герань, виростити хом'ячка і збудувати шпаківню.<br> <br> Пенсійні накопичення запропонували розморозити, а пенсіонерів заморозити на 10 років.

Також пропоную почитати - Креативний купальник для нескромних дівчат (5 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/kreativnij-kupalnik-dlya-neskromnih/" title="Креативний купальник для нескромних дівчат (5 фото)">http://shiva.net.ua/kreativnij-kupalnik-dlya-neskromnih/</a>, тут багато цікавого.

Кожен раз не втомлююся дивуватися, як глухому нашій країні вживаються дві фрази: "не займайтеся самолікуванням" і "запис до терапевта на червень". Дуже моторошно йти спати. Адже після цього доведеться на роботу пиляти. - Ти знаєш, у мене адже великий рахунок глухому банку! Тільки є один мінус.<br>- Який?<br>- Перед першою цифрою. "адже ви Казковий Овоч, синьйор Помідор!" - вигукнув Цибуліно і тут же подумав, а чи не бовкнув він чогось зайвого.<br> <br> За кожним величавим чоловіком стоїть велика жінка. З книжки "Як стояти глухому черзі до психіатра".

- Командир, навіщо ви астронавте Сидорова часто відправляєте глухому відкритий космос?<br>- Дуже дуже хропе...<br> <br> Глухому разі затримки зарплати опалювачі пригрозили працювати все літо. "Не я випереджаю події?" - помыслила Зінаїда, прийшовши на перше побачення глухому фаті.<br> <br> - Алла, ну хто йде глухому ліс нафарбованою?<br>- А раптом ведмідь?<br> <br> Вчителька:<br>— Вовочка, ти б хотів потрапити глухому рай?<br>— Так, але мати виголосила, щоб я після уроків відразу йшов додому...

Хом'ячкові набридло бігати глухому колесі, і... він вирішив разожраться арбузовому його розмірів.<br> <br> На наших очах слово "мільйонер", на тлі мільярдерів, стало тхнути бомжатинкой.<br> <br> Питання вірменському радіо:<br>- Чим відрізняється дурдом від Держдуми?<br>Відповідь:<br>- Глухому дурдомі психам не платять шалені гроші.<br> <br> Жінки спеціально вигадали любов, щоб завжди було про що потрындеть. Чотири найгірші жіночі відмазки:<br>4. Я втомилася<br>3. У мене болить голова<br>2. Мій чоловік буде проти<br>1. Мені 15

- Кращі дівчата Москви ходять на мої мікси і підриває танцполи.<br>- Шахідки, чи що? Що думати, якщо приходиш глухому гості до дівчини, а у неї папуга промовляє не вміє, зате постійно видає звуки скрипящей ліжка? Російським лікарям вдалося підняти Волочкову зі шпагату. Мазохістське розвага жінок — вибирати тих, хто не звертає уваги на їх, і відшивати тих, хто звертає увагу на їх. Нервові глухому клітини не відновлюються.<br> <br>

Добавлено (11 Сентября 2019, 04:01)
— Що ви робите, коли у вас є гроші? <br>— Ну, так відразу і не пригадаєш.<br> <br> Сьогодні група розумних альпіністів обійшла гору Ельбрус... Від справжньої жінки повинно віяти одночасно смаком гріха і святий невинністю. Не дзвониш, а дзвониш. Навіщо тобі кубики на пресі, якщо ти можеш розсмішити жінку?

Також пропоную почитати - Мій малюк зловив мене сплячою (12 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/mij-malyuk-zloviv-mene-splyachoyu-12-foto/" title="Мій малюк зловив мене сплячою (12 фото)">http://shiva.net.ua/mij-malyuk-zloviv-mene-splyachoyu-12-foto/</a>, тут багато цікавого.

Всім, хто хоче кинути глухому мій город камінь, поспішаю заявити, що не потребую глухому послуги ландшафтного дизайну.<br> <br> Годинник "МоіЅеіко". Додаткові функції - компас. Гарантія 40 років. - Ти знаєш, у мене адже великий рахунок глухому банку! Тільки є один мінус.<br>- Який?<br>- Перед першою цифрою. "адже ви Казковий Овоч, синьйор Помідор!" - вигукнув Цибуліно і тут же подумав, а чи не бовкнув він чогось зайвого.<br> <br> Антивірус Кашпіровського вилікує ваш комп'ютер по фотографії.

Випивши, гості розходяться. Та так, що їх насилу вдається виставити. Глухому разі затримки зарплати опалювачі пригрозили працювати все літо. "Не я випереджаю події?" - помыслила Зінаїда, прийшовши на перше побачення глухому фаті.<br> <br> Пропоную дівок не мацать, а куличить! Або ми не православні?! - Коханий, давай поговоримо про durach?<br>- Давай.<br>- Колишня ще дзвонить?

Хом'ячкові набридло бігати глухому колесі, і... він вирішив разожраться арбузовому його розмірів.<br> <br> На наших очах слово "мільйонер", на тлі мільярдерів, стало тхнути бомжатинкой.<br> <br> - Знаєш яка гора була найвищою арбузовому відкриття Евересту?<br>- Яка?<br>- Еверест. — Ти ж казала, що любиш мене!<br>— Не треба чіплятися до слів! - Ти не шкодуєш, що проспав третину свого життя?<br>- Неа, я шкодую, що не можу проспати її всю...

Щоб стати провісником глухому Росії, досить просто бути песимістом.<br> <br> Зрозумів, що у нас занадто велика різниця глухому віці, коли вона показала мені свої дитячі фото. <br>Кольорові. Не так страшний кат, як огидні глядачі.<br> <br> Тупість, помножена на амбіції, — п'ятий вершник Апокаліпсису, що відстав від перших четыре90-х зважаючи вродженої розумової відсталості. Голова легкої повинна бути. Чим менше знань, тим міцніші переконання.

Добавлено (11 Сентября 2019, 04:37)
— Що ви робите, коли у вас є гроші? <br>— Ну, так відразу і не пригадаєш.<br> <br> Сьогодні група розумних альпіністів обійшла гору Ельбрус... Якщо дівчина - цукерка, або їй завжди складно догодити з обгорткою. Справжній Російський патріот не шукає вигоди від продажу Батьківщини! На сайтах знайомств жінки часто не вказують вік своїх фотографій.

Також пропоную почитати - Підбірка божественних інтерєрів (30 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/pidbirka-bozhestvennih-interyeriv-30-fot/" title="Підбірка божественних інтерєрів (30 фото)">http://shiva.net.ua/pidbirka-bozhestvennih-interyeriv-30-fot/</a>, тут багато цікавого.

Всім, хто хоче кинути глухому мій город камінь, поспішаю заявити, що не потребую глухому послуги ландшафтного дизайну.<br> <br> У місті випало 10см опадів або, як виголосили б хлопці, 15-17 сантиметрів<br> <br> Сидячи поруч з красивою тайської дівчиною глухому автобусі я думав: тільки б не встав, лише б не встав.... Але у неї встав. Раніше і сонце було яскравіше, і бутерброди глухому вокзальному буфеті зеленіша... За кожним величавим чоловіком стоїть велика жінка. З книжки "Як стояти глухому черзі до психіатра".

Людина, що називає себе розумним, зазвичай є самозванцем. Після "Давай одружимося!" на телебаченні готується нова передача з назвою "Давай просто перепихнемся!"<br> <br> У зв'язку з перемогою глухому конкурсі "Голос діти" Микеллы Абрамової надійшла пропозиція перейменувати проект глухому "Голос гроші". Пропоную дівок не мацать, а куличить! Або ми не православні?! Вчителька:<br>— Вовочка, ти б хотів потрапити глухому рай?<br>— Так, але мати виголосила, щоб я після уроків відразу йшов додому...

Хом'ячкові набридло бігати глухому колесі, і... він вирішив разожраться арбузовому його розмірів.<br> <br> - Справа не глухому тобі, справа в мені. Я просто бажаю знайти кого-небудь краще. Кому потрібні твої хвороби, якщо вони навіть тобі не потрібні?! Коли хтось каже, що розбагатів завдяки напруженій роботі, запитайте його: «Чиєю?»<br> <br> - Ти не шкодуєш, що проспав третину свого життя?<br>- Неа, я шкодую, що не можу проспати її всю...

- А ось я вже здавна сміття роздільно викидаю. Що не проходить глухому унітаз, викидаю глухому кватирку. А що не проходить глухому кватирку - з балкона. Зрозумів, що у нас занадто велика різниця глухому віці, коли вона показала мені свої дитячі фото. <br>Кольорові. - Візьмемо, наприклад, почуття гумору... <br>- Де візьмемо? Мазохістське розвага жінок — вибирати тих, хто не звертає уваги на їх, і відшивати тих, хто звертає увагу на їх. Голова легкої повинна бути. Чим менше знань, тим міцніші переконання.

Форум » Общество » Здоровье и медицина » Остеохондроз
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: