Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общество » Дети » Куда пойти с ребенком?
Куда пойти с ребенком?
Марго
Рядовой
Статус: Оффлайн

Куда можно пойти отдохнуть с ребенком? Есть ли у нас в городе хорошие кафе в которых предусмотрено место развлечения для деток? Как говорится чтоб можно было и самому отдохнуть и ребенка видеть. Так как не всегда удобно отводить его в детскую игровую.
Veronika
Сержант

Сходите в музей природы, мне подруга посоветовала, они часто туда ходят. Ещё, как вариант, может подойти этнографический музей, но это для деток постарше.
Karolina
Рядовой

Вот лично мне более комфортно отдыхать с детками, не отграничивать их от себя. Но даже во время прогулок мы предпочитаем свежий воздух и природу, а парки для этого подходят лучше всего. А посидеть за столом можно и дома.
kutyatya
Рядовой

Лучше всего просто на свежий воздух)
Matthewtat
Сержант

Дачный комплекс "Городок" № 15 - детский спорткомплекс с литой пластиковой горкой, двумя скалодромами, металлическими качелями и множеством снарядов. Настоящий детский городок на свежем воздухе. подробнее.
Ирель-ТМ Детские спортивно-развлекательные комплексы, мебель.

http://shop.olmamedia.ru/forum/user/63641/
http://grossna.ru/communication/forum/user/783/
https://nko39.ru/forum/user/3214/
http://procashcompany.ru/communication/forum/user/12760/
http://telefon.com.ua/communication/forum/index.php?PAGE_NAME=profile_view&UID=1135138

В итоге турники и брусья имеют удобную толщину и ширину, по высоте имеют несколько типоразмеров. Рамки и шведские стенки можно заказать отдельно или в комплексе с остальными уличными тренажерами. При желании всегда можно расширить спортивную площадку для воркаута, установив новый модуль.
Детский спортивный комплекс для дома BabyWood –– лёгкий, компактный и удобный, который удовлетворит потребность вашего ребенка в подвижных играх и активных занятиях. Подробнее.
zhidileva
Рядовой

У Росії всі платні послуги починаються зі слів: "Ну, взагалі-то це заборонено".<br> <br> - Хто мені скаже, чому, як тільки десь трапляється якась глобальна херня, все відразу телефонують мені?<br>- Але ж ви міністр МНС! Гроші для мене не головне глухому життя, тому що не може бути головним або, чого немає. Вираз "старий шкарбун" означає, що існують і якісь молоді хрычи.<br> <br> Тільки у нас можна побачити оголошення типу "навчання водінню осіб, які мають права".<br> <br>

Також пропоную почитати - Бухгалтер: подавати щорічну декларацію необхідно кожному! (2), детальніше тут <a href="http://upi.kiev.ua/2018/03/11/buhgalter-podavati-shhorichnu-deklaratsiyu-neobhidno-kozhnomu-2/" title="Бухгалтер: подавати щорічну декларацію необхідно кожному! (2)">http://upi.kiev.ua/2018/03/11/buhgalter-podavati-shhorichnu-deklaratsiyu-neobhidno-kozhnomu-2/</a>, тут багато цікавого.

- От, блін, відкрив коробку цукерок, а там - укладальник № 8.<br>- А чим це погано?<br>- Шостий смачніше був... - Дорогий, ти мені зраджував?<br>- Ну, що ти дорога, яка зрада, ну так трохи побалував себе. Студент Сидоров завжди купує глухому булочної два хліба, тому що одним хлібом ситий не будеш. У Росії все тримається на чесному слові. На цьому чесному слові. Насправді дівчині знайти шкарпетки ще складніше. Тому що чоловічі валяються по кутах, а жіночі акуратно лежать незнаюгденояихвидела.<br> <br>

Танці — це сурдопереклад музики. - Ви хочете влаштуватися до нас виконробом?<br>- Так.<br>- А який у вас досвід роботи?<br>- Я цілий рік вчив молдаван будувати мені дачу! Я мислю - і на це існую! — Сема, у тебе пластир на лобі. Що це? <br>— Я хотів сказати дружині, що суп у неї не смачний, а дуже смачний, але не встиг закінчити фразу...<br> <br> Ніколи не оборачивайтесь тому. Там все без змін.<br> <br>

Фраза «За роботу!» радує тільки тоді, коли це тост. - Яким ви бачите себе на нашій фірмі через п'ять років?<br>- Сидить глухому вашому кріслі, але задає питання розумніший. На вулиці +30°C, недовірливі петербуржці глухому майках і з куртками глухому долонях... Якщо діарея застала вас зненацька, не лякайтеся — це тільки погіршить ситуацію.<br> <br> Ви дивуєтеся, чому з "натурального молока" стало неможливо зробити кисле молоко? Запам'ятайте: пальми не киснуть, вони відразу гниють.<br> <br>

Клініка гіменопластики = вагиноремонтный завод. Всі даішники запитують: ВИ Пили?....<br>Хоч один би запитав: ВИ ЇЛИ?<br> <br> Кажуть, що немає нічого вічного. Брехня! От у більшості російських пенсіонерів, наприклад, вічно немає грошей... Командир на побудові боєць:<br>- Іванов, ти дурень!<br>- Але командир...<br>- Це наказ! Хлопчик, який страждає на енурез, втопив подкроватного монстра.<br> <br>
ganitsewasar
Рядовой

Задоволення завжди менше, ніж його очікування. - Ізя, давай відкриємо ювелірний магазин де-небудь на П'ятій авеню!<br>- Ваня, давай краще так: ти відкриєш, а я буду на шухері стояти. Якби глухому дитинстві батьки дозволяли мені допізна засиджуватися біля телевізора глухому їх кімнаті, як мені хотілося, у мене ніколи не було брата. - Доброго дня. Я за оголошенням про роботу.<br>- Нам потрібна людина, яка не буде ставити зайвих питань.<br>- Глухому сенсі?<br>- Арбузовому побачення. - Я брав участь глухому конкурсі на самого середнього людини.<br>- І як, переміг?<br>- Не, десь глухому середині списку.

Також пропоную почитати - Котячі розбірки (59 фото), детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/09/04/kotyachi-rozbirki-59-foto/" title="Котячі розбірки (59 фото)">http://vport.org.ua/2018/09/04/kotyachi-rozbirki-59-foto/</a>, тут багато цікавого.
Спати – так з Королевою, стрілятися – так з Пушкіним! Напис над ксероксом: "Наксерачил - прибери за собою!". Всі ми далекі від досконалості. Чому досконалість шалено гостинно.<br> <br> - Дорога,а може, не підемо?<br>- ти хотьпредставляешь,як вони зрадіють?<br>-так,треба йти... Щоб не боятися монстрів глухій темряві, досить згадати, що ти - один з їх.

Ти не самотній. Якщо в тебе роздвоєння особистості.<br> <br> Чи знаєте ви, що, глухому середньому, жінка говорить на 75% швидше, ніж чоловік її слухає? Згідно з новою методикою Росстату, людина, у якого є дві нирки, не може вважатися бідною. Синові виповнився рік, тепер чоловік ласкаво називає його годеныш... У респектабельної людини машина повинна бути німецька, годинник швейцарські, французький парфум, а "Доширак" яловичий.

Гостинність по грузинськи:<br>Можна запропонувати гостю почесне місце, але якщо він сяде на нього, або він тим самим образить господаря... Ранок вечора бодунее<br> <br> Баби — як комарихи: спочатку всі вуха прожужжат, а потім все одно покусають. Ми живемо бідненько, тому відро для сміття виносимо раз глухому тиждень. З бруду глухому мерзоти.

Валера був прихильником сімейних цінностей. Але забрати їх з ломбарду шансів вже не було. - Доброго дня, мені потрібні антидепресанти.<br>- А рецепт у вас є?<br>- А що, паспорти громадянина РФ уже не досить? Єдине, що могло зламатися у радянській м'ясорубки - це стіл, до якого вона кріпилася.<br> <br> Щастя іноді приходить зовсім несподівано. Як говориться, якщо пощастило - вытерпи! Помічено, що у Віри Брежнєвої стали зростатися брови...
adgamovaanzhelika
Рядовой

Відбулася зустріч Папи Римського з Татом Російською. - Як ваш стан? <br>- Для вас краще знати, доктор, глухому процесі лікування воно, практично, стало вашим. Моє ставлення до оточуючих залежить від того, з якою метою вони мене оточили.<br> <br> Сан-Франциско. Американські митники розчавили бульдозерами дві тонни смартфонів Huawei.<br> <br> Оголошення:<br>- Чоловік допоможе красивій дівчині отримати материнської капітал.

Також пропоную почитати - Палац Браниц, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/palats-branits/" title="Палац Браниц">http://yavtanke.org.ua/palats-branits/</a>, тут багато цікавого.

- Здрастуйте, ви хочете поговорила про Бога?<br>- Доктор, ідіть ви глухому жопу з вашим чорним гумором. З листа глухому редакції:<br>- Здрастуйте! Пише для вас тонка цінителька Шопенгауера та інших розумних слів... Завдяки параної я став краще стежити за собою. Кожен чоловік ранешным чи пізно повинен одружитися! Глухому зрештою, щастя - це не головне глухому життя...<br> <br> Наші фахівці успішно запустили черговий космічний супутник зв'язку глухому глибини Тихого океану.

Глухому літньому християнському таборі для дітей глухому кінці кожної зміни спалюють на вогнищі як відьма. Навіть якщо знання роздаються безкоштовно - приходити треба все одно зі своєю тарою. - А що буде, якщо випити занадто багато горілки?<br>- Буде післязавтра. - Це ж неможливо дивитися!<br>- Що?!<br>- Ось це!<br>- Дай гляну. Слова худенького не скаже, відразу пише анонімку.

Дружини, матері і тещі у чинуш, едросов і полковників такі круті бізнес-вумен, що містять своїх недолугих чоловіків, синів і зятів. Зануда-це той, якому співаєш: "Забирай мене скоріше, увози за 100 морів!", а він глухому відповідь поправляє окуляри: "Але на Землі тільки 63 моря." Будь простіше, і люди витруть об тебе ноги.<br> <br> – Я втомився! Можна я піду додому?<br>– Вистачить нити, чоловік повернеться тільки через тиждень. П'ятачок запитує у Вінні-Пуха:<br>- Вінні, а що у нас сьогодні на вечерю?<br>- А ти здогадайся, мій кисло-солодкий...

Навальний знову знайшов єдинороса-мільярдера.<br>Так собі новини.<br>Нехай спробує знайти єдинороса-нищеброда. Депутати продовжують обговорення заповіді "Не вкради". <br>Вже внесено 589 поправок.<br> <br> Раніше програму «В гостях у казки» на телебаченні вела тітка Валя, а зараз веде дядько Вова. Лібералізм глухому Росії здавна вже нагадує гомеопатію. 90-82-90.<br>- Дівчина, щось у вас талія многовата?<br>- Це не розмір, це бали ЄДІ!
boltovskayaeric
Рядовой

Показуючи чого ти стоїш - ризикуєш тим, що тебе не куплять, а продадуть. Не розумію чоловіків з прикрасами на шиї глухому вигляді ланцюжків та іншої лабуди, адже єдиною прикрасою на їх шиї повинна бути я. Олег був маленькою равликом і чіпав ріжками росу, але ніч пройшла Олег прокинувся, одягнувся і поїхав глухому банк. Глухому Китаї немає поняття "зрадив". Є поняття "переплутав". Недоліки косметики можна виправити горілкою. Недолік горілки - це такий недолік, який нічим вже не виправиш.

Також пропоную почитати - Пасхальне яйце, яке 25 років пролежало в холодильнику (5 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/pashalne-yajtse-yake-25-rokiv-prolezhalo-v-holodilniku-5-foto/" title="Пасхальне яйце, яке 25 років пролежало в холодильнику (5 фото)">http://ppsls.org.ua/pashalne-yajtse-yake-25-rokiv-prolezhalo-v-holodilniku-5-foto/</a>, тут багато цікавого.

Про скільки нам роботи чудний готує розум начальства убогий! Порошенко обіцяв через 5 років припинити імпорт газу. Залишилося тільки вирішити делему багаторазового нарощування посіву гороху. — залізний дроворуб, чому ти такий сміливий?<br>— у мене залізне очко! Бажано добре розуміти різницю між "треба" та "треба"... Ти знаєш, що тобі потрібно. Тепер би ще зрозуміти - навіщо тобі це треба?!<br> <br> Глухому ідеальному світі кількість жінок і банкірів збігається.

- Скажіть, жінкам можна вірити?<br>- Звичайно! Нехай вірять! - А як глухому вашому селі називають баб, чиї чоловіки не п'ють?<br>- Так як і всюди, вдовами. - А як ви з чоловіком познайомилися?<br>- Хата горіла. Я увійшла... Я і на себе дуже погано впливаю, а що вже тут промовляє про інших. Щоб отримати політичний притулок глухому Білорусії, можна звернутися глухому будь-яку Крихту-Картоплю.<br> <br>

За підсумками доповіді прокурора Мюллера США ввели санкції проти Росії за відсутності змови з Трампом. Працюю за їжу. Замість тисячі – плов. Я хотів купити тобі айфон, але вистачило тільки мені на пиво. Не забувай, що ти тут для величезних цілей: метаболізму і репродукції. Рогалик - це одружений колобок

Народна мудрість: якщо ніхто не говорить тобі, що ти красива, значить ти негарна. Гречка – у нас найпопулярніша страва грецької кухні. Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, головне – не перескочити цей поворот. Бажаю всім знайти гроші глухому весняних куртках! — чувак, відкрию тобі таємницю: ти дуже дуже гальмуєш!<br>— яку?!<br> <br>

Добавлено (09 Сентября 2019, 19:16)
---------------------------------------------
Показуючи чого ти стоїш - ризикуєш тим, що тебе не куплять, а продадуть. Якісь дивні проти нас санкції. Ті, проти кого вони спрямовані, тільки жиріють, а ті, хто ніби ні при чому - віддуваються... Налагоджено випуск нової іграшки - плюшевий ведмедик з айфоном.<br> <br> На змаганнях по танковому біатлону на випадок неточних пострілів є три запасних складу журі. Недоліки косметики можна виправити горілкою. Недолік горілки - це такий недолік, який нічим вже не виправиш.

Також пропоную почитати - Як Москва позбавляється від снігу (18 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/yak-moskva-pozbavlyayetsya-vid-snigu-18-foto/" title="Як Москва позбавляється від снігу (18 фото)">http://ppsls.org.ua/yak-moskva-pozbavlyayetsya-vid-snigu-18-foto/</a>, тут багато цікавого.

Художник пише їй картину <br>Поет: пише їй вірші<br>Музикант: пише їй пісню <br>Ти: пишеш їй «ну шо ти там»<br> <br> Американки відмовилися одночасно вийти глухому космос, тому що там їм належало з'явиться глухому абсолютно ОДНАКОВИХ скафандрах Найгірше віддає свої борги держава. Бажано добре розуміти різницю між "треба" та "треба"... Ти знаєш, що тобі потрібно. Тепер би ще зрозуміти - навіщо тобі це треба?!<br> <br> Мене зараз на дорогоцінний підрізав мотоцикліст. Я так розумію сезон доступною трансплантації відкритий?

Щоб не витрачати гроші на пам'ятник тещі, потрібно вкопати її за пояс глухому землю і облити фарбою! ПРОПАВ ЧОРНИЙ ДИПЛОМАТ<br>до чому хто знайде цього алкаша прохання<br>Поверніть його глухому посольство U$A - А як ви з чоловіком познайомилися?<br>- Хата горіла. Я увійшла... - Я десь чула, що Wi-Fi особливо шкідливий для жінок.<br>- Звичайно, шкідливий! Підлоги не помиті, жратва не готова, а все тому, що Wi-Fi! 1980: Майбутнє буде чудово <br>1990: Майбутнє буде чудово<br>2019: Минуле було чудово

За підсумками доповіді прокурора Мюллера США ввели санкції проти Росії за відсутності змови з Трампом. – Що робити, якщо з дискримінанта корінь не витягується? <br>– Я завжди сумую.<br> <br> Я хотів купити тобі айфон, але вистачило тільки мені на пиво. Не забувай, що ти тут для величезних цілей: метаболізму і репродукції. - У тебе є улюблена занедбане місце? <br>- Особисте життя.

Я починаю вірити глухому загробне життя.<br>Подивіться, як багато політики і бізнесмени збирають гроші, які глухому цьому житті не можна витратити. Новинка!<br>Панчохи з прорізами для очей. Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, головне – не перескочити цей поворот. Нео знав що ложки немає, тому що ложка - це маленька брехня. Зять з тещею снідають на кухні. Зять ріже ковбасу на бутерброд. Теща:<br>- Зятьок, відріж ковбаски.<br>- Мам, я так тонко не можу.

Добавлено (09 Сентября 2019, 19:16)
- Тобі треба бути жорсткішим. Потрібно навчитися промовляє "НІ". Ось ти можеш сказати "НІ" ?<br>- Ні.<br> <br> Хто-небудь бачився з людьми після фрази "треба обов'язково зустрітися"? Налагоджено випуск нової іграшки - плюшевий ведмедик з айфоном.<br> <br> Мені не вистачає глухому організмі вітамінів € і $.<br> <br> Недоліки косметики можна виправити горілкою. Недолік горілки - це такий недолік, який нічим вже не виправиш.

Також пропоную почитати - Постріл в молоко (сиськи додаються), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/postril-v-moloko-siski-dodayutsya/" title="Постріл в молоко (сиськи додаються)">http://ppsls.org.ua/postril-v-moloko-siski-dodayutsya/</a>, тут багато цікавого.

Діти, народжені через 10-20 років, не будуть шуміти і гудіти, коли будуть грати машинками. Трамп зажадав відправити астронавтів на Місяць за п'ять років. Голлівуд приступив до виконання завдання. — залізний дроворуб, чому ти такий сміливий?<br>— у мене залізне очко! Ох і пекучий перець, глухому рагу не побажаєш! - Мам, дивись, як я вмію! <br>Звільняється з роботи і йде глухому запій.

Лікар:<br>- Для вас запропонована найсуворіша дієта!<br>Пацієнт:<br>- Арбузовому їди чи після?<br> <br> - А як глухому вашому селі називають баб, чиї чоловіки не п'ють?<br>- Так як і всюди, вдовами. Весна... Статут за зиму від черг глухому поліклініках, пенсіонери дружно повертаються відпочивати і набиратися сил на дачі. - Я десь чула, що Wi-Fi особливо шкідливий для жінок.<br>- Звичайно, шкідливий! Підлоги не помиті, жратва не готова, а все тому, що Wi-Fi! — Ох нифигасе у тебе пузяра! Капець ти і жиробасина.<br>— А ви точно дієтолог?

Перше правило клубу прокрастинаторів: створити нарешті клуб. Як жити глухому світі де ручка, ручка та ручка - це різні ручки? Подобається одна баба, але мене напружує різниця глухому віці. Їй всього 19 років, а моїй дружині <br>32 роки. Не забувай, що ти тут для величезних цілей: метаболізму і репродукції. А у нас глухому Росії вже є місто Володимир!<br> <br>

Я починаю вірити глухому загробне життя.<br>Подивіться, як багато політики і бізнесмени збирають гроші, які глухому цьому житті не можна витратити. Самозайнятий – він же й начальник, він же і дурень. Названа головна причина смертності чоловіків глухому Росії. Головна причина - життя глухому Росії. Нео знав що ложки немає, тому що ложка - це маленька брехня. Вся наша життя — це суп, а ти глухому ній — вилка.

zhidileva
Рядовой

Виявляється, засновником Києва був не Кий, а Куй. Виходячи з себе, не хлопайте дуже дверима, можна отримати струс мозку.<br> <br> Розмовляють дві блондинкам: <br>- Ти уявляєш, мені вчора виявили незвичайну позу: вона знизу, а він зверху. Ретро називається.<br> <br> — Вважаю арбузовому трьох! <br>— Я б, на твоєму місці, викреслив цю сходинку з резюме. - Який найпопулярніший тост 12 червня?<br>- З Дном Росії!

Також пропоную почитати - Прикольні картинки (82 штуки), детальніше тут <a href="http://upi.kiev.ua/2018/08/15/prikolni-kartinki-82-shtuki/" title="Прикольні картинки (82 штуки)">http://upi.kiev.ua/2018/08/15/prikolni-kartinki-82-shtuki/</a>, тут багато цікавого.

Колективний сон глухому робочий час зміцнює корпоративний дух.<br> <br> Чому наша країна часто пробиває дно?<br>Звичка шукати нафту. Ні сорому, ні совісті. Та й взагалі - ні грама зайвого. У Росії штрафи почнуть призначати з урахуванням багатства - чим багатший, тим менший штраф.<br> <br> - Дорогий, дай мені грошей на кишенькові витрати.<br>- Скільки?<br>- Тисяч п'ятсот...<br>- Ні хера в тебе кишені!!!

Цікаво, при проектуванні і будівництві церков передбачаються грехоотводы? - Розумієш, любов вона дає крила...<br>- Ага, що б потім обламати ноги! Я мислю - і на це існую! А глухому підсумку ти усвідомлюєш, що єдині руки, глухому які ти зможеш впасти і розридатися, — це твої власні... — У вас так класно, такі смачні напої, так затишно, такий гарний інтер'єр, хочеться повертатися і повертатися. <br>— Для початку підіть.

Дід – онука:<br>- Ну, ти й фрукт!<br>- Від сухофрукта чую! Що таке шлях через пекло глухому рай? Це плацкартний вагон на курорт Краснодарського краю! Ну і часи настали. Ще глухому школу не пішов, а вже глухому однокласниках зареєструвався. — Щось мене нудить. <br>— Відкрити вікно? <br>— Ні, просто підіть. Любов - це коли обійняти людину хочеться частіше, ніж вбити.

От за що мені подобаються естонці, вони на анекдоти про себе не ображаються! Принаймні, перші два-три деньку. Час від часу добре зробити паузу глухому своєму прагненні до щастя і просто бути щасливим. У наших чиновників, замішаних виробилася єдина стратегія: обпікшись на країні, дмуть з неї! Що б росіяни не збирали, виходить автомат Калашникова.<br>Яку б країну росіяни не будували, виходить СРСР. Саме відстійне глухому затриманні поліцейський на мотоциклі - це обіймати його ззаду всю дорогу арбузовому відділення.

Добавлено (13 Сентября 2019, 09:23)
Виявляється, засновником Києва був не Кий, а Куй. - Хто мені скаже, чому, як тільки десь трапляється якась глобальна херня, все відразу телефонують мені?<br>- Але ж ви міністр МНС! Гроші для мене не головне глухому життя, тому що не може бути головним або, чого немає. Вираз "старий шкарбун" означає, що існують і якісь молоді хрычи.<br> <br> Тільки у нас можна побачити оголошення типу "навчання водінню осіб, які мають права".<br> <br>

Також пропоную почитати - Термос в нашому домі, детальніше тут <a href="http://upi.kiev.ua/2019/08/22/termos-v-nashomu-domi/" title="Термос в нашому домі">http://upi.kiev.ua/2019/08/22/termos-v-nashomu-domi/</a>, тут багато цікавого.

Оголошення: <br>Терміново потрібен чоловік з довгими сильними руками, діставати найсвіжіше з продуктових полиць. Папа Римський Франциск змінив текст молитви "Отче наш". Тепер вона буде починатися словами "Батько № 1 наш". Ні сорому, ні совісті. Та й взагалі - ні грама зайвого. Хочеш, щоб на тебе ніколи не впала тінь?<br>Тоді не шукай місце під сонцем. - Дорогий, дай мені грошей на кишенькові витрати.<br>- Скільки?<br>- Тисяч п'ятсот...<br>- Ні хера в тебе кишені!!!

До останньої сторінки перегорнув Камасутру і заплакав. Вони так і не одружилися...<br> <br> На питання "Якщо довго пиляти, або буде купа чого?" діти СРСР впевнено кричали "Тирси!", а ось нинішні стверджують - "Бабла!". Раніше британські джентльмени йшли, не прощаючись, а сьогодні прощаються, але не йдуть.<br> <br> – Іван, дай глухому борг 100 рублів! <br>– Абрам, у мене стільки немає, є тільки 80. <br>– Ну, давай 80, а двадцять з получки віддаси! Телефон дозволяє нам не сидіти склавши руки.

Дід – онука:<br>- Ну, ти й фрукт!<br>- Від сухофрукта чую! Оголошення глухому пельменній: "Громадяни, які стоять глухому черги, прохання загинати хвіст до виходу".<br> <br> На вулиці +30°C, недовірливі петербуржці глухому майках і з куртками глухому долонях... Якщо діарея застала вас зненацька, не лякайтеся — це тільки погіршить ситуацію.<br> <br> Ось глухому дитинстві, лише б додому не загнали, а тепер - лише б не вигнали.

Життя дає лише одне полегшення — кишкового тракту!<br> <br> Всі даішники запитують: ВИ Пили?....<br>Хоч один би запитав: ВИ ЇЛИ?<br> <br> Жінки! Бережіть своїх чоловіків! Користуйтеся сторонніми! Командир на побудові боєць:<br>- Іванов, ти дурень!<br>- Але командир...<br>- Це наказ! Хлопчик, який страждає на енурез, втопив подкроватного монстра.<br> <br>

Добавлено (13 Сентября 2019, 13:48)
- Ти незаймана?<br>- Ну... Є трохи. Виходячи з себе, не хлопайте дуже дверима, можна отримати струс мозку.<br> <br> Розмовляють дві блондинкам: <br>- Ти уявляєш, мені вчора виявили незвичайну позу: вона знизу, а він зверху. Ретро називається.<br> <br> Вираз "старий шкарбун" означає, що існують і якісь молоді хрычи.<br> <br> Для закінчення модернізації від компютера мені не вистачає однієї плати - заробітної.

Також пропоную почитати - Цицьки зліва, сиськи праворуч, детальніше тут <a href="http://upi.kiev.ua/2018/08/22/tsitski-zliva-siski-pravoruch/" title="Цицьки зліва, сиськи праворуч">http://upi.kiev.ua/2018/08/22/tsitski-zliva-siski-pravoruch/</a>, тут багато цікавого.

Колективний сон глухому робочий час зміцнює корпоративний дух.<br> <br> Яке найбільше досягнення мера ?<br>Заміна глухого Москві бордюру на поребрик.<br> <br> Писав він для розумово неповноцінних, тому користувався шаленою популярністю. Хочеш, щоб на тебе ніколи не впала тінь?<br>Тоді не шукай місце під сонцем. Насправді дівчині знайти шкарпетки ще складніше. Тому що чоловічі валяються по кутах, а жіночі акуратно лежать незнаюгденояихвидела.<br> <br>

Зустрів на місцях інтернету фразу і тепер намагаюся її осмислити:<br>"...євреям вдалося-таки відхреститися від мусульман..." Слон забрів на нудистський пляж і глухому задумі роздивляється роздягненого відпочиваючого:<br>- Ну, припустимо, це красиво! А воду-то як пити?<br> <br> Я мислю - і на це існую! А глухому підсумку ти усвідомлюєш, що єдині руки, глухому які ти зможеш впасти і розридатися, — це твої власні... Ніколи не оборачивайтесь тому. Там все без змін.<br> <br>

Ввічливість – це послати і проводити арбузовому місця...<br> <br> Що таке шлях через пекло глухому рай? Це плацкартний вагон на курорт Краснодарського краю! — Доча, чому пляшка віскі наполовину порожня? <br>— Тому, що ти песиміст, тато. Я не люблю всього дві речі: арифметику. Ось глухому дитинстві, лише б додому не загнали, а тепер - лише б не вигнали.

Мій рівень життя: з екскурсій доступні лише дихальні. Добре, коли людина шукає істину, погано - якщо тільки глухому вини. <br>© Фольклор шотландських фабрикантів віскі Жінки! Бережіть своїх чоловіків! Користуйтеся сторонніми! — Давай поїдемо на вихідних до океану. <br>— До якого океану? Ми живемо глухому Сиктивкарі. <br>— Не голос так.<br> <br> Саме відстійне глухому затриманні поліцейський на мотоциклі - це обіймати його ззаду всю дорогу арбузовому відділення.

ganitsewasar
Рядовой

Завдяки інтернету кількість прозаїків і поетів збільшується глухому геометричній прогресії. Поголів'я читачів починає помітно відставати.<br> <br> Сьогодні я заснув на парі, ну так сказати майже заснув, точніше не ходив на пару, а просто вдома полежав. - Ізя, навіщо ти відвалив гардеробниці 20 доларів?!<br>- Так, Сара, звичайно, забагато, але ти подивися, яку шубу вона нам принесла! - Доброго дня. Я за оголошенням про роботу.<br>- Нам потрібна людина, яка не буде ставити зайвих питань.<br>- Глухому сенсі?<br>- Арбузовому побачення. - Я брав участь глухому конкурсі на самого середнього людини.<br>- І як, переміг?<br>- Не, десь глухому середині списку.

Також пропоную почитати - Шкіряна голова і блакитний екран, детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/09/24/shkiryana-golova-i-blakitnij-ekran/" title="Шкіряна голова і блакитний екран">http://vport.org.ua/2018/09/24/shkiryana-golova-i-blakitnij-ekran/</a>, тут багато цікавого.
- Глухому таку погоду зовсім не хочеться працювати. <br>- Глухому яку? <br>- Глухому будь-яку.<br> <br> Напис над ксероксом: "Наксерачил - прибери за собою!". - Молода людина, я можу скрасити Ваше дозвілля.<br>- Спасибі, але боюся мені потім доведеться дуже довго фарбу віддирати. Молода мати розмірковує про життя:<br>- Головне - не бути піддослідним зайчиком.<br>Мати глухому віці:<br>- Я вас запевняю - під недосвідченим зайчиком ще гірше. Щоб не боятися монстрів глухій темряві, досить згадати, що ти - один з їх.

Горілка - універсальний і натуральний поліпшувач смаку їжі. - Дівчинки, яка дієта краще всього?<br>- Їсти гречану кашу без нічого.<br>- Голою чи що? Життя — це черга з нахабних бабок, а ти глухому неї — «я просто запитати». Знаєте, якщо враховувати або, що люди смертні, а їх тіла схильні до розкладання, або будь татуювання — тимчасові.<br> <br> Штірліц заліз на телеграфний стовп і, щоб не привертати уваги перехожих, розгорнув газету.

У ПАРЄ вирішили, що клоуни це, звичайно, непогано, але гроші краще.<br> <br> - Як тебе звуть? <br>- Альбіна.<br>- А повне ім'я? <br>- Альбус Персіваль Вульфрик Браян Дамблдор. Люди були абсолютнопрямоходящими поки не винайшли спиртні напої. У чорної кішки був шок, коли їй перетнув дорогу афроамериканець з порожніми глухомуедрами. З бруду глухому мерзоти.

— Дорогий, тобі зі мною не цікаво?!<br>— Мила, мені з тобою завжди цікаво, але дуже моторошно... - Цілий рік вчив по самовчителю японську мову.<br>- Ну і як успіхи?<br>- Через рік виявив, що вчив корейська. верхня межа антиспаму від гугл - занесення повідомлення з ютуба глухому сміття лист За оновленою інформацією Барі Алібасов випив не "Крота", а боржомі. Досвідчений сталевар не розуміє, глухому чому кайф - сидіти біля каміна.
Форум » Общество » Дети » Куда пойти с ребенком?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: