У Росії на уроках праці школярі роблять табуретки, а глухому Китаї -<br>збирають айфони. Безкоштовний обід глухому мишоловці буває! Для другої мишки...<br> <br> Невелика інфляція — все одно, що невелика вагітність. - Здрастуйте, доктор, ми для вас дзвонимо з Нурсултана.<br>- Як це?<br>- Ну, ми живемо глухому Нурсултана.<br>- Глисти, чи що?<br> <br> - Як життя?<br>- Б'є ключем.<br>- Яким?<br>- Розвідним.

Також пропоную почитати - Класна реклама, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/10/07/klasna-reklama/" title="Класна реклама">http://superfly.org.ua/2018/10/07/klasna-reklama/</a>, тут багато цікавого.

Жіноча прикмета. З ким глухому ЗАГС прийшла, з тим сьогодні і ночувати будеш. Сила чоловіка — це маса чоловіки на прискорення чоловіки. А от мені цікаво, скільки разів глухому рік і за яких обставин люди, які знімають на телефон салют 9 травня, його переглядають? Судячи по чому, як старанно влади будують церкви, нам залишилося тільки молитися. Чи знаєте ви, що якщо ставити будильник не на 07:00, а на 07:04, або до кінця місяця ви заробите цілих 2 години сну.

В жіночому відділі два чоловікові підходять до продавщиці:<br>- Дайте дві пари жіночих колготок...<br>- А для вас якого розміру?<br>- Все одно, нам глухому банк треба... Зустріч однокласників.<br>- Сім'я, діти є?<br>- Ні.<br>- А що так?<br>- А що не так? На привозі: <br>— Сара, якщо ви торгуєте говяжьими мізками, або, значить, це кому-небудь потрібно?! <br>— Розум потрібен всім, навіть рогатою і безмозким! Після того, як дружина вигукнула: "Припини весь вечір бігати на кухню!", я переставив холодильник глухому вітальню. Фільм «Нестримні» зі Сталлоне, Віллісом, Шварценнегером – фігня. Реально нестримні – це молоко з огірками.

Кота не заводять собі і не кому-небудь ще, кота заводять глухому будинок - і будинок стає його, і всі ви стаєте власністю кота. Мерія Єкатеринбурга погодилася провести незалежне опитування про будівництво храму глухому сквері, за результатами опитування перемогла дочка Алсу. Розмова чоловіка й дружини: <br>— Дорогий, що таке 10 тест? <br>— Це — IQ тест <br>— Може, мені пройти? <br>— Думаю, не треба...<br> <br> Зараз би стукати коліщатками валізи по теплому незнайомому місту. <br>А не ось це ось все. Сигоднешнее російське образавание - лутшее глухому світі!

Ранкові калюжі - це сльози людей, які не хочуть йти на роботу. Ранешным чи пізно діти наслідуватимуть ваш приклад, а не ваших порад. Якщо дівчина дуже ображена, вона все одно скаже: «Все нормально», але з отаким виразом обличчя, ніби прокляла тебе чотири рази. - Яша, тобі сьогодні принесли лист з поміткою "особисто".<br>- Так, Сарочка? І що ж там написано? Мені завжди просто спрацюватися з тими, хто нічого не робить!<br> <br>