Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Общество » Семья и отношения » Как поддерживать отношения, если нету взаимопонимания?
Как поддерживать отношения, если нету взаимопонимания?
perwuhinamar
Рядовой
Статус: Оффлайн

Крапля нікотину вбиває коня, а кентавра перетворює глухому людини. Вчора я був у Рабиновичів, у їх новий срібний сервіз. <br>— Покажи! — Ваш Абраша вчора зґвалтував нашу Трояндочку! <br>— Вчора? Глухому Шабат?! Над липецької кондитерської фабрикою «Рошен» з'явився білий дим - тато повертається. Ось кажуть: а ти візьми і не пий. Так як же не пити раз вже взяв?<br> <br>

Також пропоную почитати - Чому у вязниці завжди сидять на корточках, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/chomu-u-vyaznitsi-zavzhdi-sidyat-na-kortochkah/" title="Чому у вязниці завжди сидять на корточках">http://sebat.org.ua/chomu-u-vyaznitsi-zavzhdi-sidyat-na-kortochkah/</a>, тут багато цікавого.

Сиджу вдома, раптом чую якийсь шурхіт глухому шафі. Відкриваю, а це одяг дружини виходить з моди. - Ти вчишся?<br>- І вчуся та працюю<br>- Поєднуєш?<br>- Так. Неприємне і марне!<br> <br> чи Знаєте ви, що причиною будь-якого розлучення є шлюб? Соліст групи «Бутирка» оголосив про умовно-дострокове вихід нового альбому.<br> <br> Раніше жили з надією на краще.<br>Зараз з надією на або, щоб гірше не стало.<br> <br>

Немає більшого глухому світі зла, ніж дурень з ініціативою... Який взагалі сенс розвивати російську економіку, коли можна ввести кримінальне покарання за заперечення її величі? Настрій: трохи пригубити, а там як піде. - Дорогий, а якщо ми з тобою трохи пошалим?<br>- Що, знову машину подряпала? Або просто грошей потрібно?<br> <br> Волочкова, нарешті, стулила ноги.<br>І разомкнула рот.<br>Це була помилка.<br>Це була велика помилка.<br> <br>

- Скільки буде двічі два? <br>- Якщо оптом, або 3.99...<br> <br> Розмовляють два депутати:<br>- Слухай, а у вас глухому Думі є чоловіки нетрадиційної орієнтації?<br>- Так, є пара натуралів. Трохи втомилася бути не мільярдером. Мені скоро 55, а я арбузовому сих пір не знаю, ким бажаю стати, коли виросту. У мене є знайома з прізвища Швидкість. Її батьки прикололись і охрестили її Світла.

Прокинувся з відчуттям, що виспався. Перша думка - проспав. Люблю підступного чоловіка:<br>- Що тобі приготувати?<br>- Нічого. Є брехня, нахабна брехня і є дані Росстату.<br> <br> — Шо ви мені говорите, наче глухому Одесі немає порядних людей! По-перше, Рабинович, по-друге... е.. еее... А з Миколаєва можна?<br> <br> - У тебе 400$, твоєї колишньої потрібні 100$, а твоєї нинішньої 200$, скільки в тебе залишиться?<br>- 400$ і непрочитані повідомлення.

Добавлено (10 Сентября 2019, 19:17)
---------------------------------------------
Крапля нікотину вбиває коня, а кентавра перетворює глухому людини. У нашого сусіда зверху перфоратор, а у нас фортепіано. Так що я вам скажу: ремонт колись закінчується, а музика вічна! - Катрусю, ти чому хочеш стати хірургом, якщо боїшся навіть болю під час уколів?<br>- Мамочко, я ж не собі буду робити боляче. Помітила, що у більшості немає впевненості глухому завтрашньому дні: Глухому насправді, яке воно буде — завтрашнє дно?<br> <br> У Росії потрібно терміново заборонити гумористів. Або ви хочете, щоб було як на Україні?

Також пропоную почитати - Сімейна пара шукачів скарбів відзвітувала про велику знахідку., детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/simejna-para-shukachiv-skarbiv-vidzvituvala-pro-veliku-znahidku-2/" title="Сімейна пара шукачів скарбів відзвітувала про велику знахідку.">http://sebat.org.ua/simejna-para-shukachiv-skarbiv-vidzvituvala-pro-veliku-znahidku-2/</a>, тут багато цікавого.

Вона: Злазь з дивану.<br>Я: Лікар сказав, що мені треба відпочити.<br>Вона: Це було півроку тому. Білка-летяга так за все життя нікуди і не злітала. Хоча планувала. чи Знаєте ви, що причиною будь-якого розлучення є шлюб? Репутація чесної людини дозволяє вкрасти дуже багато... Хотів би образити владу, але не зумів нічого придумати, тому що яку гидоту про їх не скажи, вона виявляється правдою. Засідка, однак.

- Бажаю піти звідси.<br>- Підтримую, я теж бажаю.<br>- Так підемо?<br>- Я теж бажаю, щоб ти пішов звідси. Дівчина знайомиться з хлопцем:<br>- А я модель!<br>- Так? А якого року випуску? Матеріальне становище: можу собі дозволити викинути капустяний качан, а іноді і два верхніх листків. В зйомках наступного серіалу "Слуга народу 4" будуть брати участь всі жителі України. - Навіщо ти торкаєшся мою груди?<br>- Я шукаю шлях до твого серця, дурепа...

Дуже чуйна людина — це той, який відгукується на будь-яке ім'я, коли його кличуть випити. Розмовляють два депутати:<br>- Слухай, а у вас глухому Думі є чоловіки нетрадиційної орієнтації?<br>- Так, є пара натуралів. Трохи втомилася бути не мільярдером. Один раз заміж виходять тільки ледачі... - Давай називати речі своїми іменами.<br>- Давай, урод.

Скоро молода кропива вилізе. А хочеться чомусь манго і черешні... Хочеться, щоб хто-небудь прийшов і пошкодував. <br>Пошкодував, що прийшов. Країна з такими автомобілями, як у нас, не має права сміятися над китайським одягом. Екстраверт - це не хто інший, як вийшов з себе інтроверт! - У тебе 400$, твоєї колишньої потрібні 100$, а твоєї нинішньої 200$, скільки в тебе залишиться?<br>- 400$ і непрочитані повідомлення.

Добавлено (10 Сентября 2019, 19:28)
Мені моторошно мати дітей, тому що коли-небудь їм доведеться допомогти з математикою. У нас працюють так: п'ють від того, що робити нічого і що-небудь роблять від того, що не на що випити. - Катрусю, ти чому хочеш стати хірургом, якщо боїшся навіть болю під час уколів?<br>- Мамочко, я ж не собі буду робити боляче. — Мене вкусила ваша скажена собака! <br>— Не твоя, ось ти і бесишься! Дні тижня, глухому які не хочеться йти на роботу, глухому календарі позначені цифрами!

Також пропоную почитати - Незвичайний всюдихід Land Rover Series II від Cuthbertson, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/nezvichajnij-vsyudihid-land-rover-series-ii-vid-cuthbertson/" title="Незвичайний всюдихід Land Rover Series II від Cuthbertson">http://sebat.org.ua/nezvichajnij-vsyudihid-land-rover-series-ii-vid-cuthbertson/</a>, тут багато цікавого.

Вона: Злазь з дивану.<br>Я: Лікар сказав, що мені треба відпочити.<br>Вона: Це було півроку тому. Пам'ятаю, що вчився досить середньо. Так адже і середня школа була. Одного разу австрійському ерцгерцогу Фердинанду арбузовому смерті захотілося відвідати містечко Сараєво. Після інтиму. Вона:<br>- Ну, ти домігся, чого хотів?<br>- Ну, глухому загалом-то так! А ти?<br>- Тест покаже. Раніше жили з надією на краще.<br>Зараз з надією на або, щоб гірше не стало.<br> <br>

Кому на Русі жити добре — ті вже глухому Лондоні... Кажуть, гроші - злісному! Так ось чому я така добра... - Ти домовишся.<br>- Так, я вмію домовлятися.<br> <br> Великобританія — це простонародне назва Велосипедобритании Волочкова, нарешті, стулила ноги.<br>І разомкнула рот.<br>Це була помилка.<br>Це була велика помилка.<br> <br>

- А давай зіграємо глухого містечка?<br>- Давай. Санктик-Петербуржик... ДЕМОКРАТІЯ — це, коли ти сам вибираєш, хто тебе наебывать найближчі п'ять років.<br>ДИКТАТУРА — це коли ти позбавлений цього права.<br> <br> Отримав СМС, що я виграв 500 тисяч рублів. Переслав її банку глухому рахунок погашення кредиту. Мені скоро 55, а я арбузовому сих пір не знаю, ким бажаю стати, коли виросту. Двоє приятелів<br>- Скільки у тебе було дівчат?<br>- Шість або сім<br>- Не так вже й багато...<br>- Так... Тиждень не задалася!<br> <br>

...Харе рама, рама харе...<br>- Петрович, не корч із себе буддиста, вішаємо пошеркает вождя і йдемо обідати! - А ти пам'ятаєш свій перший мобільник?<br>- Так, а що?<br>- Здається, я знаю який зараз телефон у твоєї мами!<br> <br> Країна з такими автомобілями, як у нас, не має права сміятися над китайським одягом. Екстраверт - це не хто інший, як вийшов з себе інтроверт! - Ти п'єш?<br>- По-перше: я намагаюся кинути, по-друге: наливай!<br> <br>

Добавлено (10 Сентября 2019, 19:48)
Цікаво чути, що глухому ТАКУ погоду зовсім не хочеться працювати. Моє бажання не працювати не залежить від погодних умов.<br> <br> Тепер глухому списку обставин неможливості займати державні посади, крім судимості, буде "участь глухому КВН". - Катрусю, ти чому хочеш стати хірургом, якщо боїшся навіть болю під час уколів?<br>- Мамочко, я ж не собі буду робити боляче. — Мене вкусила ваша скажена собака! <br>— Не твоя, ось ти і бесишься! У Росії потрібно терміново заборонити гумористів. Або ви хочете, щоб було як на Україні?

Також пропоную почитати - Людина і полонез. Життя і пригоди Михайла Огінського, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/lyudina-i-polonez-zhittya-i-prigodi-mihajla-oginskogo/" title="Людина і полонез. Життя і пригоди Михайла Огінського">http://sebat.org.ua/lyudina-i-polonez-zhittya-i-prigodi-mihajla-oginskogo/</a>, тут багато цікавого.

Я думав, що немає нічого більш брудного ніж політика поки не почав розбирати балкон. Тепер-то вже зрозуміло, що не Телеграм треба було душити, а КВК і "Камеді Клаб". З ранку глухому Уральських пельменів очікуються обшуки. Одного разу австрійському ерцгерцогу Фердинанду арбузовому смерті захотілося відвідати містечко Сараєво. Після інтиму. Вона:<br>- Ну, ти домігся, чого хотів?<br>- Ну, глухому загалом-то так! А ти?<br>- Тест покаже. Тягне узбек барана. Сусід:<br>- Ти куди барана повів?<br>- Це не баран, це хабар. <br> Баран навчається глухому інституті ....

Немає більшого глухому світі зла, ніж дурень з ініціативою... Кажуть, гроші - злісному! Так ось чому я така добра... - Ти домовишся.<br>- Так, я вмію домовлятися.<br> <br> Чоловік дружині<br>- Навіщо ти ліфчик одягаєш,?<br> У тебе там все одно нічого немає!<br>- НУ ТИ Ж ТРУСИ НОСИШ !!! Волочкова, нарешті, стулила ноги.<br>І разомкнула рот.<br>Це була помилка.<br>Це була велика помилка.<br> <br>

Дуже чуйна людина — це той, який відгукується на будь-яке ім'я, коли його кличуть випити. Прокинувся від того, що сни скінчилися. А просто так валятися з закритими очима немає ніякого інтересу. Втомився пояснювати людям, що я не сумний, а тверезий.<br> <br> Мені скоро 55, а я арбузовому сих пір не знаю, ким бажаю стати, коли виросту. Квазімодо домігся таки Есмеральди... і після закурив.

Скоро молода кропива вилізе. А хочеться чомусь манго і черешні... Коли на роботі доводиться спілкуватися з рідкісними дебілами, заспокоюю себе формулюванням "унікальні співрозмовники". - Ось відео, як я провів вихідні.<br>- Це ж фото.<br>- Це відео. Верблюд може місяць не пити, але потім все одно зірветься... - Чуєш, хлопчисько, курити є?<br>- Не курю<br>- Спортсмен чи що?<br>- Так<br>- Як ти з матір'ю говориш?

Добавлено (10 Сентября 2019, 20:15)
Мій рівень англійської: Вмію йти не попрощавшись. Вчора я був у Рабиновичів, у їх новий срібний сервіз. <br>— Покажи! - Скажи мені що-небудь брудне!<br>- Санкт-Петербург.<br> <br> Помітила, що у більшості немає впевненості глухому завтрашньому дні: Глухому насправді, яке воно буде — завтрашнє дно?<br> <br> Працюючи на випередження, сенатор Клішас вже подав законопроект про заборону артистів розмовного жанру займати державні пости.

Також пропоную почитати - Відмова від претензій, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/vidmova-vid-pretenzij/" title="Відмова від претензій">http://sebat.org.ua/vidmova-vid-pretenzij/</a>, тут багато цікавого.

Олеся зрозуміла, що треба серйозно братися за навчання, коли їй було 16 років, а груди все ще не росла.<br> <br> Все, що нас не вбиває, робить нас нецікавими для Роскомнадзора. - Скажіть, яким шампунем ви миєте голову?<br>- Я кип'ячу!<br> <br> Репутація чесної людини дозволяє вкрасти дуже багато... - Ізя, ну що там?!<br>- Наші таки перемагають..<br>- А це хто?<br>- Таки скоро дізнаємося...

Немає більшого глухому світі зла, ніж дурень з ініціативою... Режим, при якому закони приймаються щодня, можна вважати беззаконням. - Добридень, Світлано! Як там твій Петя?<br>- У неї загроза викидня.<br>- Як це?!!<br>- Ще один п'яний загул і викину геть на вулицю! В зйомках наступного серіалу "Слуга народу 4" будуть брати участь всі жителі України. - Навіщо ти торкаєшся мою груди?<br>- Я шукаю шлях до твого серця, дурепа...

Дама:<br>- Пляшка вина, шматок ковбаски – люблю я такі попередні ласки! Розмовляють два депутати:<br>- Слухай, а у вас глухому Думі є чоловіки нетрадиційної орієнтації?<br>- Так, є пара натуралів. Трохи втомилася бути не мільярдером. Один раз заміж виходять тільки ледачі... У мене є знайома з прізвища Швидкість. Її батьки прикололись і охрестили її Світла.

...Харе рама, рама харе...<br>- Петрович, не корч із себе буддиста, вішаємо пошеркает вождя і йдемо обідати! Шукаю роботу доглядальниці. Великий досвід.<br>Відсидів 10 років. - Ось відео, як я провів вихідні.<br>- Це ж фото.<br>- Це відео. — Шо ви мені говорите, наче глухому Одесі немає порядних людей! По-перше, Рабинович, по-друге... е.. еее... А з Миколаєва можна?<br> <br> - У тебе 400$, твоєї колишньої потрібні 100$, а твоєї нинішньої 200$, скільки в тебе залишиться?<br>- 400$ і непрочитані повідомлення.

rolingrig
Рядовой

Привілей некрасивих людей - знати, що їх люблять за їх особисті якості. Ми, красунчики, не маємо такої розкоші. Не розумію, як люди примудряються бути з'їденими акулами. Вони що, не чують тривожну музику? Своїм клієнтам путана Сніжана, даючи, не давала спати. Не дивлячись на назву, очкову кобру складно налякати. Пенсійні накопичення запропонували розморозити, а пенсіонерів заморозити на 10 років.

Також пропоную почитати - Вражаючий житловий комплекс на дереві (21 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/vrazhayuchij-zhitlovij-kompleks-na-derev/" title="Вражаючий житловий комплекс на дереві (21 фото)">http://shiva.net.ua/vrazhayuchij-zhitlovij-kompleks-na-derev/</a>, тут багато цікавого.

Іноді мені слід було б промовчати, але, блін, нехай всі знають, що я думаю!!! Годинник "МоіЅеіко". Додаткові функції - компас. Гарантія 40 років. Сидячи поруч з красивою тайської дівчиною глухому автобусі я думав: тільки б не встав, лише б не встав.... Але у неї встав. Раніше і сонце було яскравіше, і бутерброди глухому вокзальному буфеті зеленіша... Б'є - значить любить. Компанія гопників з Браїлів обожнювала один 2-а 40 на 40 осіб.

Людина, що називає себе розумним, зазвичай є самозванцем. Після "Давай одружимося!" на телебаченні готується нова передача з назвою "Давай просто перепихнемся!"<br> <br> "Не я випереджаю події?" - помыслила Зінаїда, прийшовши на перше побачення глухому фаті.<br> <br> - Алла, ну хто йде глухому ліс нафарбованою?<br>- А раптом ведмідь?<br> <br> Вчителька:<br>— Вовочка, ти б хотів потрапити глухому рай?<br>— Так, але мати виголосила, щоб я після уроків відразу йшов додому...

Ліфчик - це два маленьких спеціалізованих рюкзачка. Якщо я довго не відповідаю — значить, глухому цей час мій внутрішній сарказм бореться з моєї внутрішньої добротою. Гидко нити не заборониш. Коли хтось каже, що розбагатів завдяки напруженій роботі, запитайте його: «Чиєю?»<br> <br> Рада альпініста: не зв'язуйтеся з дурнями.<br> <br>

- Так, заміна свічок, регулювання карбюратора. З вас, дівчина, 30 тисяч!<br>- Що ти мені мозок літаєш? У мене інжектор, і я фарбована брюнетка! Китай має намір відправити людину на Місяць глухому найближчі 10 років. Читав, що глухому Китаї посилюють боротьбу з корупцією, але це вже перебір... Російським лікарям вдалося підняти Волочкову зі шпагату. Хто сказав, що я людина не вразливий? Вид мільйона доларів у мене на столі мене цілком вразив би!<br> <br> Майбутня теща про нареченого: "Ще не зять, а вже сволота!".

Добавлено (11 Сентября 2019, 03:42)
Привілей некрасивих людей - знати, що їх люблять за їх особисті якості. Ми, красунчики, не маємо такої розкоші. Чорний гумор як дитина хвора на рак - він ніколи не старіє. Коли все добре — це не добре, це по-до-зри-тель-но.<br> <br> У наш час кожен чоловічок повинен посадити герань, виростити хом'ячка і збудувати шпаківню.<br> <br> Навіщо тобі кубики на пресі, якщо ти можеш розсмішити жінку?

Також пропоную почитати - Фотографії дослідницького обладнання в Інституті сексу (10 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/fotografiyi-doslidnitskogo-obladnann/" title="Фотографії дослідницького обладнання в Інституті сексу (10 фото)">http://shiva.net.ua/fotografiyi-doslidnitskogo-obladnann/</a>, тут багато цікавого.

Всім, хто хоче кинути глухому мій город камінь, поспішаю заявити, що не потребую глухому послуги ландшафтного дизайну.<br> <br> - Підемо умнемо?<br>- Зараз 2 години ночі!<br>- Я у тебе час, чи що, запитав? Виявивши на мобілі 20 пропущених дзвінків від дружини, починаєш розуміти, що технічний прогрес має свої недоліки. Раніше і сонце було яскравіше, і бутерброди глухому вокзальному буфеті зеленіша... Б'є - значить любить. Компанія гопників з Браїлів обожнювала один 2-а 40 на 40 осіб.

Швачка винесла з майстерні нитки і ввечері гульнула на всю котушку! - А тату на все життя?<br>- Довше... "Не я випереджаю події?" - помыслила Зінаїда, прийшовши на перше побачення глухому фаті.<br> <br> Пропоную дівок не мацать, а куличить! Або ми не православні?! Ваш пароль повинен містити цифри, букви, зав'язку, розвиток, кульмінацію і несподіваний фінал.

Рівень моєї фізичної підготовки: потію, коли моргаю лежачи на дивані.<br> Завтра великдень, прибирати вдома не можна! Думаю, промовляє це моє робота-пилососа? Гидко нити не заборониш. — Ти ж казала, що любиш мене!<br>— Не треба чіплятися до слів! Чотири найгірші жіночі відмазки:<br>4. Я втомилася<br>3. У мене болить голова<br>2. Мій чоловік буде проти<br>1. Мені 15

- А ось я вже здавна сміття роздільно викидаю. Що не проходить глухому унітаз, викидаю глухому кватирку. А що не проходить глухому кватирку - з балкона. Китай має намір відправити людину на Місяць глухому найближчі 10 років. Читав, що глухому Китаї посилюють боротьбу з корупцією, але це вже перебір... - Візьмемо, наприклад, почуття гумору... <br>- Де візьмемо? Торговий комплекс — це коли соромишся платити велику суму дріб'язком на касі. Голова легкої повинна бути. Чим менше знань, тим міцніші переконання.

ponytailtaira
Рядовой

У вас вдома є кішка, яка гуляє сама по тобі? Мужик сказав — чоловік зробив, тому і чоловіки у нас тихі... і мовчазні... - Дорога, де мій прискорювач квантових частинок?<br>- Пиво глухому холодильнику. Підкажіть, де купити квиток глухому Росію? Глухому ту, яка по телевізору. Зволожуючий крем для юридичної особи для відновлення балансу після податкової перевірки.<br> <br>

Також пропоную почитати - Кращий автоюмор, детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/krashhij-avtoyumor/" title="Кращий автоюмор">http://sortis.com.ua/krashhij-avtoyumor/</a>, тут багато цікавого.

Самі порядні люди - екстрасенси, вони ніколи не користуються своїми здібностями, щоб виграти глухому лотерею! - Святий отець, чому Господь любить атеїстів?<br>- Вони не вантажать його своїми неуввязками.<br> <br> Хто така спати? І чому я її бажаю?<br> <br> - Як Ви ставитеся до здорового способу життя?<br>- Ходжу палити глухому сквер. Там повітря чистіше. - То як?<br>- Краще...<br>- Краще, ніж коли?<br>- Краще не питай!

Громадяни України, активніше отримуйте паспорта Росії! Осінній призов не за горами! Якщо чоловік постійно порівнює тебе зі своєю колишньою, або будь як вона, кинь його.<br> <br> Дівчина запитує подругу:<br>- Чому ти така сумна? Тому що жирненька, чи щось сталося?<br> <br> Горілка - це єдине, що мене радує. І це мене засмучує. Не можеш знайти свою половину? <br>Тобі її замінять дві по 0,25!<br> <br>

– У мене племінниця на минулих вихідних дитину народила.<br>– Пол?<br>– Та ні, цілого. Ми живемо глухому епоху величезних орфографічних відкриттів.<br> <br> -Слиш, айлон Маск, пов хто?<br>-Це інженер!<br>-Че, прям як наш Васька-то?<br>-Не, Васька - старший інженер! Мат - це не лайка, а слова з розширеним емоційним діапазоном. Я абсолютно випадково наступила йому на ногу, а він дивиться на мене матом.

Яким придурком треба бути, щоб прийняти «заходь як-небудь» за даний запрошення?<br> <br> А чи варто йти до психіатра, запитала я себе. Думки розділилися. Навіщо ворушити старе, якщо можна накрутити нове? <br> Дружина чоловікові:<br>- Ех, повернути б мені мої п'ятдесят.<br>- Дорога, але тобі всього тридцять шість.<br>- Ти про що?<br>- Про роки, звичайно.<br>- А я про кілограмах. —алло,це начальник штабу Навального?<br>—так (пошепки)<br>—а чому шепотом<br>—перепрошую , звичайно, але у мене зараз алгебра

Добавлено (11 Сентября 2019, 23:27)
Спав, як укопаний. Штірліц увійшов глухому ресторан і спробував зняти кітель. Однак фрау Кітель не знімалася. Красти думки у 1-го людини - плагіат.<br>У багатьох - наукове дослідження. Я зрозумів, чому у нас погані дороги: просто на Заході асфальт кладуть, а у нас ложут. Зволожуючий крем для юридичної особи для відновлення балансу після податкової перевірки.<br> <br>

Також пропоную почитати - Як зробити клумбу на три сезони своїми руками, детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/yak-zrobiti-klumbu-na-tri-sezoni-svoyimi-rukami/" title="Як зробити клумбу на три сезони своїми руками">http://sortis.com.ua/yak-zrobiti-klumbu-na-tri-sezoni-svoyimi-rukami/</a>, тут багато цікавого.

Хлопців, я не збираюся зупиняти коня на скаку, я сама пашу як кінь, зупиніть мене. Село. Ніч. Сінник.<br>- Вань...<br>- (заспано) Шо? <br>- А ишшо?<br>- Так ти шо?!!!<br>- А шо?... — У тебе знову так дуже б'ється серце, чому?<br>— З головою сперечається. Хто тобі глухому старості подасть телефон? - Володимир Володимирович, що сталося з літаком "Сухий Суперджет" ?<br>- Він згорів<br> <br>

- Може бути, вистачить вже лежати на дивані?<br>- А мені що, стояти на дивані, або бігти на дивані? Підлі супермаркети, спочатку вони запускають тебе зі словами "шукай, що хочеш", а потім на касах за це вимагають грошей. У жінок вроджена алергія мови - завжди хочеться його почухати. Якщо ти став забувати, нічого не пам'ятати, значить, ти став старожилом. Адже старожили вони не пам'ятають... Пані бажають, щоб їх глухому постіль чоловіки заносили на долонях...<br>Ну або хоча б затягували!

Працюю глухому космічної галузі. Радує, що серед колег майже немає плоскоземельщиков. З телеграфним стовпом теж є про що поговорила, якщо він тебе поважає. - Добре з тобою, Саня, забавно! У тебе багато ще грошей залишилося?<br> <br> Тисячі людей, 10-ки автомобілів, несподівані повороти сюжету. Дивіться глухому вікно. Дівчина повинна бути такою яскравою, щоб її світло б побачив і той, кому нічого не світить.

Не бажаю сказати що я лінивий, але глухому рок-групі я був би барабанщиком, тому що він сидить. Деякі посади передаються тільки статевим кайданівем. Навіщо ворушити старе, якщо можна накрутити нове? <br> Ніж прогулюється глухому тренажерний зал, простіше знайти товстих друзів. —алло,це начальник штабу Навального?<br>—так (пошепки)<br>—а чому шепотом<br>—перепрошую , звичайно, але у мене зараз алгебра

tolliraida
Рядовой

Теорія Дарвіна є найбільше образу мавп за всю історію їх існування<br> <br> Ви бачили, як жінка витягує ліфчик через рукав кофти? Уявіть, що вона може зробити з вашим мозком. У мене величезне прохання до дантистів! Робіть зуби дорожникам так само, як вони роблять нам дороги! - Здрастуйте, доктор, ми для вас дзвонимо з Нурсултана.<br>- Як це?<br>- Ну, ми живемо глухому Нурсултана.<br>- Глисти, чи що?<br> <br> Удача була на моєму боці. Але глухому долю не втручалася.

Також пропоную почитати - Красиві презентації автомобілів, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/10/01/krasivi-prezentatsiyi-avtomobiliv/" title="Красиві презентації автомобілів">http://superfly.org.ua/2018/10/01/krasivi-prezentatsiyi-avtomobiliv/</a>, тут багато цікавого.

- Маша, прости мене, вчора я вів себе як розпусник і ґвалтівник, я більше так не буду!<br>- Прощу, але присягни, що будеш! Сила чоловіка — це маса чоловіки на прискорення чоловіки. Щороку дивлюся це євробачення і кожен раз дивуюся: це ж яким ідіотом треба бути, щоб кожен рік дивитися це євробачення! - Переустанови мені Windows!<br>- Галю, ми з тобою зустрічаємося вже рік. До чого такі формальності? - Ви що вчора робили? <br>- Пили.<br>- А що вчора було? <br>- ГРОШІ !!!

Вийшов дорослий «Єралаш» - журнал з назвою «Я алкаш». - Мила, а хто у тебе був арбузовому мене?<br>- Ти у мене, як Юрій Гагарін.<br>- Глухому сенсі, перший?<br>- Так, якщо не рахувати кількох собак. У нас інь і янь замінює одна хрень. Після того, як дружина вигукнула: "Припини весь вечір бігати на кухню!", я переставив холодильник глухому вітальню. Весь день не покидало відчуття, що десь п'ють без мене.<br> <br>

Кота не заводять собі і не кому-небудь ще, кота заводять глухому будинок - і будинок стає його, і всі ви стаєте власністю кота. У Свердловську церква відділена від держави. Парканом і ОМОНом. Розмова чоловіка й дружини: <br>— Дорогий, що таке 10 тест? <br>— Це — IQ тест <br>— Може, мені пройти? <br>— Думаю, не треба...<br> <br> Все життя я хотів кимось стати і чогось добитися... Тепер я розумію, що треба було бути конкретніше. Сигоднешнее російське образавание - лутшее глухому світі!

Марк Шагал, Тадж Махал... всі чимось займалися.<br> <br> Підкувати блоху - повністю не даремна праця! Їх потім магнітом виловлювали можна. — Дівчина, Ви займаєтеся сексом з незнайомими чоловіками?<br>— НІ!<br>— Тоді я змушений представитися... Олексій...<br> <br> У мене є мрія. Було дві, але я вже поснідав. Раптом, як глухому казці, скрипнув я весь. <br>Стало ясно — мені тридцять шість...

Добавлено (12 Сентября 2019, 05:10)
Жіночий сарказм<br>За мене треба боротися... Причому зі мною ж... Добре там, де нас немає, але ми вже придбали квитки туди. Не кажіть вашій дамі «замовкни». Жінка не може мовчати. Коли вона замовкає, вона продовжує діалог всередині себе, а це ще гірше. Ти от насипав кави, залив окропом, розмішав і випив. А його хтось перед цим сидів і сублимировал. Не можу перестати думати про це. Удача була на моєму боці. Але глухому долю не втручалася.

Також пропоную почитати - Gmail, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/10/07/gmail/" title="Gmail">http://superfly.org.ua/2018/10/07/gmail/</a>, тут багато цікавого.

Жіноча прикмета. З ким глухому ЗАГС прийшла, з тим сьогодні і ночувати будеш. Цікаво, а якщо провести обшук у всього керівництва ФСБ - можна буде назад знизити пенсійний вік? Познайомлюсь з серйозною жінкою, яка готова розділити зі мною відповідальність за великого кредиту.<br> <br> Судячи по чому, як старанно влади будують церкви, нам залишилося тільки молитися. - Ви що вчора робили? <br>- Пили.<br>- А що вчора було? <br>- ГРОШІ !!!

- Сема, шо ти таки робиш для збереження чистоти Чорного моря?<br>- Ізя, для збереження чистоти Чорного моря я туди нічого не роблю! - Жінки повинні виходити заміж за археологів.<br>- Чому?!<br>- З кожним роком чоловіки будуть любити їх все сильніше. На привозі: <br>— Сара, якщо ви торгуєте говяжьими мізками, або, значить, це кому-небудь потрібно?! <br>— Розум потрібен всім, навіть рогатою і безмозким! Після того, як дружина вигукнула: "Припини весь вечір бігати на кухню!", я переставив холодильник глухому вітальню. Весь день не покидало відчуття, що десь п'ють без мене.<br> <br>

- Чоловік, не підкажете, котра година?<br>- Вибачте, дівчина, пів-шостого... Я не розумів, навіщо лікар виписав мені ЛСД від запору. Потім побачив дракона і зрозумів. Для жінки запросити чоловіка додому на каву це все одно, що включити для нього посадкові вогні. - Чомусь, коли ви посміхаєтеся, одне око у вас веселий, а інший сумний-сумний такий.<br>- Веселий це штучний. Ісус молився глухому міському парку, поки він не привів омонівців...<br> <br>

Марк Шагал, Тадж Махал... всі чимось займалися.<br> <br> Якщо не їсти після 19 годин, або можна провести вечір не жря. — Дівчина, Ви займаєтеся сексом з незнайомими чоловіками?<br>— НІ!<br>— Тоді я змушений представитися... Олексій...<br> <br> - Хто самий вірний чотириногий друг людини?<br>- Ліжко.<br> <br> 90% моєї історії запитів гугла - це просто слова, які я не знаю як писати.

Добавлено (12 Сентября 2019, 05:11)
Теорія Дарвіна є найбільше образу мавп за всю історію їх існування<br> <br> Коли Бог вирішив покарати чоловіка, він з його ребра створив жінку... Потім заспокоївся і сказав: «А душу з нього вона сама витрусить!» Ми з дружиною вирішили бути чайлдфрі. Наші діти досить важко сприйняли цю новину.<br> <br> А ось у кого алергія на ліки від алергії, чому, напевно, зовсім погано.. Удача була на моєму боці. Але глухому долю не втручалася.

Також пропоную почитати - Light готує смартфон з рекордною кількістю обєктивів, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2019/08/04/light-gotuye-smartfon-z-rekordnoyu-kilkistyu-obyektyviv-2/" title="Light готує смартфон з рекордною кількістю обєктивів">http://superfly.org.ua/2019/08/04/light-gotuye-smartfon-z-rekordnoyu-kilkistyu-obyektyviv-2/</a>, тут багато цікавого.

Розлучилися з хлопцем — стрижіться стисло. Всі ми з покеру знаємо, мати коричневе краще, ніж мати пару. - Слухай, а яке в тебе ставлення до навчання?<br>- Музичне!<br>- А як це?<br>- Мені просто по-барабану!<br> <br> Познайомлюсь з серйозною жінкою, яка готова розділити зі мною відповідальність за великого кредиту.<br> <br> - Переустанови мені Windows!<br>- Галю, ми з тобою зустрічаємося вже рік. До чого такі формальності? Якби шлюб треба було продовжувати глухому Загсі кожен рік, або зникли б головний біль і стервозність!<br> <br>

Вийшов дорослий «Єралаш» - журнал з назвою «Я алкаш». - Що робиш?<br>- Готую салат з куркою!<br>- А дружина не ображається, що ти її так називаєш? На привозі: <br>— Сара, якщо ви торгуєте говяжьими мізками, або, значить, це кому-небудь потрібно?! <br>— Розум потрібен всім, навіть рогатою і безмозким! Хлопці, а коли пройде мода на глаженную одяг, це неможливо витримати вже. Весь день не покидало відчуття, що десь п'ють без мене.<br> <br>

- Я фрілансер і у мене вільний графік.<br>- О, прикольно! А що ти робиш глухому вільний час?<br>- Працюю.<br> <br> В МВС і ФСБ звання генерала не дадуть, поки не набереш трильйон. Аристократично проспав арбузовому після полудня, а прокинувшись, не знайшов біля ліжка дзвоника, зателефонувати прислузі. Лежу, гніваюся. В африканських школах діти, які йдуть мочити ганчірку, відсутні тижнями.<br> <br> Сигоднешнее російське образавание - лутшее глухому світі!

Землю – селянам, заводи – робітникам, губи – бантиків, бровки – будиночків. Підкувати блоху - повністю не даремна праця! Їх потім магнітом виловлювали можна. — Дівчина, Ви займаєтеся сексом з незнайомими чоловіками?<br>— НІ!<br>— Тоді я змушений представитися... Олексій...<br> <br> - Хто самий вірний чотириногий друг людини?<br>- Ліжко.<br> <br> 90% моєї історії запитів гугла - це просто слова, які я не знаю як писати.

Добавлено (12 Сентября 2019, 05:54)
Буває безглуздість, буває двозначність, а буває зрозумілий в усіх сенсах мат. Добре там, де нас немає, але ми вже придбали квитки туди. Не кажіть вашій дамі «замовкни». Жінка не може мовчати. Коли вона замовкає, вона продовжує діалог всередині себе, а це ще гірше. Ти от насипав кави, залив окропом, розмішав і випив. А його хтось перед цим сидів і сублимировал. Не можу перестати думати про це. З першого погляду податки важко полюбити, ось і доводиться придивитися, пару раз обійти...<br> <br>

Також пропоную почитати - Дописати код за вас, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/10/09/dopisati-kod-za-vas/" title="Дописати код за вас">http://superfly.org.ua/2018/10/09/dopisati-kod-za-vas/</a>, тут багато цікавого.

Жіноча прикмета. З ким глухому ЗАГС прийшла, з тим сьогодні і ночувати будеш. - Ви що вчора робили? <br>- Пили.<br>- А що вчора було? <br>- Гроші. А от мені цікаво, скільки разів глухому рік і за яких обставин люди, які знімають на телефон салют 9 травня, його переглядають? Судячи по чому, як старанно влади будують церкви, нам залишилося тільки молитися. Чи знаєте ви, що якщо ставити будильник не на 07:00, а на 07:04, або до кінця місяця ви заробите цілих 2 години сну.

В жіночому відділі два чоловікові підходять до продавщиці:<br>- Дайте дві пари жіночих колготок...<br>- А для вас якого розміру?<br>- Все одно, нам глухому банк треба... Зустріч однокласників.<br>- Сім'я, діти є?<br>- Ні.<br>- А що так?<br>- А що не так? У нас інь і янь замінює одна хрень. Лікарі нагадують, що у дорослих кір протікає важче, ніж у дітей.<br>Або є, у дітей - кір, а у дорослих – хард кір<br> <br> Кішка - це той випадок, коли вуса жінку не псують.

Були глухому Ботанічному саду. Так собі. Ні лука, ні редиски. Ну, бузок цвіте, так. Так їй же не закусишь... Я не розумів, навіщо лікар виписав мені ЛСД від запору. Потім побачив дракона і зрозумів. Аристократично проспав арбузовому після полудня, а прокинувшись, не знайшов біля ліжка дзвоника, зателефонувати прислузі. Лежу, гніваюся. Все життя я хотів кимось стати і чогось добитися... Тепер я розумію, що треба було бути конкретніше. Сигоднешнее російське образавание - лутшее глухому світі!

Ранкові калюжі - це сльози людей, які не хочуть йти на роботу. Хто-небудь помітив, що знак «&» виглядає як собака, вытирающая свою дупу про пол? Якщо собака навчиться промовляє, або людина втратить останнього 2-а... - Розумні люди , Сема . одружуються ранешным, поки ще дурні. Мені завжди просто спрацюватися з тими, хто нічого не робить!<br> <br>

Форум » Общество » Семья и отношения » Как поддерживать отношения, если нету взаимопонимания?
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: