Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общество » Болталка » Кафе "Лук"
Кафе "Лук"
Ularis
Рядовой
Статус: Оффлайн

Хоть и живу в этом городе, но пока что не удавалось побывать в кафе "Лук". Вот и хотелось бы узнать мнение его посетителей об этом заведении и заодно решить, стоит ли туда ходить для того, чтобы отдохнуть, и в какие дни лучше посещать это кафе. Расскажите, поделитесь впечатлениями.
Karolina
Рядовой

Странно, что Вы не были в этом кафе. Это настоящая достопримечательность города. Если хотите просто отдохнуть, посидеть с друзьями в тихой обстановке, то посещать это заведение не советую в выходные, так как именно тогда там проводят дискотеки. А вот в остальное время можно смело насладиться атмосферой этого заведения.
Анжелика
Рядовой

Мне это кафе очень нравится у них получается шикарное мясо, да и вообще многое мне из их меню нравится. Всегда стараюсь попасть на летнюю трассу там шикарный вид на набережную Селенги.
Nikollnus
Рядовой

SEO Agentur Dresden

Seo Agentur Stuttgart: Moderne Werbemethoden

Seo Agentur Stuttgart seocialmedia.de erarbeitet eine individuelle Strategie fur die Forderung und fuhrt alle notwendigen Ma?nahmen durch. Wir wenden effektive Methoden der SEO-Forderung an. Wir bringen Ihre Webseiten in den TOP der Suchmaschinenergebnisse.

Heute gibt es drei Moglichkeiten um Webseiten-Promotion durchzufuhren. Jede von ihnen beeinflusst die verschiedenen Faktoren, die die Palette der SEO-Dienstleistungen der NAME-Agentur ausmachen: •
• Offpage
• Onpage
• Usability
Die Arbeit mit ihnen setzt eine bestimmte Spezifitat voraus, die durch Anderungen in den Merkmalen der Promotion vorgegeben wird.
SEO Agentur Stuttgart: Was enthalt die Optimierung?
SEO-Optimierung der Agentur seocialmedia.de lost zwei Aufgaben der Offpage Optimierung. Die erste besteht darin, eine geeignete Webseite fur die Backlink-Platzierung zu finden. Die Qualitat des Backlinks hangt direkt von der Autoritat der externen Webseite ab. Links aus seriosen Quellen sind fur SEO effektiver, gleichzeitig macht es jedoch keinen Sinn, sie auf „schwachen“ Quellen zu platzieren, da sie keine Ergebnisse bringen werden. Die zweite Aufgabe beschaftigt sich mit der Auswahl der korrekten Thematik. Sie sollte so viel wie moglich mit Ihrem Business zu tun haben. Unsere Mitarbeiter arbeiten eine Strategie aus, wie einzigartige Texte auf themenverwandten Webseiten gepostet werden.
Onpage Faktoren werden verschiedene Parameter bezeichnet, die beim Entwerfen einer Webseite verwendet werden: Layout, Verbundstrukturen, Wartung. Die Spezialisten unserer SEO-Agentur aus Stuttgart fuhren folgende Arbeiten aus:
- Seo Agentur Stuttgart
https://seocialmedia.de/seo-blog/131-seo-agentur-stuttgart-moderne-werbemethoden

anatoliefaddeev
Рядовой

Іноді так хочеться перезавантажити життя і відновити заводські налаштування - Віктор Іванович, Ви у нас людина досвідчена, от скажіть, що може б жахливіше примх гарної жінки?<br>- Примхи негарної жінки!<br> <br> Варто тільки вибрати собі пастуха, як мимоволі починаєш відчувати себе бараном. Придумав новий вид кави - антидепрэссо, правда там немає кави, тільки коньяк, але одне, комусь згодиться рецепт!<br> <br> — Знову бажаю млинці з чорною ікрою.<br>— Ти їла млинці з чорною ікрою?!<br>— Неї. просто знову бажаю.<br> <br>

Також пропоную почитати - Навіщо на дах автомобіля ставлять чорну мигалку, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/navishho-na-dah-avtomobilya-stavlyat-chornu-migalku/" title="Навіщо на дах автомобіля ставлять чорну мигалку">http://polyana.kiev.ua/navishho-na-dah-avtomobilya-stavlyat-chornu-migalku/</a>, тут багато цікавого.

У сніговика був комплекс неповноцінності через маленькі морквини. Багато білки-летяги планують краще випускника економічного Вузу. Оголошення: "Продається дворічний бульдог. Їсть все. Любить дітей".<br> <br> - Як навчитися промовляє "ні"?<br>- Дуже просто, згадайте свій ЗАГС. Тест: ви згодні з твердженням?<br>Я: ні<br>Тест: якщо "ні", або поясніть чому<br>Я: тоді згодна

Добрий ранок – це коли ти його проспав. Більшість росіян визнали фейком новина про ухвалення закону про фейкових новинах. - Дорога, можна я нап'юся і скажу хлопцям, що ти мені нічого не дозволяєш і взагалі зламала мені життя? <br>- Ні. Автомобіль не розкіш, а засіб стояння глухому пробках. Напишеш, що влада погано працює — засудять за образу. Напишеш, що працює добре — подпадешь під статтю за фейк.

Як пояснити іноземцю, що глухому російською мовою фрази "Він непорядна сволота" і "Він порядна сволота" означають одне і або ж? Краще недоспати, ніж переспати. Недосип можна доспати. Пересип отоспать не можна. Цікаво, антипрививочники ставлять антивірус на комп'ютер чи вони тільки своїх дітей ненавидять?<br> <br> - Коли весілля?<br>- На горизонті.<br>- А що таке горизонт?<br>- Горизонт - це уявна лінія, яка віддаляється від нас у міру наближення. Коли я відкрию свою приватну клініку, найдорожчою послугою глухому ній буде "Просто запитати".

— Ти мене розумієш? <br>— Розумію. <br>— Поясни мені. Сучасна медицина не лікує, а продовжує можливість вести неправильний спосіб життя.<br> <br> "Ще два млинчика, і розходимося!.." - шепотіли Ленке шви на спідниці.<br> <br> Названі оптимальні автомобілі для російських доріг. Ними виявилися БМП і танків. Загадка: чому лікар і вчитель завжди працюють на 1,5 ставки? Відповідь - тому що на одну їсти нічого, а на дві колись.<br> <br>

Добавлено (09 Сентября 2019, 01:11)
---------------------------------------------
Перше побачення. Дівчина:<br>- А чим ти займаєшся?<br>- Я акціонер!<br>- Оу! Ти купуєш акції?<br>- Ні. Я купую по акції. - Віктор Іванович, Ви у нас людина досвідчена, от скажіть, що може б жахливіше примх гарної жінки?<br>- Примхи негарної жінки!<br> <br> Варто тільки вибрати собі пастуха, як мимоволі починаєш відчувати себе бараном. Заплатив всі податки, хотів заснути спокійно, а не на чому - на нагом підлозі незручно. - Чим відрізняється начальник від сонця?<br>- У сонця між затемненнями є перерви.

Також пропоную почитати - Старий портьє наставляє молоду служницю готелі..., детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/starij-portye-nastavlyaye-molodu-sluzhnitsyu-goteli/" title="Старий портьє наставляє молоду служницю готелі...">http://polyana.kiev.ua/starij-portye-nastavlyaye-molodu-sluzhnitsyu-goteli/</a>, тут багато цікавого.

Депутати і бюрократією цінні речі набувають на коррупционе. Радянський лікар надавав допомогу, а російський лікар надає послугу.<br> <br> Вчора кинув пити. Сьогодні зрозумів, що трохи недобросо. - Як ти переносиш самотність?<br>- Оді-а-че-ство.<br> <br> Тест: ви згодні з твердженням?<br>Я: ні<br>Тест: якщо "ні", або поясніть чому<br>Я: тоді згодна

Так відразу і не скажеш, що станеться раніше: Великобританія вийде з ЄС або Україна туди увійде.<br> <br> Якщо ви переживаєте, що ваша дитина не знає номер вашого телефону, просто встановіть свій номер, пароль домашнього комп'ютера. - Зрозумій, за межами інтернету є життя!!! <br>- Скинь посилання. - Сима, шо ви робите сьогодні ввечері?<br>- Погоджуюся на всі!<br> <br> Напишеш, що влада погано працює — засудять за образу. Напишеш, що працює добре — подпадешь під статтю за фейк.

Виходить хірург з кабінету.<br>- А пацієнт живий?<br>- Так, а що?<br>- Я йому сказати щось хотіла.<br>- Ну, давайте я передам.<br>- А я на права здала? — Ти сам можеш вирішувати, ким тобі стати. <br>— Але, мам, я бажаю бути принцесою єдиноріжок.<br>— Ясно, значить юрист. чи Знаєте ви, що сокола, який щодня клював печінку у Прометея, взгромозди - Цироз? Одна з дивних речей у дорослому житті, - це мати улюблену конфорку, ніхто про це не говорить. — Хто був з тобою глухому скрутну хвилину?<br>— Вискарик..<br> <br>

- Скільки тобі, дівчинко? <br>- Арбузовому краеглухому. Сім'я - це розмовляти з людиною, яка сидить глухому туалеті. "Ще два млинчика, і розходимося!.." - шепотіли Ленке шви на спідниці.<br> <br> Названі оптимальні автомобілі для російських доріг. Ними виявилися БМП і танків. - А що значить 6-ий розряд у охоронця?<br>- Це значить, що він вже вирішує кросворди з "Науки і життя"!

Добавлено (09 Сентября 2019, 01:12)
Іноді так хочеться перезавантажити життя і відновити заводські налаштування - У мене один письменник. З прізвищем йому не пощастило. Публікується під псевдонімом Сидоров.<br>- Що ж у нього за прізвище таке?<br>- Толстой він. Варто тільки вибрати собі пастуха, як мимоволі починаєш відчувати себе бараном. Ніколи не розумів послуги бронювання готелів. Кому взагалі потрібен броньований готель? Я їду відпочивати, а не на війну. Чоловік п'є глухому трьох випадках: коли погано – з горя, коли добре – від радості і, коли все нормально – від нудьги.

Також пропоную почитати - 26 підозрілих випадків, коли Матриця вийшла з ладу і породила дивні збіги, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/26-pidozrilih-vipadkiv-koli-matritsya-vijshla-z-ladu-i-porodila-divni-zbigi/" title="26 підозрілих випадків, коли Матриця вийшла з ладу і породила дивні збіги">http://polyana.kiev.ua/26-pidozrilih-vipadkiv-koli-matritsya-vijshla-z-ladu-i-porodila-divni-zbigi/</a>, тут багато цікавого.

Депутати і бюрократією цінні речі набувають на коррупционе. Із владою як з смачною їжею – наївся, і ще хочеться! Що потрібно моїй дівчині, щоб за одну хвилину зламати ноутбук:<br>1. Ноутбук<br>2. Одна хвилина Питання для першого побачення:<br>"Чи займаєтеся ви терапією своїх психотравм або збираєтеся проектувати все це лайно на мене?". Ми з дружиною були щасливі 20 років, a потім ми познайомилися...

Тримай онучок. Коли ти народився, я купив цей відеомагнітофон тобі на весілля. Якщо уявляти, що зоопарк - це в'язниця для звірів, які вчинили злочин, екскурсія стає набагато цікавіше. Посваритися з розумною людиною так само важко, як помиритися з дурним.<br> <br> Автомобіль не розкіш, а засіб стояння глухому пробках. Напишеш, що влада погано працює — засудять за образу. Напишеш, що працює добре — подпадешь під статтю за фейк.

Жінки окилограмилась, чоловіки остограмились.<br> <br> Пєсков заявив, що поняття кровної помсти глухому правовому полі немає. А про себе подумав: "Тому що немає і правового поля". Цікаво, антипрививочники ставлять антивірус на комп'ютер чи вони тільки своїх дітей ненавидять?<br> <br> Одна з дивних речей у дорослому житті, - це мати улюблену конфорку, ніхто про це не говорить. — Хто був з тобою глухому скрутну хвилину?<br>— Вискарик..<br> <br>

Вовочка та Машенька замкнулися глухому темній кімнаті... Бабай був глухому ШОЦІ!!! Сім'я - це розмовляти з людиною, яка сидить глухому туалеті. Купив куртку фісташкового кольору, і не можу її розстебнути. Названі оптимальні автомобілі для російських доріг. Ними виявилися БМП і танків. Вовка годують ноги, а даїшника - дороги.

Добавлено (09 Сентября 2019, 01:46)
щоранку я випиваю склянку води. А сьогодні випадково випив склянку горілки. Такого доброго ранку у мене ще не було!<br> <br> Я прокинувся вночі, <br>Шоб попити води, <br>Але з темряви вийшли <br>Демони їжі! Варто тільки вибрати собі пастуха, як мимоволі починаєш відчувати себе бараном. Заплатив всі податки, хотів заснути спокійно, а не на чому - на нагом підлозі незручно. — Знову бажаю млинці з чорною ікрою.<br>— Ти їла млинці з чорною ікрою?!<br>— Неї. просто знову бажаю.<br> <br>

Також пропоную почитати - Божена Ринський після смерті чоловіка потрапила в лікарню, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/bozhena-rinskij-pislya-smerti-cholovika-potrapila-v-likarnyu/" title="Божена Ринський після смерті чоловіка потрапила в лікарню">http://polyana.kiev.ua/bozhena-rinskij-pislya-smerti-cholovika-potrapila-v-likarnyu/</a>, тут багато цікавого.

Депутати і бюрократією цінні речі набувають на коррупционе. Радянський лікар надавав допомогу, а російський лікар надає послугу.<br> <br> Вчора кинув пити. Сьогодні зрозумів, що трохи недобросо. - Як ти переносиш самотність?<br>- Оді-а-че-ство.<br> <br> Тест: ви згодні з твердженням?<br>Я: ні<br>Тест: якщо "ні", або поясніть чому<br>Я: тоді згодна

Так відразу і не скажеш, що станеться раніше: Великобританія вийде з ЄС або Україна туди увійде.<br> <br> Гидрометеорологи - глухому шоці. Адже половина їхніх новин - фейкові! - Дорога, можна я нап'юся і скажу хлопцям, що ти мені нічого не дозволяєш і взагалі зламала мені життя? <br>- Ні. - Дід, як ви жили без інтернету?<br>- Як-як, дірку глухій стіні лазні свердлили. Час, звичайно, лікує, але доктор зробить це набагато швидше.

Виходить хірург з кабінету.<br>- А пацієнт живий?<br>- Так, а що?<br>- Я йому сказати щось хотіла.<br>- Ну, давайте я передам.<br>- А я на права здала? Пєсков заявив, що поняття кровної помсти глухому правовому полі немає. А про себе подумав: "Тому що немає і правового поля". чи Знаєте ви, що сокола, який щодня клював печінку у Прометея, взгромозди - Цироз? Одна з дивних речей у дорослому житті, - це мати улюблену конфорку, ніхто про це не говорить. – Рядовий Транзистор!<br>– Я!<br>– Вийти з ладу!

Вовочка та Машенька замкнулися глухому темній кімнаті... Бабай був глухому ШОЦІ!!! Відтепер політичних повій наказано вважати політичними трупами. "Ще два млинчика, і розходимося!.." - шепотіли Ленке шви на спідниці.<br> <br> Масляна скінчилася, але всякі опудала продовжують жити. Загадка: чому лікар і вчитель завжди працюють на 1,5 ставки? Відповідь - тому що на одну їсти нічого, а на дві колись.<br> <br>

dmitbabackov
Рядовой

Дружина – чоловікові:<br>- Паростки глухому магазин за молоком, візьми дві пляшки...<br>- А скільки молока?<br> <br> Дружина каже, що я алкаш, тому, що бухають кожен день. Бреше звичайно. Користується тим, що я нічого не пам'ятаю. Важливою справою у нас займаються тільки важливі люди. А хотілося б, щоб розумні.<br> <br> – Де працюєш?<br>– Глухому Яндексі.<br>– І чим займаєшся?<br>– Логістикою.<br>– А детальніше?<br>– Вдень їжа, а вночі таксі. — Скільки для вас років?<br>— Мені ближче до тридцяти, ніж до двадцяти п'яти.<br>— А точніше?<br>— П'ятдесят п'ять.

Також пропоную почитати - Історія засудженого до смерті, якого тричі не зуміли стратити, детальніше тут <a href="http://polyinform.zp.ua/istoriya-zasudzhenogo-do-smerti-yakogo-trichi-ne-zumili-stratiti/" title="Історія засудженого до смерті, якого тричі не зуміли стратити">http://polyinform.zp.ua/istoriya-zasudzhenogo-do-smerti-yakogo-trichi-ne-zumili-stratiti/</a>, тут багато цікавого.

- Ізя, ти хотів би прожити мільйон років?<br>- А всього чи ще?<br> <br> Котів, які живуть глухому магазині, співробітники кличуть Мурчендайзер і Муркетолог. Я так ненавидів понеділки, що вирішив піти з офісу у фріланс.<br>Тепер я однаково ненавиджу всі дні тижня. - Батюшка, звідки у вас така дорога машина?<br>- Накадил. Погодьтеся, якось двозначно звучить: "Екскурсія по найкрасивіших місцях Нурсултана".

- А Петька у мене м'ячик відібрав і не отдаееет :(((<br>- По-моєму, футболіст ви так собі.<br> <br> "Армата" поки поступається кращим американським зразкам, глухому яких встановлені також туалети для жінок, інвалідів, трансгендерів та мігрантів. - А я тиждень тому глухому Москві була.<br>- Брешеш, я теж глухому цей час там була і тебе там не бачила. - Називати корупціонера злочинцем - це неповага до державної влади! - сказав депутат і задумався: не ляпнув він чогось зайвого? Немає дівчини, яка не хоче відносин. Є дівчина, яка не хоче відносин з тобою.

У наш час до життя потрібно ставитися або з гумором, або з психіатром.<br> <br> - А ти на Бентлі катався?<br>- Так було раз, коли на червоний переходив. Люблю дивитися індійські фільми про Другу світову війну.<br>Особливо коли Гітлер співає і танцює. Британія не хоче виходити з Євросоюзу, грюкнувши дверима. <br>Вона хоче просто плескати дверима. Жінка легкої поведінки - Lady light!<br> <br>

Змішувати людей з брудом дозволено лише лікарям-бальнеологам. Ви тільки подивіться на скільки крути ці китайці! У їх навіть алфавіт складається з символів тату!<br> <br> Якби не тиснява глухому маршрутці, або взагалі особистому житті не було б... Так лінь було купувати собі ремінь на джинси, що я просто розжирів.<br> <br> Ось так завжди, тільки почнеш працювати, обов'язково хто-небудь розбудить!

Добавлено (09 Сентября 2019, 12:24)
Дружина – чоловікові:<br>- Паростки глухому магазин за молоком, візьми дві пляшки...<br>- А скільки молока?<br> <br> Близько третини росіян бояться втратити роботу за штучного інтелекту.<br>Дарма бояться, ніякої інтелект за 15 тыр працювати не буде.<br> <br> - Доброго ранку! А під який трек ви прокидаєтеся?<br>- Під перфоратор! Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку. — Скільки для вас років?<br>— Мені ближче до тридцяти, ніж до двадцяти п'яти.<br>— А точніше?<br>— П'ятдесят п'ять.

Також пропоную почитати - Прототипи мушкетерів Дюма. Хто вони?, детальніше тут <a href="http://polyinform.zp.ua/prototipi-mushketeriv-dyuma-hto-voni/" title="Прототипи мушкетерів Дюма. Хто вони?">http://polyinform.zp.ua/prototipi-mushketeriv-dyuma-hto-voni/</a>, тут багато цікавого.

Чи Не краще замість того, щоб перейменовувати Астану глухому Нурсултан, просто додати до назви "витесь". Ну че, один раз живемо, або головою подумаємо? Уявляєте, а якщо б Назарбаєва охрестили Ігор.<br> <br> - Глухому Росії знову відмінок губернаторів. <br>- Напевно, у їх не було щеплень. <br>- Від кору? <br>- Ні, від хабарів. Мама кричить дитині з балкона:<br>- Сергію, ти збираєшся йти додому?!<br>- Так, збираюся.<br>- І довго будеш збиратися?<br>- Ще пару годинок!<br> <br>

- А Петька у мене м'ячик відібрав і не отдаееет :(((<br>- По-моєму, футболіст ви так собі.<br> <br> Гросмейстера докоряє його дружина:<br>- Ти глухому життя нічого важче пішаки не тримав!<br>- Як,- дивується він,- а ферзя?<br> <br> - А я тиждень тому глухому Москві була.<br>- Брешеш, я теж глухому цей час там була і тебе там не бачила. - Називати корупціонера злочинцем - це неповага до державної влади! - сказав депутат і задумався: не ляпнув він чогось зайвого? Немає дівчини, яка не хоче відносин. Є дівчина, яка не хоче відносин з тобою.

А що, якщо ефект дежавю відбувається тому, що арбузовому того, як ми народжуємося, нам показують рекламний спойлер нашого життя? Більшість людей не знають, до якої мети прагнуть, але вірять, що її можна досягти, якщо пограти шрифтами. Люблю дивитися індійські фільми про Другу світову війну.<br>Особливо коли Гітлер співає і танцює. — Ти така красива <br>— Ти всім дівчатам говориш це на побаченні?<br>— Тихо! Я говорю по телефону Сонце яскравіше світить, пташки голосніше цвірінькають, депутати переведення часу знову обговорити надумали - всі ознаки весни!

А адже давня офіційна новина про або, що пенсійної реформи не буде - глухому підсумку виявилася фейком... Ти можеш не дивитися телевізор, але будеш мати справу з тими, хто його дивиться. Організм працює як годинник. Спочатку як цифрові, потім як механічні, а під кінець життя як пісочний. - Ваше сімейне становище?<br>- Сплю глухому ліжка по діагоналі. Жіночий алкоголізм найстрашніший. Він не лікується. У мене дід помер від жіночого алкоголізму.

tolliraida
Рядовой

У Росії на уроках праці школярі роблять табуретки, а глухому Китаї -<br>збирають айфони. Хто шукає, той завжди займе. Не кажіть вашій дамі «замовкни». Жінка не може мовчати. Коли вона замовкає, вона продовжує діалог всередині себе, а це ще гірше. — Правда, що чоловіки люблять очима? <br>— Звичайно <br>— А темні окуляри навіщо носять? <br>— Охороняються! З першого погляду податки важко полюбити, ось і доводиться придивитися, пару раз обійти...<br> <br>

Також пропоную почитати - Як створити rss для свого сайту, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2019/02/27/yak-stvoriti-rss-dlya-svogo-sajtu/" title="Як створити rss для свого сайту">http://superfly.org.ua/2019/02/27/yak-stvoriti-rss-dlya-svogo-sajtu/</a>, тут багато цікавого.

Ніхто не бачить як плаче той, хто йде по життю сміючись. Ніхто не чує скільки матів говорить той, хто пише «так, зараз зроблю».<br> <br> Працівник моргу, переспавши з фригідною дівчиною, ніби й не йшов з роботи. Про страшненьких финалистках конкурсів краси:<br>- Судді очевидно щось курили...<br>- Учасниці очевидно щось смоктали. Я все віддам, але де мені взяти?<br> <br> - Не нервуй! Нервові клітини <br> не відновлюються!<br>- Не будь дуже розумною. Зуби теж!

Вийшов дорослий «Єралаш» - журнал з назвою «Я алкаш». Судячи за доходами депутатів, світової наркотрафік проходить через Держдуму, а судячи за прийнятими законами, там і закінчується. У нас інь і янь замінює одна хрень. Після того, як дружина вигукнула: "Припини весь вечір бігати на кухню!", я переставив холодильник глухому вітальню. Кішка - це той випадок, коли вуса жінку не псують.

Зрозумів, що дівчина мені змінила, знайшовши вдома чоловічого волосся. Або, що він чоловічий, я зрозумів, коли побачив, що він стирчить з чоловікові. В МВС і ФСБ звання генерала не дадуть, поки не набереш трильйон. Аристократично проспав арбузовому після полудня, а прокинувшись, не знайшов біля ліжка дзвоника, зателефонувати прислузі. Лежу, гніваюся. - Чомусь, коли ви посміхаєтеся, одне око у вас веселий, а інший сумний-сумний такий.<br>- Веселий це штучний. Сигоднешнее російське образавание - лутшее глухому світі!

Ранкові калюжі - це сльози людей, які не хочуть йти на роботу. Бісять невпевнені глухому собі чоловіки. Я особисто завжди впевнений, що у мене нічого не вийде. Якщо дівчина дуже ображена, вона все одно скаже: «Все нормально», але з отаким виразом обличчя, ніби прокляла тебе чотири рази. - Хто самий вірний чотириногий друг людини?<br>- Ліжко.<br> <br> 90% моєї історії запитів гугла - це просто слова, які я не знаю як писати.
believealexeichuk
Рядовой

Держава вирішила завертіти гайки, коли вже спижжены болти. Не багато того, що дурненька, так ще повна. Список важливих справ на сьогодні: <br>1. Не сьогодні Якщо у дівчат ноги ростуть від вух, або де ж у їх вуха?<br> <br> Штірліц витяг записку Мюллера з шафи. Мюллер при цьому дико верещав!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/krasunya-z-charivnim-golosom-ridkisni-foto-molodoyi-vitni-hyuston-z-1980-h/" title="Красуня з чарівним голосом: рідкісні фото молодої Вітні Хюстон з 1980-х">http://24zp.org.ua/krasunya-z-charivnim-golosom-ridkisni-foto-molodoyi-vitni-hyuston-z-1980-h</a>, тут багато цікавого.

Справжня трагедія сучасної дівчини - це коли виходиш заміж по любові, а потім виявляєш, що у цього козла ні гроша за душею. - Мені церква палити кинути допомогла!<br>- Ого! А як?<br>- Та я коли дізнався хто сигаретний бізнес тримає - тут же куріння як рукою відбило. Вечір. Дружина каже чоловікові:<br>- Дорогий, не хотілося б тебе засмучувати, але більше зайнятися нічим. А пам'ятаєте, арбузовому винаходу Інтернету, ми замислювалися, що причина тупості - брак інформації? Так от, ми помилялися! - Ви п'єте, коли ви на чергуванні?<br>- Ні глухому жодному разі. Я вже приходжу п'яним.

Нова послуга агентств нерухомості - продаж авто, що стоять глухому пробках. Новий національний мегапроект на 10 трлн. руб. - воду з районів затоплення будуть перекидати глухому зону лісових пожеж. Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. Дзвінок глухому службу техпідтримки:<br>- Дівчина, а тепер що робити?<br>- Тепер наберіть шість нулів.<br>- Які шість нулів?<br>- Та будь-які!<br> <br> Боротьба з корупцією по-російськи!<br>Викликає начальник до себе підлеглого і каже: "Не по чину береш!".

- Ну, ти Василь Іванич, і дуб!<br>- Так, Петька, ми – Чапаевы – могутні! Поки заїка намагався вимовити слово "Гулівер", до нього злетілися всі голуби району. - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? - Що це у вас таке незрозуміле – ні риба, ні м'ясо?<br>- Це компот! "Курячі Сосиски". Прочитав складу - це є не можна. Може вони курячі, тому що їх потрібно палити?

"Промокашка" з "Місця зустрічі змінити не можна": Ну так і я зможу, ти нам "Групу крові" зіграй!<br> <br> Держдума дозволила росіянам полювати з луками. Дивись, Робінгуди потягнуться до Рубльовському шосе відновлювати справедливість.<br> <br> Забув сказати своїм серверів, що пенсійний вік підвищили і їм тепер працювати потрібно не 10, а 15 років арбузовому виходу на пенсію... З появою смартфонів блондинкам стали набагато більше читати і писати. Правда, одне і або ж. Дивно, але "Я тобі не раджу..." - рада.

Добавлено (14 Сентября 2019, 23:37)
Якщо тобі дуже добре платять за або, щоб ти нічого не робив, значить, ти працівник слідчих органів. У Росії на держслужбі не буває службових романів тому, що там скрізь працюють родичі. Мені недавно зробили кредитну пропозицію, скоро кредитна весілля.<br> <br> Якщо у дівчат ноги ростуть від вух, або де ж у їх вуха?<br> <br> Штірліц витяг записку Мюллера з шафи. Мюллер при цьому дико верещав!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/do-direktora-tsirku-prihodit-zhinka-malenka-vutlenka-v-okulyarah-bozhij-oduvanchik/" title="До директора цирку приходить жінка — маленька, вутленька, в окулярах —божий одуванчик...">http://24zp.org.ua/do-direktora-tsirku-prihodit-zhinka-malenka-vutlenka-v-okulyarah-bozhij-oduvanchik</a>, тут багато цікавого.

Годі вже є парові котлетки. Пора перебігає на електричні!<br> <br> - Мені церква палити кинути допомогла!<br>- Ого! А як?<br>- Та я коли дізнався хто сигаретний бізнес тримає - тут же куріння як рукою відбило. Вечір. Дружина каже чоловікові:<br>- Дорогий, не хотілося б тебе засмучувати, але більше зайнятися нічим. А пам'ятаєте, арбузовому винаходу Інтернету, ми замислювалися, що причина тупості - брак інформації? Так от, ми помилялися! - Ви п'єте, коли ви на чергуванні?<br>- Ні глухому жодному разі. Я вже приходжу п'яним.

Нова послуга агентств нерухомості - продаж авто, що стоять глухому пробках. Серед дур є краса які дурепи. Дружина слухала казку чоловіка про те, як він всю ніч бухав з Коляном, і мовчала як риба. Колян глухому шафі теж мовчав. Оголошення: "Втрачена теща. Повернув - вб'ю." Деякі з жінок віддають перевагу екологічно чистий вид транспорту - мітлу.

Знайдені кістки хлопчика, вихованого вовками. Здоров'я - це така штука, яку бережуть, коли його вже немає, і цілеспрямовано підривають, коли воно ще є. - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? Лікарі влаштували страйк і вийшли на мітинг, але ніхто не зміг зрозуміти їх вимог за написами на плакатах. "Курячі Сосиски". Прочитав складу - це є не можна. Може вони курячі, тому що їх потрібно палити?

Ніколи не треба заважати пива з горілкою! Алкоголь унікальна речовина: увечері він отрута, а вранці - протиотруту! Пенсійна реформа: так як грошей стало не багато, всі отримають по e-балу.<br> <br> - Мій дід з голими руками на фашистів ходив!<br>- Ти ж казав - на ведмедя?<br>- Ти б бачив цього ведмедя... Справжній фашист!<br> <br> Депутати запропонували законодавчо заборонити чоловікам прогулюється по вулицях з голим торсом. Що типово, про жінок не виголосили ні слова<br> <br>

Добавлено (14 Сентября 2019, 23:51)
Держава вирішила завертіти гайки, коли вже спижжены болти. Не багато того, що дурненька, так ще повна. Список важливих справ на сьогодні: <br>1. Не сьогодні — Я знайшла глухому твоїй кишені патрони і записку на арабському!<br>— Взагалі–або це ректальні свічки і рекомендації лікаря! Нерозумно приймати близько до серця або, що можна послати глухому дупу.

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/mertvi-kachki-perekonali-trampa-vislati-rosijskih-diplomativ/" title="Мертві качки переконали Трампа вислати російських дипломатів">http://24zp.org.ua/mertvi-kachki-perekonali-trampa-vislati-rosijskih-diplomativ</a>, тут багато цікавого.

І хочеться, і Коля тут... - Привіт, що без настрою?<br>- Так ось тебе зустрів.<br>- Така ж фігня. - Скільки тобі було років, коли ти глухому перший раз поцілувався?<br>- 25... Зараз мені 24, але я сподіваюся... А пам'ятаєте, арбузовому винаходу Інтернету, ми замислювалися, що причина тупості - брак інформації? Так от, ми помилялися! - Ви п'єте, коли ви на чергуванні?<br>- Ні глухому жодному разі. Я вже приходжу п'яним.

Звичайно, я знав, що вона заміжня, але навіщо було тягнути на побачення чоловіка?<br> <br> Новий національний мегапроект на 10 трлн. руб. - воду з районів затоплення будуть перекидати глухому зону лісових пожеж. В якому віці у жінок між ніг починає рости мітла?<br> <br> Дзвінок глухому службу техпідтримки:<br>- Дівчина, а тепер що робити?<br>- Тепер наберіть шість нулів.<br>- Які шість нулів?<br>- Та будь-які!<br> <br> - Ти справді дурний чи це імідж?

- Ну, ти Василь Іванич, і дуб!<br>- Так, Петька, ми – Чапаевы – могутні! Якось одна дівчинка лизнула качелі і... обпекла язик. Бо нєфіг глухому Ізраїлі влітку гойдалки лизати! - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? - Що це у вас таке незрозуміле – ні риба, ні м'ясо?<br>- Це компот! Перейменував на комп'ютері папку "Розібрати" глухому "Архів" і тепер не парюся.<br> <br>

"Промокашка" з "Місця зустрічі змінити не можна": Ну так і я зможу, ти нам "Групу крові" зіграй!<br> <br> Христина знала собі ціну, але напередодні вихідних, ввечері глухому барі влаштовувала "чорну п'ятницю"! Пенсійна реформа: так як грошей стало не багато, всі отримають по e-балу.<br> <br> Нарешті-то хороша новина для пенсіонерів - на Мальдіви тепер можна їхати без візи! Депутати запропонували законодавчо заборонити чоловікам прогулюється по вулицях з голим торсом. Що типово, про жінок не виголосили ні слова<br> <br>

Добавлено (15 Сентября 2019, 00:15)
Динозаври жили довго і щасливо, і вимерли глухому один день. - Ти обіцяв одружитися на мені цього літа! <br>- Давай будемо чесні, хіба це літо?.. Список важливих справ на сьогодні: <br>1. Не сьогодні - Я навіть не знаю, як висловити для вас мою подяку. <br>- З тих пір, як людство вигадало гроші, це закінчило бути проблемою. Нерозумно приймати близько до серця або, що можна послати глухому дупу.

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/yak-lyudsku-povedinku-mimikruye-pid-navkolishnye-seredovishhe/" title="Як людську поведінку мімікрує під навколишнє середовище">http://24zp.org.ua/yak-lyudsku-povedinku-mimikruye-pid-navkolishnye-seredovishhe</a>, тут багато цікавого.

– Дурень ти і жарти в тебе тупі!<br>– Виходь за мене заміж...<br>– Ой, вибач мене, будь ласка. Ти серйозно?<br>– Жартую, жартую... - Мені церква палити кинути допомогла!<br>- Ого! А як?<br>- Та я коли дізнався хто сигаретний бізнес тримає - тут же куріння як рукою відбило. Вечір. Дружина каже чоловікові:<br>- Дорогий, не хотілося б тебе засмучувати, але більше зайнятися нічим. Сорок п'ять - баба нібито знову. Я був впевнений, що худну, бо мої штани почали сповзати. Але виявилося, що це мій живіт штовхає їх вниз.<br> <br>

Коли повернулися діти, собака прикинулася мертвою. Кіт - не встиг. - Знаєш, чоловіки глухому ліжку бувають двох видів: як повнометражний фільм і як короткометражний.<br>- Ну а твій-то як?<br>- А мій - як гифка.<br> <br> Дружина слухала казку чоловіка про те, як він всю ніч бухав з Коляном, і мовчала як риба. Колян глухому шафі теж мовчав. <br>Що означає "Дивишся глухому книгу, а бачиш фігу"? Заначка пропала! Деякі з жінок віддають перевагу екологічно чистий вид транспорту - мітлу.

Ранковий тролейбус пахне перегаром, а вечірній – глодом. Добре там, де нас не це саме.<br> <br> - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? Лікарі влаштували страйк і вийшли на мітинг, але ніхто не зміг зрозуміти їх вимог за написами на плакатах. Остерігайтеся тих, хто стверджує, що перед зустріччю не можна їсти часник. Швидше за все це вампіри.

Фото сім'ї глухому автомобілі, підпис до фото:<br>- Вже шостий годину їдемо зі столиці додому. Поки Москва!<br>- Кому пропустила після поки.<br>- Ні. Ну якщо Джеймса Бонда хочуть зробити жінкою, або що заважає Безрукову зіграти Анну Кареніну? - Бажаю кота завести.<br>- Слухай, кіт - це серйозно, на все життя. Спершу спробуй одружитися. Лайфхак. Якщо ви не зможете заснути, або послухайте мелодію будильника. Депутати запропонували законодавчо заборонити чоловікам прогулюється по вулицях з голим торсом. Що типово, про жінок не виголосили ні слова<br> <br>

Форум » Общество » Болталка » Кафе "Лук"
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: