Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Общество » Работа, Карьера » Тренинги
Тренинги
tsaregorodtseva
Рядовой
Статус: Оффлайн

У жінок хоч жіноча логіка, у чоловіків і такої немає.<br> <br> "Пальчики оближеш", - свідчили глухому їдальні, де не було серветок. - Алло! Це центр зайнятості? <br>- Так. <br>- Можна у вас зайняти?! - Маша, ти що так дивно хліб ріжеш: або великими шматками, або малеханькими? <br>- Ти ж сам хотів різноманітності глухому їжі!<br> <br> Будь-яка піца з грибами, якщо почекати довше.<br> <br>

Також пропоную почитати - Привітання з днем народження 60, детальніше тут <a href="http://thule.kiev.ua/2018/06/21/privitannya-z-dnem-narodzhennya-60-2/" title="Привітання з днем народження 60">http://thule.kiev.ua/2018/06/21/privitannya-z-dnem-narodzhennya-60-2/</a>, тут багато цікавого.

У продажу є три види упаковок антибіотиків: пігулки, ампули та бройлери. Я або отримую що бажаю, або починаю хотіти щось простіше. -Доктор, а якщо глухому боці коле, що робити?<br>-Їдьте глухому Єреван або Тифліс. Може, і перестане колоти.<br> <br> Виправленому вірити.<br>Пластичний хірург<br> <br> І у тебе може бути таке ж тіло, як у мене. Просто треба жерти побільше і поменше рухатися.<br> <br>

Крок, рись, інохідь, галоп - ось такою різноманітною може бути жінка глухому позі наїзниці. Оголошення.<br>Фірма виконає лакофарбові роботи глухому квартирі вашої тещі.<br>Токсичність гарантуємо. 9 грам важить не тільки куля, але і рятує скальпель хірурга.<br> <br> Глухому ліжку:<br>- А що далі робити?<br>- Погуглити... Доросле життя - це гадати що буде раніше: нервовий зрив або зарплата.

Люби своїх ворогів, хоча б заради того, щоб діяти їм на нерви. - У вас є проблеми з алкоголем?<br>- Доктор, у мене і без алкоголю купа заморочок! Українські ЗМІ: «Збірна Росії з хокею ганебно виграла у США 4:3, а не 10:0». Не потрібно боятися зробити помилку, потрібно боятися так нічого і не зробити. Лайфхак: <br>Зробіть ляльку вуду - свою копію.<br>Укладіть її спати раніше.

Чому прибирання називається генеральною, якщо глухому ній не взяв участь жоден генерал? Драматург пише одну п'єсу, режисер ставить іншу, а глядач дивиться третю.<br>© Едвард Радзинський Не важливо з якої ноги ти встанеш, лише б не з нар. Із понеділка кидаю пити, курити і брехати собі, що з понеділка кидаю пити, курити і брехати собі, що з понеділка... У Москві на Патріарших ставках буде встановлено символ "Розмовляти з незнайомцями заборонено".
baranchikovaema
Рядовой

Стюардеса так толком нічого і не виголосила...<br>Лише мовчки прикурила про палаючу обшивку.<br> <br> Мене трохи хвилює, що ніхто з моїх однокласників не сів. Тому що чисто математично отаким однокласником можу бути я. До космонавтів, перебравшим на орбіті, Білка "приходить" удвох зі Стрілкою.<br> <br> Ізя, зустрівшись з Сарою, розділ її очима - жахнувся і швидко одягнув її назад. - Та йолки-палки, у нього російська мова не рідна?<br>- Приймальний!

Також пропоную почитати - Чого я боюся найбільше не світлі (8 фото), детальніше тут <a href="http://p-dir.net.ua/chogo-ya-boyusya-najbilshe-ne-svitli-8-foto/" title="Чого я боюся найбільше не світлі (8 фото)">http://p-dir.net.ua/chogo-ya-boyusya-najbilshe-ne-svitli-8-foto/</a>, тут багато цікавого.

- де Ти зберігаєш свої гроші?<br>- Глухому основному глухому пам'яті. — Як схрестити свиню та корову?<br>— З допомогою м'ясорубки. Глухому автобусі.<br>- Дівчино, ви виходите?<br>- Ох, не бере ніхто! Як казав мій старшина:<br>"Ви поки копайте тут, а я піду довідаюся, де треба!"<br> <br> Щоб забезпечити собі старість, треба занапастити молодість!<br> <br>

Бензин подорожчав, тому що подорожчала транспортування бензину з-за подорожчання бензину. Віддаю перевагу носити одяг яскравих кольорів, переважно яскраво-чорну. - Я б із задоволенням грав з тобою глухому інтелектуальної дуелі. Але ти, як я бачу, без зброї.<br> <br> Щоб жити ближче до Лос-Анджелесу, Дана Борисова переїхала з Москви глухому Брянськ.<br> <br> Батьківщина - це де ти живеш, а держава - як живеш.

- Як у тебе справи?<br>- Глухому шоколаді! А у тебе?<br>- Ну... колір, глухому общем-то, такий же... У школах Люксембургу такий предмет, як географія Люксембургу, проходять за 17 хвилин. Життя як зарплата: дитинство – це аванс, зрілість – получка, старість – надія на премію.<br> <br> Хочеш досягти глухому життя більше, ніж або, про що мріяв - не мрій ні про що. А чи знаєте Ви, що що 90% людей не помічають глухому цьому тексті повторення слова "що" глухому самому початку.<br> <br>

- Як я тебе впізнаю?<br>- Я буду глухому рожевої хутряній жилетці.<br>- Слухай, я сьогодні не зможу і навряд чи взагалі коли-то зможу. Дієтолог-оптиміст сказав пацієнту, що він наполовину повний. Вчора була на сповіді... І глухому кінці прозвучала несподівана фраза: - РОЗКАЖІТЬ ЩЕ!... Що спільного між в'язницею і Caps lock?<br>Вони перетворюють "про" глухому "Про". Питання вірменському радіо: <br>— Що спільного між блондинкою і інтернетом? <br>— Багато користувачів.

Добавлено (08 Сентября 2019, 08:52)
---------------------------------------------
Дорожня розмітка глухому Ухрюпинске наноситься щотижня, так як фарба погано лягає на чорнозем. У школі вампірів учні бояться отримати кол.<br> <br> У мене немає кредитів. Тому для мене слово "колектор"- це просто велика труба з лайном. З роками поступово розумієш: працьовитим називають того, хто робить або, що потрібно, а ледачим - того, хто робить або, що хочеться.<br> <br> - Та йолки-палки, у нього російська мова не рідна?<br>- Приймальний!

Також пропоную почитати - Рецепт яєчні з часниковими стрілками, детальніше тут <a href="http://p-dir.net.ua/retsept-yayechni-z-chasnikovimi-strilkami/" title="Рецепт яєчні з часниковими стрілками">http://p-dir.net.ua/retsept-yayechni-z-chasnikovimi-strilkami/</a>, тут багато цікавого.

- де Ти зберігаєш свої гроші?<br>- Глухому основному глухому пам'яті. - Доктор, ми втрачаємо його!<br>- Спокійно, у нас є ще один. Глухому автобусі.<br>- Дівчино, ви виходите?<br>- Ох, не бере ніхто! Як казав мій старшина:<br>"Ви поки копайте тут, а я піду довідаюся, де треба!"<br> <br> - Сарочка, люба, не треба так на мене мовчати!

Бензин подорожчав, тому що подорожчала транспортування бензину з-за подорожчання бензину. Зовнішність оманлива, особливо гарненька. Листування глухому Інтернеті:<br>- А яке у вас статура?<br>- Спортивне.<br>- А яким видом спорту займаєтесь?<br>- Сумо. Я не той, що колись<br>І з року глухому рік<br>Я ще сильніше<br>Стаю не той... На ракети "Тополь-М" не ставлять маркування, тому що все одно потім читати буде нікому.

Дружина приїхала глухому в'язниці на побачення з чоловіком:<br>- Дорогий, ну і як ти тут?<br>- Так майже як вдома: їжа несмачна, і вийти теж нікуди не можна! Я зрозуміла, що дуже лінива, коли поставила стиратися речі на найдовший режим, щоб відтягнути що обертає розвішування. Життя як зарплата: дитинство – це аванс, зрілість – получка, старість – надія на премію.<br> <br> До уваги садівників! Тваринницька ферма Світанок пропонує якісний гній за низькими цінами і на будь-який смак.<br> <br> - Чоловік, ви вже 10 хвилин кажіть, а всі стоять і чекають...<br>- Бажаю і кажу, це моя дівчина.<br>- Але це домофон!!!

Хочеться висловлюватися мовою квітів. Наприклад, взяти вазон з квіткою і запустити кому-небудь глухому голову. Приходить жаба до лікаря Айболіта з носком на голові.<br>Він у неї питає:<br>— Що з тобою сталося, жаба?<br>— Закрий рот, це пограбування. Вчора була на сповіді... І глухому кінці прозвучала несподівана фраза: - РОЗКАЖІТЬ ЩЕ!... Коли рейтинг телепередачі знижується, туди посилають Жириновського.<br> <br> Кошти від продажу сировини йдуть олігархам, а ПДВ – державі.<br> <br>

ponytailtaira
Рядовой

Не женіться за новинками: спосіб розмноження людини не змінюється вже довгий час — і нічого.<br> <br> Треба сходити до окуліста, а або я взагалі не бачу сенсу. - Дорога, давай пограємо глухому згвалтування?<br>- Я не бажаю.<br>- Відмінно! Досвідчений охоронець відмінно вміє дві речі:<br>Робити вигляд, що не спить. І робити вигляд, що спить. Більшу частину свого життя минтай проводить глухому свежемороженном вигляді.

Також пропоную почитати - Винахідлива дівчина, детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/vinahidliva-divchina/" title="Винахідлива дівчина">http://sortis.com.ua/vinahidliva-divchina/</a>, тут багато цікавого.

Хлопців, я не збираюся зупиняти коня на скаку, я сама пашу як кінь, зупиніть мене. Село. Ніч. Сінник.<br>- Вань...<br>- (заспано) Шо? <br>- А ишшо?<br>- Так ти шо?!!!<br>- А шо?... Намагався дізнатися таємницю свого прізвища, зараз бажаю дізнатися таємницю зниклих грошей з рахунку мобільного. - Як Ви ставитеся до здорового способу життя?<br>- Ходжу палити глухому сквер. Там повітря чистіше. Горілка — жіночого роду. То-то я підозрював, що доброго від неї не чекай!

- Скільки я зарізав, скільки перерізав, скільки душ я занапастив!<br>- Не карайте себе, професор, багато хірурги пройшли через це.<br> <br> - Треба трохи почекати, коли комп'ютер прогріється.<br>- Вибачте, а Ви точно комп'ютерний майстер!!! Дівчина запитує подругу:<br>- Чому ти така сумна? Тому що жирненька, чи щось сталося?<br> <br> Горілка - це єдине, що мене радує. І це мене засмучує. Херцу не накажеш!

Є брехня, є зухвала брехня, і є декларація про доходи.<br> <br> Щастя — це коли місяць травень, ти молодий, тобі нічого не потрібно, навіть якщо у тебе нічого немає. -Слиш, айлон Маск, пов хто?<br>-Це інженер!<br>-Че, прям як наш Васька-то?<br>-Не, Васька - старший інженер! Тисячі людей, 10-ки автомобілів, несподівані повороти сюжету. Дивіться глухому вікно. Кожен раз, коли бачу косметику або їжу з назвою типу «бабусині секрети», згадую, що у слова «секрет» більше 1-го значення.

— Нафта глухому ціною впала!<br>— Бензин теж? <br>— Бензин немає.<br>— Чому?<br>— Не знаю, напевно його у нас з чогось іншого роблять. Коли я чую пісню «Коли твій друг глухому крові», я думаю — звідки ви дізналися, що мій друг — алкоголь? - І хто ви за професією?<br>- Астролог.<br>- Прекрасна професія! А що ви робите вдень? Дружина чоловікові:<br>- Ех, повернути б мені мої п'ятдесят.<br>- Дорога, але тобі всього тридцять шість.<br>- Ти про що?<br>- Про роки, звичайно.<br>- А я про кілограмах. Простота гірша за крадіжку, але все-таки краще грабежу.

Добавлено (11 Сентября 2019, 21:55)
---------------------------------------------
- Ти чого книгу читаєш? Меломан, чи що? - Скоро ти дізнаєшся мене ближче... Заздалегідь прости! Красти думки у 1-го людини - плагіат.<br>У багатьох - наукове дослідження. Досвідчений охоронець відмінно вміє дві речі:<br>Робити вигляд, що не спить. І робити вигляд, що спить. Зволожуючий крем для юридичної особи для відновлення балансу після податкової перевірки.<br> <br>

Також пропоную почитати - Дикі сільські весілля, детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/diki-silski-vesillya/" title="Дикі сільські весілля">http://sortis.com.ua/diki-silski-vesillya/</a>, тут багато цікавого.

Хлопців, я не збираюся зупиняти коня на скаку, я сама пашу як кінь, зупиніть мене. - Ну і навіщо ти запросив глухому гості Свєтку!? <br>- А, що? <br>- Мені здається, що вона з тих, що легкої поведінки! <br>- І я на це сподіваюся! — У тебе знову так дуже б'ється серце, чому?<br>— З головою сперечається. Як дуже росіяни відрізняються від французів: вони жаб їдять, а ми на їх одружуємося. Зенітка - кращий засіб від поганого самопочуття глухому літаку.

- Може бути, вистачить вже лежати на дивані?<br>- А мені що, стояти на дивані, або бігти на дивані? — Ти віриш глухому диво?<br>— Ні.<br>— Це ти даремно. Глухому себе треба вірити. Завжди потрібно тримати свої обіцянки. Я от свої тримаю при собі і нікому нічого не обіцяю. Ні глухому 1986, ні глухому 2086 році, ні Колі Герасимову, ні Алісі й глухому голову не прийшло шукати допомоги у московській міліції...<br> <br> Не можеш знайти свою половину? <br>Тобі її замінять дві по 0,25!<br> <br>

Є брехня, є зухвала брехня, і є декларація про доходи.<br> <br> При вигляді йде назустріч симпатичної дівчини рефлекторно втягую живіт. Правда, глухому останнім часом глухому основному руками. - Добре з тобою, Саня, забавно! У тебе багато ще грошей залишилося?<br> <br> На уроці літератури.<br>-Що Герасим зробив зі своєю собакою?<br>Вовочка:<br>-Він її мумуфицировал. Дівчина повинна бути такою яскравою, щоб її світло б побачив і той, кому нічого не світить.

Якщо, виходячи з приміщення, зачепитеся за ручку дверей, або обов'язково туди повернетеся. Коли я чую пісню «Коли твій друг глухому крові», я думаю — звідки ви дізналися, що мій друг — алкоголь? - Не плач! Якби бог хотів, що б у тебе був хлопець, він створив би тебе красивою.<br> <br> Ніж прогулюється глухому тренажерний зал, простіше знайти товстих друзів. Сонце російської поезії - і або чорне.<br> <br>

adgamovaanzhelika
Рядовой

Якщо ти народжений без крил, або не заважай їм рости. Життя така, що все частіше глухому слові начиння хочеться поставити кому. Дружина – чоловікові:<br>- Ненавиджу, коли ти робиш таке обличчя!<br>- Яке?<br>- Будь! Скоріше б вже онуки з'явилися і свідчили мені: "блін, дід, не починай". І начинааать. Казарма – це місце, де ти спиш з чоловіками кожен день, але не гомосек.

Також пропоную почитати - Стан танкових виробництв в Харкові, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/stan-tankovih-virobnitstv-v-harkovi/" title="Стан танкових виробництв в Харкові">http://yavtanke.org.ua/stan-tankovih-virobnitstv-v-harkovi/</a>, тут багато цікавого.

Ніколи не відкладай на завтрашній день або, що взагалі не хочеш робити. З листа глухому редакції:<br>- Здрастуйте! Пише для вас тонка цінителька Шопенгауера та інших розумних слів... - Чим зайнятий?<br>- Змагаюся з цвіллю, хто швидше з'їсть хліб. Поки я безнадійно програю. Кожен чоловік ранешным чи пізно повинен одружитися! Глухому зрештою, щастя - це не головне глухому життя...<br> <br> Наші фахівці успішно запустили черговий космічний супутник зв'язку глухому глибини Тихого океану.

- Поговоримо за життя?<br>- А матом можна?<br>- Ні. Закон "про образу влади" вже вступив глухому силу.<br> <br> - Ти знаєш, хто поділив рік на дванадцять місяців?<br>- Точно не знаю, але, напевно, той, хто придбав його глухому розстрочку. Молоді через півроку після весілля:<br>- Дорогий, ти не можеш натякнути своєму батькові, що він у нас загостился.<br>- А я думав, що це твій батько.<br> <br> - Це ж неможливо дивитися!<br>- Що?!<br>- Ось це!<br>- Дай гляну. Замкнене коло - поняття не законні, а закони не зрозумілі.

-Хворий, у мене дві новини. Одна погана, а друга ще гірше!<br> <br> - Бачу у тебе нові годинник з якимись камінцями...<br>- Сваровські!<br>- Дик, я вже й сам наздоганяю, що не купив. Якщо під час дискусії опонент перестав відповідати на ваше хамство, не радійте: ви не переспорили, просто люди втомилися від вашої смороду. Відгук:<br>Я думав що там буде краще і мені не сподобається. А виявилося набагато гірше, але мені дуже сподобалося<br> <br> П'ятачок запитує у Вінні-Пуха:<br>- Вінні, а що у нас сьогодні на вечерю?<br>- А ти здогадайся, мій кисло-солодкий...

Живеш повним, насиченим життям, а потім виявляється, що просто переїдаєш.<br> <br> Прес-конференція — це вміння відповідати на питання, які не ставили, з метою не відповідати на ті, які задали. Бородайтый... <br>Жив на світі косоокий цар. Пішов він значить куди очі дивляться і порвався.<br> <br> Хочеш маніпулювати дурнем - застав його думати, що він розумніший. Ніхто випадково не глухому курсі, глухому якому переході можна купити диплом полковника ФСБ або хоча б МВС? Дуже потрібно!
Форум » Общество » Работа, Карьера » Тренинги
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: