Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Общество » Городские мероприятия » "Кубок Байкала"
"Кубок Байкала"
dmitbabackov
Рядовой
Статус: Оффлайн

Дружина – чоловікові:<br>- Паростки глухому магазин за молоком, візьми дві пляшки...<br>- А скільки молока?<br> <br> Близько третини росіян бояться втратити роботу за штучного інтелекту.<br>Дарма бояться, ніякої інтелект за 15 тыр працювати не буде.<br> <br> Важливою справою у нас займаються тільки важливі люди. А хотілося б, щоб розумні.<br> <br> У більшості жінок є губи або ганчірки для взуття, у мужиків для цього є вчорашній носок. — Скільки для вас років?<br>— Мені ближче до тридцяти, ніж до двадцяти п'яти.<br>— А точніше?<br>— П'ятдесят п'ять.

Також пропоную почитати - Художниця робить звичайним лялькам реалістичний макіяж: результат вражає, детальніше тут <a href="http://polyinform.zp.ua/hudozhnitsya-robit-zvichajnim-lyalkam-realistichnij-makiyazh-rezultat-vrazhaye/" title="Художниця робить звичайним лялькам реалістичний макіяж: результат вражає">http://polyinform.zp.ua/hudozhnitsya-robit-zvichajnim-lyalkam-realistichnij-makiyazh-rezultat-vrazhaye/</a>, тут багато цікавого.

Немає, а що за жарти про Нурсултана? Ось глухому Білорусі коли з'явиться місто з красивою назвою Олександрія. А потім - Миколаївськ. У розділі розваги глухому наших новинах можна дізнатися не тільки хто помер, але і результати розтину. - Чому всі чоловіки глухому Росії, коли дивляться футбол по телевізору, бухають?<br>- Тому що тверезим дивитися на це нестерпно! - Глухому Росії знову відмінок губернаторів. <br>- Напевно, у їх не було щеплень. <br>- Від кору? <br>- Ні, від хабарів. Закривайте гештальти, а або дме.

Класичний англієць йде не прощаючись.<br>Сучасний прощається, але не йде. Якщо чоловіки розумніші за жінок, або чому вони не можуть здогадатися, що жінки на їх образилися? Від стримування ще ніхто не помер... <br>Але і не народився! Дізнавшись, скільки за 5 років Росія вклала глухому Крим, жителі Тверській області вирішили провести референдум про входження глухому складу Росії. Захотів купити книгу. Подивився на ціни і зрозумів, що читати паперові книжки зараз, як глухому середні століття – доля вищого стану.

У наш час до життя потрібно ставитися або з гумором, або з психіатром.<br> <br> - Сьома, ви таки знаєте, якби я був королем або жив би краще ніж володар.<br>- Це чому?<br>- А я б ще трішечки шив. Я дуже намагаюся стежити за фігурою. Але, як відволікаючись, та вже щось жере.<br> <br> Перевага диктатури перед демократією зрозуміло: краще мати справу з одним шахраєм, ніж з багатьма. - Я свого кота іменувала Adobe.<br>- Чому це?<br>- Ой, ти б бачила, який він акробат!

Чому коли пишуть "гідна заробітна плата", не уточнюють, що заробітна плата, гідна сліз, насмішок і співчуття.<br> <br> Завдяки рекламі фінансисти прийшли до висновку, що пора друкувати купюри номіналом 99 рублів. Організм працює як годинник. Спочатку як цифрові, потім як механічні, а під кінець життя як пісочний. - Ваше сімейне становище?<br>- Сплю глухому ліжка по діагоналі. Жіночий алкоголізм найстрашніший. Він не лікується. У мене дід помер від жіночого алкоголізму.

Добавлено (09 Сентября 2019, 14:22)
---------------------------------------------
Пенисионер знімав і водив до себе додому п'ятдесятирічних малоліток... Близько третини росіян бояться втратити роботу за штучного інтелекту.<br>Дарма бояться, ніякої інтелект за 15 тыр працювати не буде.<br> <br> - Доброго ранку! А під який трек ви прокидаєтеся?<br>- Під перфоратор! – Де працюєш?<br>– Глухому Яндексі.<br>– І чим займаєшся?<br>– Логістикою.<br>– А детальніше?<br>– Вдень їжа, а вночі таксі. Оголошення: Жінка глухому самому соку шукає соковижималку.<br> <br>

Також пропоную почитати - Grand National Roadster Show в Каліфорнії 2019, детальніше тут <a href="http://polyinform.zp.ua/grand-national-roadster-show-v-kaliforniyi-2019/" title="Grand National Roadster Show в Каліфорнії 2019">http://polyinform.zp.ua/grand-national-roadster-show-v-kaliforniyi-2019/</a>, тут багато цікавого.

Немає, а що за жарти про Нурсултана? Ось глухому Білорусі коли з'явиться місто з красивою назвою Олександрія. А потім - Миколаївськ. Якщо мене, теперішнього, розділити навпіл, вийде або, що коли-то було – 30 років, 65 кілограм. - Чому всі чоловіки глухому Росії, коли дивляться футбол по телевізору, бухають?<br>- Тому що тверезим дивитися на це нестерпно! Раз-два-три-чотири! Мантри голосніше, чакри ширше!<br> <br> Закривайте гештальти, а або дме.

Класичний англієць йде не прощаючись.<br>Сучасний прощається, але не йде. Як створити інтригу на рівному місці? Та дуже просто. - Ви не знаєте, якщо інспектор ГИБДД зупиняє машину, шапку перед ним знімати потрібно чи ще ні?<br> <br> - Ви мені за півроку жодного разу не дали заробітну плату!<br>- Зате підвищили. Захотів купити книгу. Подивився на ціни і зрозумів, що читати паперові книжки зараз, як глухому середні століття – доля вищого стану.

А що, якщо ефект дежавю відбувається тому, що арбузовому того, як ми народжуємося, нам показують рекламний спойлер нашого життя? Більшість людей не знають, до якої мети прагнуть, але вірять, що її можна досягти, якщо пограти шрифтами. - Ні глухому чому не можна бути повністю впевненим.<br>- Ти впевнений?<br>- Повністю! — Ти така красива <br>— Ти всім дівчатам говориш це на побаченні?<br>— Тихо! Я говорю по телефону Сонце яскравіше світить, пташки голосніше цвірінькають, депутати переведення часу знову обговорити надумали - всі ознаки весни!

А адже давня офіційна новина про або, що пенсійної реформи не буде - глухому підсумку виявилася фейком... Запам'ятайте, кава - це він. Перевірочне слово - кофий. Вирішив спокутувати кота... заодно і сам помився<br> <br> Так лінь було купувати собі ремінь на джинси, що я просто розжирів.<br> <br> Стародавні греки вигадали оргії, а римляни здогадалися покликати на їх жінок.<br> <br>

sevankaevkarl
Рядовой

Оскільки відпочинок - це зміна обстановки і занять, Федір Конюхов вирішив проводити свої відпустки глухому офісі за комп'ютером і з документами.<br> <br> За прогнозами Гідрометцентру цим влітку температура буде вище, ніж взимку. — Хто такий СОМЕЛЬЄ ?<br>— Алкаш з дипломом . 2030 рік. На заправках висять рекламні щити: "Заправляєш повний бак - автомобіль глухому подарунок!"<br> <br> Хірург може все, що йому дозволить анестезіолог!<br> <br>

Також пропоную почитати - Підбірка цікавих і веселих картинок №45, детальніше тут <a href="http://pvnotar.com.ua/pidbirka-tsikavih-i-veselih-kartinok-45/" title="Підбірка цікавих і веселих картинок №45">http://pvnotar.com.ua/pidbirka-tsikavih-i-veselih-kartinok-45/</a>, тут багато цікавого.

Глухому кінотеатрі:<br>- Ань, ну як тобі?<br>- Книжка краще...<br>- Ань, ну немає такої книжки "Льодовиковий період-2"! Фраза «Не буду тобі заважати» означає, що допомагати тобі ніхто не збирається.<br> <br> — Наташа! Як ви сьогодні чудово виглядаєте!<br>— Ви всім красивим дівчатам таке говорите?<br>— Ні, красивим я інше кажу! - Відкрийте, поліція!<br>- Не відкрию. Я на вас дуже ображений!<br> <br> Дівчина своєму хлопцеві: <br>- Я ні на що не натякаю, але у Сатурна три кільця, а у мене ні 1-го.<br> <br>

Оскільки аналізи крові Зеленського не виявили наркотиків, а Порошенко - алкоголю, їх публічне поведінку, так і залишиться загадкою століття. — Привіт, не спиш? <br>— Ні. <br>— Ну, я подзвоню пізніше. Здам квартиру на 3-4 роки, глухому залежності від рішення суду. Швидше всього тупий чоловік сприйме інформацію, якщо пояснити на пальцях. На його зламаних пальцях. - Петрович, ви з дружиною лаєтеся?<br>- Звичайно.<br>- А як миритеся?<br>- Я відключаю роутер і чекаю, коли вона попросить «відремонтувати їй інтернет».

Дуже бідно жили глухого СРСР, вічно щось збирали - металобрухт, макулатуру, гербарії, монети, марки.<br>Але от грошей на лікування не збирали... І жили вони після весілля довго і щасливо.<br>Тільки царевич часто думав: "І навіщо я тоді цього нещасного дракона ухайдокал?".<br> <br> - Дідусь, якщо ви не кинете пити, ви втратите зір!<br>- Доктор, на своєму віку я побачив все! Культурна людина, навіть потрапивши на безлюдний острів, купається глухому трусах.<br> <br> Казахська зведення погоди:<br>"Глухому Нур-Султана - 40 градусів..."

Вчора спробував, як радять, "бути самим собою". Виявилося, що я алкаш.<br> <br> Старість - це коли твої однокласники настільки сиве, зморшкуваті і лисі, що не впізнають тебе. Чи знаєте ви, що за статистикою бородаті чоловіки частіше зраджують дружинам, ніж бородаті жінки? Одночасно потонула вся команда з синхронного плавання.<br> <br> Здивуйте свої навушники - перед тим як запхнути глухому кишеню заплутати їх самі.<br> <br>
bolokovaedda
Рядовой

Міщанин — людина, яка дбає не стільки про власну гідність, скільки про гідну власності. Я людина довірлива, але труднонаебываемый. Вечір. Він і вона вийшли з кінотеатру. Вона питає:<br>- Ну, і куди ми тепер підемо?<br>Він:<br>- Поїхали до мене - заходити глухому довіру? Анжела боялася висоти, зате не боялася довжини. - Що найгірше глухому безробіттю?<br>- Складно зустрічатися зі своєю дівчиною, тому що її чоловік весь час вдома.

Також пропоную почитати - Вони були неймовірно гарні: Боярський зізнався, що домагався французьких трансвеститів, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/voni-buli-nejmovirno-garni-boyarskij-ziznavsya-shho-domagavsya-frantsuzkih-transvestitiv/" title="Вони були неймовірно гарні: Боярський зізнався, що домагався французьких трансвеститів">http://zenit2.com.ua/voni-buli-nejmovirno-garni-boyarskij-ziznavsya-shho-domagavsya-frantsuzkih-transvestitiv/</a>, тут багато цікавого.

Саме лучшеее заспокійливе "завтра, завтра все".<br> <br> За корупцію садять тих, які сприймали глухому товстих конвертах, а ділилися тонкими. Якщо ти не здатний сміятися над собою, за тебе це зроблять інші. - Мені плювати, що тобі вже 16 років, все одно з отаким макіяжем і глухому такої спідниці ти на вечірку не підеш! Ти зрозумів мене, Андрію?! 13 липня. Вже немає сенсу прибирати ялинку.<br> <br>

От кажуть не живіть минулим, та я стільки накрав глухому минулому, що тільки цим минулим і цілющу. Люблю прогулюється глухому магазин торгової мережі з пакетом від іншої торгової мережі, щоб вони відчували конкуренцію і не задирали ціни. - Твій Абрам дуже гаркавить?<br>- Тільки коли говорить! Розмовляють дві блондинкам:<br>- Я нарешті навчилася "включати дуру".<br>- Молодець! А вимикати її ти навчилася?<br> <br> - Що робити, щоб обґрунтувати дружину арбузовому істерики?<br>- Ну, глухому загалом-то, можна нічого й не робити...

Напис на туалетному папері: ,,Наша туалетний папір прикрасить будь-яке місце." Дивишся на заробітки співаків та спортсменів і розумієш, що головні предмети глухому школі — це спів і фізкультура. - Що ти хочеш, кохана?<br>- Щоб глухому 80 років ти запитав у мене або ж саме.<br> <br> Подивився сьогодні свою першу порнуху. Арбузовому цих пір глухому шоці від того, як я тоді молодо виглядав. У соцопитуванні про головне сімейному святі перше місце впевнено зайняв пуск гарячої води.

На левову частку найбільше претендують левиці.<br> <br> Якщо дружина говорить, що любить вас, не спокушайтеся, швидше за все вона щось замислила. На Кавказі:<br>- Вай-вай, знову Інтернет не працює!<br>- Вай-вай роутер зламався.<br> <br> -Що ви робили глухому дитячому садку?<br>-Писали.<br>-А з чого?<br>-Хлопчики з краників, дівчатка з нічого, а Мар'я Іванівна з старій подертій мочалки. Поразки люблять тих, хто їх терпить.

Добавлено (15 Сентября 2019, 09:25)
Чи знаєте Ви, що політкоректна форма фрази "старий пердун" звучить як "вінтажний газогенератор"? Якщо один відмовився раптом . . .<br> <br> Гроші і фінанси не одне і теж: за гроші можна купити міхур і закусь, а за фінанси - ні. Анжела боялася висоти, зате не боялася довжини. - Що найгірше глухому безробіттю?<br>- Складно зустрічатися зі своєю дівчиною, тому що її чоловік весь час вдома.

Також пропоную почитати - Гифки з нашого життя, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/gifki-z-nashogo-zhittya/" title="Гифки з нашого життя">http://zenit2.com.ua/gifki-z-nashogo-zhittya/</a>, тут багато цікавого.

Чому є стаття за грабіж? Держава не любить конкурентів. Чим більше дорогих ліків, тим менше дорогих людей похилого віку. Із усіх видів спорту волію лежачий: силове швидкісне перевертання з боку на бік. - У тебе є дама серця?<br>- Ні, тільки дама печінки...<br> <br> Глухому психлікарні з однієї палати крик:<br>-- Я посланець Бога !!!<br>З іншої :<br>-- Я нікого не посилав !!!

Help до програми допомагає лише тим, хто міг би обійтися і без Help.<br> <br> Дратує, коли під час дощу ніхто не лягає на калюжі, щоб ти пройшов з ним - Твій Абрам дуже гаркавить?<br>- Тільки коли говорить! Розмовляють дві блондинкам:<br>- Я нарешті навчилася "включати дуру".<br>- Молодець! А вимикати її ти навчилася?<br> <br> Жінка - як реклама: перемагає, повторюючи або ж.

Напис на туалетному папері: ,,Наша туалетний папір прикрасить будь-яке місце." Дивишся на заробітки співаків та спортсменів і розумієш, що головні предмети глухому школі — це спів і фізкультура. - Як я переживаю за свою дружину!<br>- А що з нею?<br>- З нею моя машина! "Світить незнайома зірка..." - стали наспівувати петербуржці, коли глухому обід раптом скінчився дощ і трохи розвіялися хмари. Сьогодні я знайшов комара, сів поруч з ним і продовжував дзижчати йому на вухо, щоб він зрозумів, що це таке, не глухому змозі заснути!<br> <br>

Краще там, де ми уже були. Глухому садку, наприклад. Жінку обурює, коли чоловік хоче від неї лише 1-го, але коли він цього не хоче, обурює набагато більше. Дружина прислала есемеску: "Мені підписали відпустку за свій рахунок на 3 деньку". Не розумію, чому деякі з вас так не люблять дітей. Діти тупі тому що маленькі. Дорослі тупі просто так.<br> <br> Поразки люблять тих, хто їх терпить.

Добавлено (15 Сентября 2019, 09:29)
Чи знаєте Ви, що політкоректна форма фрази "старий пердун" звучить як "вінтажний газогенератор"? Якщо один відмовився раптом . . .<br> <br> Гроші і фінанси не одне і теж: за гроші можна купити міхур і закусь, а за фінанси - ні. Котячі лотки відбулися від тапка.<br> <br> - Що найгірше глухому безробіттю?<br>- Складно зустрічатися зі своєю дівчиною, тому що її чоловік весь час вдома.

Також пропоную почитати - Креативні фотоманипуляции від Серхіо де Ламо, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/kreativni-fotomanipulyatsii-vid-serhio-de-lamo/" title="Креативні фотоманипуляции від Серхіо де Ламо">http://zenit2.com.ua/kreativni-fotomanipulyatsii-vid-serhio-de-lamo/</a>, тут багато цікавого.

У мого знайомого на балконі стоїть плюшевий доберман. Сьогодні сусідка написала скаргу глухому адміністрацію, що він агресивний. Чаша терпіння переповнюється швидше, коли глухому неї плюють.<br> <br> А якщо є ручна поклажа, повинна бути і дика. Моє матеріальне становище дозволяє себе балувати. Тому, після зарплати, я спокійно купую 13 липня. Вже немає сенсу прибирати ялинку.<br> <br>

Щоразу, коли дружина глухому істериці заявляє, що ми різні люди і у нас немає нічого спільного, я радію: значить моє ділити не будемо. Дратує, коли під час дощу ніхто не лягає на калюжі, щоб ти пройшов з ним Шлюб - найкращий спосіб дізнатися, за якого саме чоловіка хотіла вийти заміж твоя дружина. Розмовляють дві блондинкам:<br>- Я нарешті навчилася "включати дуру".<br>- Молодець! А вимикати її ти навчилася?<br> <br> Жінка - як реклама: перемагає, повторюючи або ж.

Бог дає кожному з нас шанс змінити цей світ, а нам буває лінь міняти навіть шпалери. - Твій новий хлопець - він, сподіваюся, порядна?<br>- Звичайно, мати, він не курить, не п'є, має дружину і двох діточок. СКАТЕРТИНОЮ ДОРІЖКА - колумбійське частування для особливо почесних гостей. "Світить незнайома зірка..." - стали наспівувати петербуржці, коли глухому обід раптом скінчився дощ і трохи розвіялися хмари. - За що вас заарештували?<br>- За хабар.<br>- А як відпустили?<br>- Ви тупий?

Краще там, де ми уже були. Глухому садку, наприклад. Якщо дружина говорить, що любить вас, не спокушайтеся, швидше за все вона щось замислила. Реклама: "Дихаючі прокладки "Carefree"!"<br>Хм-м-м... Цікаво, що у їх там дихає? В третій раз закинув старий глухому море бабку. І знову виплила вперта баба... Світ був би не так вже тісний, якщо б глухому ньому кожен займав своє місце.

Добавлено (15 Сентября 2019, 10:23)
Міщанин — людина, яка дбає не стільки про власну гідність, скільки про гідну власності. - Мені набридла моя робота! <br>- А ким ти працюєш?<br>- Прибиральницею туалетів глухому аеропорту.<br>- Так звільнися!<br>- Ага, піти з авіації?! Гроші і фінанси не одне і теж: за гроші можна купити міхур і закусь, а за фінанси - ні. А ви глухому дитинстві теж не доносили хліб додому цілим? Ура. Цього літа я лечу за кордон своїх фінансових можливостей.<br> <br>

Також пропоную почитати - Відправку шахтарів на астероїди визнали можливої, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/vidpravku-shahtariv-na-asteroyidi-viznali-mozhlivoyi/" title="Відправку шахтарів на астероїди визнали можливої">http://zenit2.com.ua/vidpravku-shahtariv-na-asteroyidi-viznali-mozhlivoyi/</a>, тут багато цікавого.

- А давай сина глухому честь баті назвемо!<br>- Аліком? Голос з GPS-навігатора: Через 200 метрів зупиніть, я вийду. Приїжджаючи глухому Пітер, москвичі люблять порівнювати Пітер і Москву. А порівнювати Пітер і місто, де вони народилися - не люблять.<br> <br> Моє матеріальне становище дозволяє себе балувати. Тому, після зарплати, я спокійно купую – А совість глухому курсі?<br>– Совість глухому частці.

Щоразу, коли дружина глухому істериці заявляє, що ми різні люди і у нас немає нічого спільного, я радію: значить моє ділити не будемо. - Як твої справи?<br>- Нарешті позбувся однієї шкідливої звички.<br>- Кинув палити?<br>- Ні, розлучився. - Твій Абрам дуже гаркавить?<br>- Тільки коли говорить! - Візьмемо ще більше інший випадок... - Що робити, щоб обґрунтувати дружину арбузовому істерики?<br>- Ну, глухому загалом-то, можна нічого й не робити...

Гаразд би просто стояло на місці, так воно ще глухому особливо цинічній формі нам топчеться! — Прикинь, у мене IQ 250!<br>— Бути того не може...<br>— Ще й як може, я за тест 20 штук віддав! - Що ти хочеш, кохана?<br>- Щоб глухому 80 років ти запитав у мене або ж саме.<br> <br> З цього тижня шлюб з вантажником Шереметьєво може вважатися шлюбом за розрахунком. - За що вас заарештували?<br>- За хабар.<br>- А як відпустили?<br>- Ви тупий?

Безкоштовна медицина лікує арбузовому останнього подиху, платна - арбузовому останньої копійки. ЗСЖ це збільшення тривалості життя за рахунок зменшення насолод. Дружина прислала есемеску: "Мені підписали відпустку за свій рахунок на 3 деньку". Пенсія на горизонті.<br>А горизонт, як повинно бути відомо ще з курсу природознавства початкової школи, - УЯВНА лінія... Перфекціоніст - людина, яка доводить все арбузовому розуму, а оточуючих - арбузовому істерики.<br> <br>

Добавлено (15 Сентября 2019, 11:27)
Новини. Глухому сотні Forbes вже три вантажника з Шереметьєво...<br> <br> Думаєте, ви знаєте, що таке стрес?<br>Глухому моєму дитинстві, якщо ви пропустили серію мультика на ТБ, або ви просто пропустили її. Назавжди. Гроші і фінанси не одне і теж: за гроші можна купити міхур і закусь, а за фінанси - ні. Котячі лотки відбулися від тапка.<br> <br> - Глухому інституту вступив?<br>- Ні, за конкурсом не пройшов.<br>- А конкурс був великий?<br>- 10 тисяч.е.

Також пропоную почитати - Демотиватори від 11 лютого, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/demotivatori-vid-11-lyutogo/" title="Демотиватори від 11 лютого">http://zenit2.com.ua/demotivatori-vid-11-lyutogo/</a>, тут багато цікавого.

У мого знайомого на балконі стоїть плюшевий доберман. Сьогодні сусідка написала скаргу глухому адміністрацію, що він агресивний. Зазвичай, ті, хто закликає до війни арбузовому останньої краплі крові, планує проливати чужу кров, а не свою. Якщо ти не здатний сміятися над собою, за тебе це зроблять інші. - Мені плювати, що тобі вже 16 років, все одно з отаким макіяжем і глухому такої спідниці ти на вечірку не підеш! Ти зрозумів мене, Андрію?! 13 липня. Вже немає сенсу прибирати ялинку.<br> <br>

Help до програми допомагає лише тим, хто міг би обійтися і без Help.<br> <br> Щастя раптом, глухій тиші, постукало глухому двері... ан ні, сусід<br> <br> Найбільший вплив на людство надали книжки, яких майже ніхто не читав. Завдяки телебаченню дурень дурня бачить здалеку. WADA дискваліфікувало Червону армію і присудило перемогу глухому Великій вітчизняній війні Німеччини.<br> <br>

Намагався пояснити своїй дівчині, як програмісти навчають нейромережа, але нейромережа глухому її голові категорично відмовилася навчатися... — Доктор, мені здається, що я метелик... <br>— Це не до мене, це Для вас треба записатися до психіатра. <br>— Але світло горіло у Вас, доктор...<br> <br> - Що ти хочеш, кохана?<br>- Щоб глухому 80 років ти запитав у мене або ж саме.<br> <br> Подивився сьогодні свою першу порнуху. Арбузовому цих пір глухому шоці від того, як я тоді молодо виглядав. - За що вас заарештували?<br>- За хабар.<br>- А як відпустили?<br>- Ви тупий?

Краще там, де ми уже були. Глухому садку, наприклад. Дівчині з вусами, голити ноги немає особливого сенсу. Реклама: "Дихаючі прокладки "Carefree"!"<br>Хм-м-м... Цікаво, що у їх там дихає? Не розумію, чому деякі з вас так не люблять дітей. Діти тупі тому що маленькі. Дорослі тупі просто так.<br> <br> Поразки люблять тих, хто їх терпить.

Добавлено (15 Сентября 2019, 15:05)
Відчуваю себе паршиво. Скільки ж я зруйнував щасливих пар шкарпеток!.. Лінь - це кращий з 7 смертних гріхів, тому що він заважає зробити для вас інші шість. У відділі кадрів:<br>- Діти є?<br>- Тринадцять.<br>- А руками щось робити вмієте? Покиньте свою зону комфорту. Вийдіть на вулицю, пройдіться арбузовому супермаркету, візьміть винишка і повертайтеся. - Глухому інституту вступив?<br>- Ні, за конкурсом не пройшов.<br>- А конкурс був великий?<br>- 10 тисяч.е.

Також пропоную почитати - New York Times: Найхоробріший хлопчик XXI століття, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/new-york-times-najhorobrishij-hlopchik-xxi-stolittya/" title="New York Times: Найхоробріший хлопчик XXI століття">http://zenit2.com.ua/new-york-times-najhorobrishij-hlopchik-xxi-stolittya/</a>, тут багато цікавого.

Чому є стаття за грабіж? Держава не любить конкурентів. Голос з GPS-навігатора: Через 200 метрів зупиніть, я вийду. Якщо ти не здатний сміятися над собою, за тебе це зроблять інші. - Мені плювати, що тобі вже 16 років, все одно з отаким макіяжем і глухому такої спідниці ти на вечірку не підеш! Ти зрозумів мене, Андрію?! По-справжньому погана прикмета: стрибнути з парашутом останнім і швидко всіх обігнати.

Щоразу, коли дружина глухому істериці заявляє, що ми різні люди і у нас немає нічого спільного, я радію: значить моє ділити не будемо. Люблю прогулюється глухому магазин торгової мережі з пакетом від іншої торгової мережі, щоб вони відчували конкуренцію і не задирали ціни. - Твій Абрам дуже гаркавить?<br>- Тільки коли говорить! Завдяки телебаченню дурень дурня бачить здалеку. - Молодий чоловік, вас, випадково, звуть не Блютус, а або я відчуваю якийсь зв'язок...

Не сподівайся на краще, а сподівайся на кращих. Це надійніше.<br> <br> — Доктор, мені здається, що я метелик... <br>— Це не до мене, це Для вас треба записатися до психіатра. <br>— Але світло горіло у Вас, доктор...<br> <br> - Як я переживаю за свою дружину!<br>- А що з нею?<br>- З нею моя машина! "Світить незнайома зірка..." - стали наспівувати петербуржці, коли глухому обід раптом скінчився дощ і трохи розвіялися хмари. - Володимир Володимирович вирішив не вводити санкцій проти грузинського народу.<br>- А міг би і їм підняти пенсійний вік!

Краще там, де ми уже були. Глухому садку, наприклад. Якщо дружина говорить, що любить вас, не спокушайтеся, швидше за все вона щось замислила. Реклама: "Дихаючі прокладки "Carefree"!"<br>Хм-м-м... Цікаво, що у їх там дихає? -Що ви робили глухому дитячому садку?<br>-Писали.<br>-А з чого?<br>-Хлопчики з краників, дівчатка з нічого, а Мар'я Іванівна з старій подертій мочалки. Коли завойовано місце під сонцем, можна працювати з прохолодою.

antondom
Рядовой

На нашем сайте <a href=https://nsksoft.net/>nsksoft.net</a> всегда доступны самые новые программы для Windows
Dozertden
Рядовой

viagra for women contraindication
http://viagrawithoutdoctorbest.com - vigera on sale
viagra, cheap viagra, cheap viagra online, viagra ,cheap viagra ,online viagra ,online pharmacy, viagra online, viagra generic, cheap viagra noprescription, cheap viagra with no prescription, cheap viagra online,online pharmacy,
<a href="http://viagrawithoutdoctorbest.com">viagra generic cost
</a> - viagra 100
viagra 20mg side effects jump to
Форум » Общество » Городские мероприятия » "Кубок Байкала"
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: